היליארד נחת בישראל: "אסיר תודה שאני פה" - BShokor

הבלוג של שוקור בדארנה

مدونة شكر بدارنة

יום רביעי | 19/06/2024 |
شكر في درنة
שוקור בדארנה
Home » מאמרים » היליארד נחת בישראל: “אסיר תודה שאני פה”

היליארד נחת בישראל: "אסיר תודה שאני פה"

כבר לובש צהוב. היליארד (מתוך הטוויטר של מכבי ת

כבר לובש צהוב. היליארד (מתוך הטוויטר של מכבי ת"א) | צילום:
ספורט 5


רכש שני של מכבי ת"א נחת בישראל: אחרי שג'רל מרטין הגיע לארץ הקודש, גם דארן היליארד נחת בישראל, אחרי שלקח טיסה ישירה מניוארק לנמל התעופה בן גוריון.

בזה אחר זה מגיעים שחקני הרכש החדשים של הצהובים לישראל, אך עוד לפני שחווה את המדינה מחוץ לנמל התעופה, היליארד שיתף כי שמע הרבה דברים טובים על הקבוצה ועל המדינה: "הייתה טיסה ארוכה וטובה, אני כל כך מתרגש להגיע לפה ומוכן להתחיל לעבוד".

"שמעתי רק דברים טובים על תל אביב משחקנים ואנשים שהיו פה", המשיך הגארד, "לא שמעתי שום דבר מלבד דברים טובים על תל אביב ועל מכבי. אז אני מאוד מתרגש ואסיר תודה על כך שאני פה".

כשנשאל מה הציפיות שלו לעונה הקרובה, היליארד היה חד וברור: "לנצח, הכל. אליפות, גביע, להגיע לפלייאוף ביורוליג ומשם נתקדם. יש לנו קבוצה מוכשרת והציפיות גבוהות. אנחנו נצטרך להישאר סבלניים, אבל המטרה היא לנצח כמה שיותר".

"אני זוכר את האוהדים של מכבי", נזכר היליארד, ששיחק בעברו נגד הצהובים, "כשאתה מגיע לשחק נגד מכבי אתה יודע שאתה מגיע לאווירה עוינת עם אוהדים רועשים וקבוצה שנלחמת. זה הדבר שהכי בלט לי כשהגעתי לכאן כשחקן יריב. יש פה אווירת פלייאוף החל מהמשחק הראשון ביורוליג. זו תחושה נהדרת וזה דבר חיובי שעכשיו הם בצד שלי".

שחקנים נוספים שחתמו במכבי תל אביב הקיץ ועוד צפויים להגיע לארץ הם ווייד בולדווין, ג'וש ניבו, לורנזו בראון, אוסטין הולינס, אלכס פוית'רס ובונזי קולסון.

Source link

פוסטים קשורים

 • פריצה היא גישה בלתי מורשית למערכות אבטחת רשת מחשבים או שליטה עליהן למטרה בלתי חוקית כלשהי. פריצה מצריכה הבנה מלאה של מערכת אבטחת מחשבים. אפשר פשוט לומר שהאקר הוא מישהו …

  0 FacebookTwitterPinterestEmail
 • אפליקציות לקטנטנים

  by Shokor
  by Shokor

  למי מאיתנו שיש ילדים קטנים, יודע כמה הם נמשכים לסמארטפונים וכמה הם מוקסמים מאינסוף האפשרויות שהעולם הזה מציע. אז לכן החלטתי הפעם לסקור עבורכם מספר אפליקציות חינוכיות ומועילות שינעימו את …

  0 FacebookTwitterPinterestEmail

BShokor.Net

[tell-a-friend id="1" title="לחץ כאן להמליץ לחבר"]