"היה לנו קשה מול חיפה בגלל החום והמגרש" - BShokor

הבלוג של שוקור בדארנה

مدونة شكر بدارنة

יום רביעי | 28/02/2024 |
شكر في درنة
שוקור בדארנה
Home » מאמרים » "היה לנו קשה מול חיפה בגלל החום והמגרש"

"היה לנו קשה מול חיפה בגלל החום והמגרש"
sportFive1224263 (צילום: ספורט 5)

צילום:
ספורט 5


פ.ס.ז' אמנם נותרה מושלמת בליגת האלופות אחרי ה-1:3 אצל מכבי חיפה ברביעי האחרון, אבל הדרך ל-3 הנקודות לא הייתה פשוטה עבור המעצמה הצרפתית. הפריזאים נקלעו לפיגור 1:0 מפתיע, אך הכוכבים ליאו מסי, קיליאן אמבפה וניימאר דאגו להפוך את התוצאה ולהימנע ממבוכה מבחינתם. היום (שישי), בראיון ל"RMC", היועץ הספורטיבי של פ.ס.ז' לואיס קאמפוס התייחס לקשיים איתם השחקנים היו צריכים להתמודד.

"התקשינו מול מכבי חיפה בגלל החום ומצב המגרש", טען קאמפוס. "השחקנים דיברו איתנו על זה בהפסקה. המסע לישראל היה ארוך ומתיש". קאמפוס ביקר גם את חלון ההעברות של המועדון שלו: "לא מכרנו הרבה שחקנים, אלא השאלנו אותם והם יחזרו בעונה הבאה. לכן, מבחינתי, זה לא היה חלון טוב עבורנו. אני לא שבע רצון, רצינו כמה שחקנים ולא הצלחנו להחתימם".

בהמשך היועץ הספורטיבי דיבר על ניימאר והסגל: "ניימאר לא היה מועמד לעזוב. זהו שקר מוחלט, קיליאן גם מעולם לא ביקש שניימאר יעזוב. הוא מחויב ב-100% לפרויקט שלנו. אני הצטרפתי למועדון כי אני משוכנע שאנחנו יכולים לעשות כאן משהו יוצא דופן". עוד אוסיף: "אמרתי למסי שאני מקווה שהוא יישאר לעוד 3 שנים". על פי פבריציו רומאנו, הפרעוש לא יקבל החלטה בנוגע לעתידו לפני המונדיאל. אגב, קאמפוס גם הביע את רצונו להארכת חוזהו של סרחיו ראמוס.

Source link

פוסטים קשורים

 • סיומות אתרי אינטרנט

  by Shokor
  by Shokor

  האם מפת האינטרנט הולכת להשתנות, לפחות בכל מה שקשור לכתובות האינטרנט והסיומות הידועות שכולנו מכירים? יכול מאוד להיות שהתשובה החיובית. מסתבר שיש גוף שנקרא "תאגיד האינטרנט לשמות משויכים" (ICANN), שמחליט …

  0 FacebookTwitterPinterestEmail
 • זהו למעשה עידן מפרסום ושיווק חומרי: חלפו למעשה הזמנים מפרסום אוניברסלי. חברת שיווק דיגיטלית יוצרת את יוזמת הפרסום והשיווק תוך הדגשת התכונות הבולטות בצורה כזו שהן פוגעות בקהל בהזדמנות המהירה …

  0 FacebookTwitterPinterestEmail

BShokor.Net

[tell-a-friend id="1" title="לחץ כאן להמליץ לחבר"]