"היה לנו קשה מול חיפה בגלל החום והמגרש" - BShokor

הבלוג של שוקור בדארנה

مدونة شكر بدارنة

יום רביעי | 19/06/2024 |
شكر في درنة
שוקור בדארנה
Home » מאמרים » "היה לנו קשה מול חיפה בגלל החום והמגרש"

"היה לנו קשה מול חיפה בגלל החום והמגרש"
sportFive1224263 (צילום: ספורט 5)

צילום:
ספורט 5


פ.ס.ז' אמנם נותרה מושלמת בליגת האלופות אחרי ה-1:3 אצל מכבי חיפה ברביעי האחרון, אבל הדרך ל-3 הנקודות לא הייתה פשוטה עבור המעצמה הצרפתית. הפריזאים נקלעו לפיגור 1:0 מפתיע, אך הכוכבים ליאו מסי, קיליאן אמבפה וניימאר דאגו להפוך את התוצאה ולהימנע ממבוכה מבחינתם. היום (שישי), בראיון ל"RMC", היועץ הספורטיבי של פ.ס.ז' לואיס קאמפוס התייחס לקשיים איתם השחקנים היו צריכים להתמודד.

"התקשינו מול מכבי חיפה בגלל החום ומצב המגרש", טען קאמפוס. "השחקנים דיברו איתנו על זה בהפסקה. המסע לישראל היה ארוך ומתיש". קאמפוס ביקר גם את חלון ההעברות של המועדון שלו: "לא מכרנו הרבה שחקנים, אלא השאלנו אותם והם יחזרו בעונה הבאה. לכן, מבחינתי, זה לא היה חלון טוב עבורנו. אני לא שבע רצון, רצינו כמה שחקנים ולא הצלחנו להחתימם".

בהמשך היועץ הספורטיבי דיבר על ניימאר והסגל: "ניימאר לא היה מועמד לעזוב. זהו שקר מוחלט, קיליאן גם מעולם לא ביקש שניימאר יעזוב. הוא מחויב ב-100% לפרויקט שלנו. אני הצטרפתי למועדון כי אני משוכנע שאנחנו יכולים לעשות כאן משהו יוצא דופן". עוד אוסיף: "אמרתי למסי שאני מקווה שהוא יישאר לעוד 3 שנים". על פי פבריציו רומאנו, הפרעוש לא יקבל החלטה בנוגע לעתידו לפני המונדיאל. אגב, קאמפוס גם הביע את רצונו להארכת חוזהו של סרחיו ראמוס.

Source link

פוסטים קשורים

  • אחרי המתנה לא קצרה וציפייה רבה, גוגל מתחילת בהשקת השירות הגדול הבא שלה – Google TV. מדובר בשיתוף פעולה של גוגל עם ענקית האלקטרוניקה סוני, שמייצרת טלוויזיה ייעודית שתותאם במיוחד …

    0 FacebookTwitterPinterestEmail
  • מבוא שיווק ברשתות חברתיות הוא לא רק פרסום בחשבונות המדיה החברתית שלך. מדובר ביצירת הרגלים בריאים ושיפור התוכן שלך כדי למשוך לקוחות. פרסום תמידי ועקבי תמיד כדאי לפרסם לפחות פעם …

    0 FacebookTwitterPinterestEmail

BShokor.Net

[tell-a-friend id="1" title="לחץ כאן להמליץ לחבר"]