החשוד ברצח הצעירה ברחובות ניסה לשים קץ לחייו לפני שנעצר - BShokor

הבלוג של שוקור בדארנה

مدونة شكر بدارنة

יום חמישי | 22/02/2024 |
شكر في درنة
שוקור בדארנה
Home » מאמרים » החשוד ברצח הצעירה ברחובות ניסה לשים קץ לחייו לפני שנעצר

החשוד ברצח הצעירה ברחובות ניסה לשים קץ לחייו לפני שנעצר

החשוד ברצח הצעירה בת ה-27 ברחובות, שנעצר היום (חמישי) בביתו שבבת ים, ניסה לשים קץ לחייו טרם הגעת השוטרים לביתו לאחר שבלע כדורים. הוא הובהל לבית החולים וטרם נלקח לחקירה.

חשד לרצח סמוך לרחובות: גופת אישה אותרה בשדה, חשוד במעורבות נעצר
היכרות מוקדמת בין החשוד לקורבן: פרטים מחקירת החשד לרצח סמוך לרחובות

הבוקר אותרה הצעירה ללא רוח חיים בשטח פתוח סמוך לרחובות. מפרטים שעלו בחקירה הראשונית מתברר כי בין הקורבן לחשוד יש היכרות מוקדמת, וטיבה של ההיכרות נבחנת על ידי המשטרה.

מה שהוביל למעצרו המהיר של החשוד היה תלונה שהגיש אחד מבני המשפחה של הקורבן – שסיפר כי הצעירה לא חזרה הביתה מבילוי, והדבר לא אופייני לה. בשלב זה המשטרה החלה בחיפושים, כאשר אותו מתלונן הוסיף גם שיכול להיות כי יצאה לבלות עם החשוד, שביניהם כאמור יש היכרות מוקדמת. החשוד, בן 29, גר כאמור בבת ים, בעוד המנוחה התגוררה בראשון לציון. 

 • "החלטנו שהגיע הזמן שכל אחד יצעד בדרך משלו" סטטיק ובן אל – הסוף

זירת האירוע, רחובות, צילום: דוברות המשטרה

כוחות המשטרה עשו חיבור בין הדברים והגיעו לדירתו של החשוד, שם ראו את הרכב שלו. אחרי שהשיגו את הפרטים שלו ושלה, קל מאוד היה למשטרה גם להגיע אליו, לבצע איכון ולראות שהיה גם בזירה שבה נמצאה הגופה.

על פי הממצאים אין ספק שהיא נרצחה במקום אחר, ובמשטרה יש הערכה איפה הייתה זירת הרצח. החקירה הוטלה על ימ"ר מרכז. החשוד יובא מחר לבית המשפט בפתח תקווה להארכת מעצרו. כלי הרצח נמצא בידי המשטרה שאספה ממצאים, לרבות פורנזיים, שקושרים אותו לאירוע.

Source link

פוסטים קשורים

 • אפליקציות לקטנטנים

  by Shokor
  by Shokor

  למי מאיתנו שיש ילדים קטנים, יודע כמה הם נמשכים לסמארטפונים וכמה הם מוקסמים מאינסוף האפשרויות שהעולם הזה מציע. אז לכן החלטתי הפעם לסקור עבורכם מספר אפליקציות חינוכיות ומועילות שינעימו את …

  0 FacebookTwitterPinterestEmail
 • זהו למעשה עידן מפרסום ושיווק חומרי: חלפו למעשה הזמנים מפרסום אוניברסלי. חברת שיווק דיגיטלית יוצרת את יוזמת הפרסום והשיווק תוך הדגשת התכונות הבולטות בצורה כזו שהן פוגעות בקהל בהזדמנות המהירה …

  0 FacebookTwitterPinterestEmail
 • פריצה היא גישה בלתי מורשית למערכות אבטחת רשת מחשבים או שליטה עליהן למטרה בלתי חוקית כלשהי. פריצה מצריכה הבנה מלאה של מערכת אבטחת מחשבים. אפשר פשוט לומר שהאקר הוא מישהו …

  0 FacebookTwitterPinterestEmail

BShokor.Net

[tell-a-friend id="1" title="לחץ כאן להמליץ לחבר"]