החשודים בהנחת מטען במסעדת "רטטוי" שוחררו - BShokor

הבלוג של שוקור בדארנה

مدونة شكر بدارنة

יום שני | 24/06/2024 |
شكر في درنة
שוקור בדארנה
Home » מאמרים » החשודים בהנחת מטען במסעדת "רטטוי" שוחררו

החשודים בהנחת מטען במסעדת "רטטוי" שוחררו

החשודים בעת הסגרתם למשטרה


שלושת החשודים המרכזיים בפרשת הנחת מטען החבלה במסעדת "רטטוי" שבמושב אמונים לפני כחודש, שוחררו היום (שישי) ממעצרם בהחלטת בהחלטת המשטרה ללא תנאים. נכון לעכשיו החקירה נקלעה למבוי סתום.

שלושת החשודים בהנחת המטען, המתגוררים באשקלון וחדרה, מזוהים על פי החשד עם ארגונו של העבריין מיכאל מור והם פועלים על פי החשד כקבלני הוצאה לפועל למשימות מיוחדות.

על פי החשד הנחת המטען נועדה לפגוע בראש ארגון הפשע בני שלמה, שהיה אמור לסעוד למקום. חוקרי ימ"ר לכיש, שסיכלו את ניסיון החיסול ודאגו לנטרל את המטען בזמן, מנעו אסון כבד. לאחר מכן הם עצרו שבעה חשודים במעורבות בפרשה.

שלושת החשודים שהיו בבריחה הסגירו את עצמם לפני כעשרה ימים ונלקחו לחקירה. במשטרה היו בטוחים שיש להם די ראיות להגשת כתב אישום נגדם. החקירה לווותה בצמוד לפרקליטים בכירים מפרקליטות מחוז דרום.

עורכי הדין יהלי שפרלינג ודורון נוי

עורכי הדין יהלי שפרלינג ודורון נוי


בידי החוקרים יש סרטונים מצלמות אבטחה המתעדות את רכב הסקודה שעזב את המקום, האזנות סתר לחלק מהחשודים כולל שימוש במילות קוד. נתפסו גם נעליים השייכות לאחד החשודים שמוגדר על ידי החוקרים כמתכנן שעומד מאחורי הנחת המטען וגיוס החשודים במעשה.

מעצרם של החשודים הוארך פעמיים ובדיון האחרון שהיה ביום רביעי הצהיר החוקר בבית המשפט: "יש מספיק ראיות שביחס מובילות למסקנות שהם הניחו את המטען  וזה מונח בפני בית המשפט". הוא ציין שיש עוד עשר פעולות לבצע בתיק ועוד 21  בדיקות טכניות.

מעצרם של השלושה הוארך בבית משפט השלום באשקלון בחמישה ימים. החשודים באמצעות עורכי הדין דורון נוי, יהלי שפרינג ויניב דניאל הגישו ערר לבית המשפט המחוזי בבאר שבע בדרישה לשחרר אותם מאחר ואין ראיות הקושרות אותם לאירוע הנחת המטען.

עו"ד יניב דניאל

עו"ד יניב דניאל


מסעדת רטטוי במושב אמונים (צילום: דודי לוי "כאן דרום")

מסעדת רטטוי | צילום:
דודי לוי "כאן דרום"המשטרה התכוונה למסור היום (שישי) את תגובתה לערר לבית המשפט אבל לבסוף חזרה בה והסכימה לשחרור החשודים ממעצרם. החשודים שוחררו ונדמה שהחקירה נקלעה למבוי סתום ואם לא תהיה התפתחות דרמטית התיק עלול לקרוס.

"לא הייתי ממהר לקבוע שהתיק קרס.  זה עוד מוקדם. נכון שהחשודים שוחררו אבל החקירה נמשכת ויהיו עוד הפתעות בהמשך", ציין גורם במשטרה.

 

 

 

 


Source link

פוסטים קשורים

BShokor.Net

[tell-a-friend id="1" title="לחץ כאן להמליץ לחבר"]