החשד נחלש? האחות החשודה בגרימת מות אחותה בתל אביב צפויה... - BShokor

הבלוג של שוקור בדארנה

مدونة شكر بدارنة

שבת | 04/02/2023 |
شكر في درنة
שוקור בדארנה
Home » מאמרים » החשד נחלש? האחות החשודה בגרימת מות אחותה בתל אביב צפויה…

החשד נחלש? האחות החשודה בגרימת מות אחותה בתל אביב צפויה…

בית, רחוב, פומבידתא, תל אביב, התגוררו, הנרצחת, קרו


פרסום ראשון: האישה החשודה בגרימת מותה של אחותה בתל אביב צפויה להשתחרר היום (חמישי) ממעצרה בתנאים מגבילים לאחר ששהתה במעצר במשך 11 יום – כך נודע ל-N12. במהלך ימי המעצר, החוקרים נחשפו למסמכים רפואיים אודות עברה של המנוחה, שייתכן שמחלישים את החשד המיוחס לאחות. חקירת האירוע נמשכת.

לפני מספר ימים, האישה בת ה-61 החשודה במות אחותה בת ה-65 הודתה בחקירת המשטרה כי התחזתה לאחותה בשיחה שקיימה עם חברת הביטוח וביקשה לבצע שינויים בפוליסה – זמן קצר לפני שאחותה נפלה מגג בניין מגורים בתל אביב.

שעות לאחר האירוע ועוד לפני שעלו החשדות לפלילים, אמרה האחות ל-N12: "אנחנו משפחה קטנה ופרטית, שלא צריכה להיות בחדשות של אף אחד, ואחותי בטח לא הייתה רוצה להיות בחדשות של אף אחד". עוד הוסיפה: "אנחנו אנשים נורא פרטיים ונחמדים, אזרחים שומרי חוק, טובים ויפים וקרתה לנו טרגדיה נורא גדולה".


עו"ד עידן פסח, סנגורה של החשודה, מסר: "אין למצוא כל קשר בין השיחה לחברת הביטוח ובין החשד למעורבות החשודה במות אחותה. השיחה המדוברת נערכה בנוכחות האחות המנוחה, בשמה ולבקשתה כפי שנעשה שנים ארוכות קודם לכן על ידי השתיים לנוכח מצבה הרפואי של המנוחה דאז. למזלנו השיחה הוקלטה, ובמסגרת ההקלטה נשמעת האחות המנוחה בקולה מה שמעיד על מעורבותה בשיחה – ומכאן שאין בטענת המשטרה להתחזות דבר וחצי דבר".

"במהלך דיון הארכת המעצר, הובהר כי אין למשטרה קצה חוט המקשר בין החשודה ובין האירוע וטענת האליבי שלה נבדקה ונמצאה נכונה", הוסיף עורך דינה של החשודה. "אי לכך, אנו בטוחים שבימים הקרובים, ועם השלמת כלל פעולות החקירה תסכים המשטרה לשחרורה של החשודה לביתה ותביא לסיומה של פרשה עגומה זו, שטוב היה אלמלא באה לעולם מלכתחילה".


Source link

פוסטים קשורים

 • אפליקציות לקטנטנים

  by Shokor
  by Shokor

  למי מאיתנו שיש ילדים קטנים, יודע כמה הם נמשכים לסמארטפונים וכמה הם מוקסמים מאינסוף האפשרויות שהעולם הזה מציע. אז לכן החלטתי הפעם לסקור עבורכם מספר אפליקציות חינוכיות ומועילות שינעימו את …

  0 FacebookTwitterPinterestEmail
 • מבוא שיווק ברשתות חברתיות הוא לא רק פרסום בחשבונות המדיה החברתית שלך. מדובר ביצירת הרגלים בריאים ושיפור התוכן שלך כדי למשוך לקוחות. פרסום תמידי ועקבי תמיד כדאי לפרסם לפחות פעם …

  0 FacebookTwitterPinterestEmail

BShokor.Net

[tell-a-friend id="1" title="לחץ כאן להמליץ לחבר"]