הזוי: תייר ביים את חטיפתו - ולא תאמינו לאיזו מטרה - BShokor

הבלוג של שוקור בדארנה

مدونة شكر بدارنة

יום רביעי | 29/03/2023 |
شكر في درنة
שוקור בדארנה
Home » מאמרים » הזוי: תייר ביים את חטיפתו – ולא תאמינו לאיזו מטרה

הזוי: תייר ביים את חטיפתו – ולא תאמינו לאיזו מטרה

תייר שנפש באי מיורקה שבספרד הבטיח לבת זוגו כי לא ייתרחק ויעדר זמן ממושך מהחדר המשותף שלהם במלון, זאת לאחר שיצא לחגוג. עם זאת, לאחר שבפועל יצא כי הוא נעלם מרבית מהלילה, החליט הנופש להשתמש בדרכים מתוחכמות על מנת להתחמק משאלותיה הנוקבות של חברתו.

במקום לחזור הבייתה, בן הזוג צלצל לתחנת המשטרה המקומית וסיפר בבהלה כי נגרר לרכב על ידי ארבעה גברים בניגוד לרצונו. על פי הדיווח שהתקבל על ידו, הוא שוחרר והוצא מהרכב בנקודה שבין עיירת הנופש אלקודיה לפלמה דה מיורקה, לאחר שאוזניותיו נגנבו ממנו, לכן לקח לו כל כך הרבה זמן לחזור ברגל לחדרו. 

אף על פי שהסיפור לא נשמע אמין במיוחד, חוקרי המשטרה הגיעו בכל זאת למקום וגבו עדות מה"קורבן", שהודה מייד כי בדה את הסיפור מליבו. כעת הוא צפוי לקבל קנס, אך מה יספר לחברתו? 

Source link

פוסטים קשורים

 • סיומות אתרי אינטרנט

  by Shokor
  by Shokor

  האם מפת האינטרנט הולכת להשתנות, לפחות בכל מה שקשור לכתובות האינטרנט והסיומות הידועות שכולנו מכירים? יכול מאוד להיות שהתשובה החיובית. מסתבר שיש גוף שנקרא "תאגיד האינטרנט לשמות משויכים" (ICANN), שמחליט …

  0 FacebookTwitterPinterestEmail
 • זהו למעשה עידן מפרסום ושיווק חומרי: חלפו למעשה הזמנים מפרסום אוניברסלי. חברת שיווק דיגיטלית יוצרת את יוזמת הפרסום והשיווק תוך הדגשת התכונות הבולטות בצורה כזו שהן פוגעות בקהל בהזדמנות המהירה …

  0 FacebookTwitterPinterestEmail

BShokor.Net

[tell-a-friend id="1" title="לחץ כאן להמליץ לחבר"]