"הוא מחייך, אבל הדרך עוד ארוכה" - BShokor

הבלוג של שוקור בדארנה

مدونة شكر بدارنة

יום שני | 22/07/2024 |
شكر في درنة
שוקור בדארנה
Home » מאמרים » "הוא מחייך, אבל הדרך עוד ארוכה"

"הוא מחייך, אבל הדרך עוד ארוכה"נירו לוי שוחרר מטיפול נמרץ. השחקן נירו לוי, שעבר סדרת ניתוחים מורכבים – בין היתר באזור הפה והחניכיים – שוחרר מטיפול נמרץ. לפי גורמים בסביבתו של לוי, הוא חש בטוב והוא עבר מטיפול נמרץ למחלקה האורתופדית בבית החולים איכילוב בתל אביב. "הדרך עוד ארוכה" אומרים בסביבתו, "הוא מחייך, והמשפחה שלו חיובית". לפי אותם גורמים, צפויה ללוי תקופת החלמה לא פשוטה בבית החולים, ואחרי שישתחרר צפוי לו שיקום ארוך. משפחתו מבקשת להמשיך להתפלל להחלמתו ולבריאותו.

כזכור, ביום שישי, 26 באוגוסט, היה לוי מעורב בתאונת דרכים קשה בתל אביב אשר במהלכה רכב שפגע בו העיף אותו בעוצמה. הוא פונה לבית החולים איכילוב בתל אביב במצב קשה, שם עבר ניתוח והועבר לטיפול נמרץ. הנהג הפוגע נחקר באזהרה ורישיונו נשלל ל-60 יום.

יום למחרת התאונה העלה אחיו של השחקן, ערן לוי, פוסט לעמוד הפייסבוק שלו, ובו כתב: "זה אחי נירו. אתמול אחה"צ פגעו בו שתי מכוניות כשהוא על אופנוע, 20 מטר מביתו, כאשר הוא עבר ברמזור ירוק כמו שצריך. אנחנו המשפחה מבקשים לתת לצוות הרפואי לטפל בו בשקט ובמסירות, לייצב את מצבו. ונירו יחזור לשמח אותנו. תודה לכם על התפילות, על העזרה, התמיכה והדאגה. אנחנו מאוד מעריכים זאת". 

ימים ספורים לפני התאונה לוהק נירו לוי לתפקיד בהצגה "אני פה בגלל אשתי" של התיאטרון העברי. בהפקה, שנמצאת בשלבים מתקדמים, תוכנן להתחיל את החזרות בתקופה הקרובה – אבל בהתחשב בנסיבות החזרות ייאלצו להידחות. ל-mako נודע כי בתחילת השבוע נערך יום אודישנים לתפקידים שונים בהצגה, אבל בתיאטרון הבהירו כי אין בכוונתם לחפש מחליף ללוי.


Source link

פוסטים קשורים

 • מבוא שיווק ברשתות חברתיות הוא לא רק פרסום בחשבונות המדיה החברתית שלך. מדובר ביצירת הרגלים בריאים ושיפור התוכן שלך כדי למשוך לקוחות. פרסום תמידי ועקבי תמיד כדאי לפרסם לפחות פעם …

  0 FacebookTwitterPinterestEmail
 • קורס מסחר אלקטרוני

  by avidan
  by avidan

  מבוא העולם מתקדם מהר והמסחר האלקטרוני נמצא בכל מקום. רוב האנשים עדיין מתחילים,  ראית את היתרונות של קמעונאות מקוונת בעבר: מכירות מוגדלות, רווחים טובים יותר והכרה מוגברת של המותג. אבל …

  0 FacebookTwitterPinterestEmail

BShokor.Net

[tell-a-friend id="1" title="לחץ כאן להמליץ לחבר"]