"הוא היה מאוהב בה, אנחנו בהלם מוחלט" - BShokor

הבלוג של שוקור בדארנה

مدونة شكر بدارنة

יום ראשון | 23/06/2024 |
شكر في درنة
שוקור בדארנה
Home » מאמרים » "הוא היה מאוהב בה, אנחנו בהלם מוחלט"

"הוא היה מאוהב בה, אנחנו בהלם מוחלט"הצעירה שנרצחה וגופתה נמצאה הבוקר בשדה ליד רחובות הייתה בדרכה לאחותה שמתגוררת ביישוב בשפלה לפני שנרצחה. קרוביה מספרים כי הייתה בקשר רומנטי שהסתבך.

הקורבן, סטודנטית במכללת פרס בת 27, הספיקה לצאת אתמול לבילוי אחרון עם חברים, ממנו לא חזרה. הבשורה על מותה התקבלה בהלם מוחלט בקרב חבריה וקרוביה.

חבריה ובני משפחתה עדיין מנסים לפענח מה קרה באותם רגעים גורליים. אחותה עוד חיכתה לה אתמול בערב כדי לצפות בטלוויזיה. "הם היו חברים טובים. הוא היה מאוהב בה מאוד", סיפרה האחות. "הוא היה מסיע אותה לכל מקום. היא ראתה בו ידיד. לא יותר מזה. היא הייתה צריכה להגיע הביתה מוקדם. היא כתבה לי שהיא מתעכבת, כי הוא לא מרגיש טוב. אמרה שהוא עצר את המכונית בצד הכביש והתחיל לבכות".

לדברי קרובת המשפחה, החשוד ברצח, תושב בת ים, נהג לחזר אחריה במשך תקופה ארוכה אבל היא לא נענתה לחיזוריו. "הוא רצה להיות חבר שלה, היא פחות התחברה אליו. היה מאוהב בה בטירוף".

”הם רבו הרבה", סיפרה חברתה של הנרצחת. "היא אמרה לו שהיא מעדיפה שיהיו ידידים והיא לא רוצה להיות חבר שלו מזה נהיה בלגן. היא בחורה מקסימה, טובת לא עשתה רע לאיש. לא פגע באף אחד. הרצח הזה תפס אותנו בהלם מוחלט".

כוחות משטרה בזירת האירוע (צילום: דוברות משטרת ישראל)

זירת הרצח ליד רחובות | צילום:
דוברות משטרת ישראל


הדיווח הראשון על הרצח התקבל ב-5:00 לפנות בוקר. המשטרה הצליחה לתפוס ולעצור את החשוד ברצח, תושב בת ים. היחידה המרכזית במחוז מרכז, יחד עם שוטרי תחנת רחובות וחוקרי הזיהוי הפלילי, פתחו הבוקר בחקירה, עם קבלת דיווח במוקד 100 בדבר איתור אישה ללא רוח חיים בשטח פתוח סמוך לרחובות, כשעליה סימני אלימות.

בתוך כך, המשטרה ניהלה פעולות חקירה מגוונות, באזור רחובות וסביבתה, תוך איסוף ממצאים שונים, פורנזים וטכנולוגים, במטרה לקדם את חקירת הרצח.

 

הבוקר אותר החשוד, תושב בת ים בשנות ה-20 לחייו, נעצר סמוך לביתו בחשד למעורבות ברצח והועבר על ידי שוטרי מחוז תל אביב אל משרדי ימ"ר מרכז. 

 

 


Source link

פוסטים קשורים

BShokor.Net

[tell-a-friend id="1" title="לחץ כאן להמליץ לחבר"]