"הוא היה מאוהב בה, אנחנו בהלם מוחלט" - BShokor

הבלוג של שוקור בדארנה

مدونة شكر بدارنة

יום חמישי | 18/04/2024 |
شكر في درنة
שוקור בדארנה
Home » מאמרים » "הוא היה מאוהב בה, אנחנו בהלם מוחלט"

"הוא היה מאוהב בה, אנחנו בהלם מוחלט"הצעירה שנרצחה וגופתה נמצאה הבוקר בשדה ליד רחובות הייתה בדרכה לאחותה שמתגוררת ביישוב בשפלה לפני שנרצחה. קרוביה מספרים כי הייתה בקשר רומנטי שהסתבך.

הקורבן, סטודנטית במכללת פרס בת 27, הספיקה לצאת אתמול לבילוי אחרון עם חברים, ממנו לא חזרה. הבשורה על מותה התקבלה בהלם מוחלט בקרב חבריה וקרוביה.

חבריה ובני משפחתה עדיין מנסים לפענח מה קרה באותם רגעים גורליים. אחותה עוד חיכתה לה אתמול בערב כדי לצפות בטלוויזיה. "הם היו חברים טובים. הוא היה מאוהב בה מאוד", סיפרה האחות. "הוא היה מסיע אותה לכל מקום. היא ראתה בו ידיד. לא יותר מזה. היא הייתה צריכה להגיע הביתה מוקדם. היא כתבה לי שהיא מתעכבת, כי הוא לא מרגיש טוב. אמרה שהוא עצר את המכונית בצד הכביש והתחיל לבכות".

לדברי קרובת המשפחה, החשוד ברצח, תושב בת ים, נהג לחזר אחריה במשך תקופה ארוכה אבל היא לא נענתה לחיזוריו. "הוא רצה להיות חבר שלה, היא פחות התחברה אליו. היה מאוהב בה בטירוף".

”הם רבו הרבה", סיפרה חברתה של הנרצחת. "היא אמרה לו שהיא מעדיפה שיהיו ידידים והיא לא רוצה להיות חבר שלו מזה נהיה בלגן. היא בחורה מקסימה, טובת לא עשתה רע לאיש. לא פגע באף אחד. הרצח הזה תפס אותנו בהלם מוחלט".

כוחות משטרה בזירת האירוע (צילום: דוברות משטרת ישראל)

זירת הרצח ליד רחובות | צילום:
דוברות משטרת ישראל


הדיווח הראשון על הרצח התקבל ב-5:00 לפנות בוקר. המשטרה הצליחה לתפוס ולעצור את החשוד ברצח, תושב בת ים. היחידה המרכזית במחוז מרכז, יחד עם שוטרי תחנת רחובות וחוקרי הזיהוי הפלילי, פתחו הבוקר בחקירה, עם קבלת דיווח במוקד 100 בדבר איתור אישה ללא רוח חיים בשטח פתוח סמוך לרחובות, כשעליה סימני אלימות.

בתוך כך, המשטרה ניהלה פעולות חקירה מגוונות, באזור רחובות וסביבתה, תוך איסוף ממצאים שונים, פורנזים וטכנולוגים, במטרה לקדם את חקירת הרצח.

 

הבוקר אותר החשוד, תושב בת ים בשנות ה-20 לחייו, נעצר סמוך לביתו בחשד למעורבות ברצח והועבר על ידי שוטרי מחוז תל אביב אל משרדי ימ"ר מרכז. 

 

 


Source link

פוסטים קשורים

 • אחרי המתנה לא קצרה וציפייה רבה, גוגל מתחילת בהשקת השירות הגדול הבא שלה – Google TV. מדובר בשיתוף פעולה של גוגל עם ענקית האלקטרוניקה סוני, שמייצרת טלוויזיה ייעודית שתותאם במיוחד …

  0 FacebookTwitterPinterestEmail
 • סיומות אתרי אינטרנט

  by Shokor
  by Shokor

  האם מפת האינטרנט הולכת להשתנות, לפחות בכל מה שקשור לכתובות האינטרנט והסיומות הידועות שכולנו מכירים? יכול מאוד להיות שהתשובה החיובית. מסתבר שיש גוף שנקרא "תאגיד האינטרנט לשמות משויכים" (ICANN), שמחליט …

  0 FacebookTwitterPinterestEmail
 • אבטחת מידע וסייבר

  by avidan
  by avidan

  אבטחת סייבר חשובה להצלחת החברה כמו שהיא חשובה ללקוחותיה. חומת האש של יישום האינטרנט חוסמת כל גישה לאתר לפרק זמן – בדרך כלל כ-30 דקות עד שעה – ומונעת התקפות …

  0 FacebookTwitterPinterestEmail

BShokor.Net

[tell-a-friend id="1" title="לחץ כאן להמליץ לחבר"]