ההערכה: ההסגרה של שי אביטל תיקח כמה שבועות, ר' תתלונן... - BShokor

הבלוג של שוקור בדארנה

مدونة شكر بدارنة

יום רביעי | 29/05/2024 |
شكر في درنة
שוקור בדארנה
Home » מאמרים » ההערכה: ההסגרה של שי אביטל תיקח כמה שבועות, ר' תתלונן…

ההערכה: ההסגרה של שי אביטל תיקח כמה שבועות, ר' תתלונן…

שי אביטל (צילום: מתוך חשיפה עם חיים אתגר, באדיבות קסטינה תקשורת)


סוכן הדוגמניות במעצר: הדיון בעניינו של סוכן הדוגמניות לשעבר שי אביטל שנעצר אתמול (שישי) באמסטרדם נדחה ליום שני. עורכי דינו נימקו את הדחייה בכך שלא הסכימו לדיון ללא מתורגמן, אלא שהסיבה האמיתית היא החשש שלהם מהשופטת ההולנדית שהייתה אמורה לדון בעניינו של אביטל אתמול – שנחשבת למחמירה במיוחד עם חשודים בעבירות מין. ההערכה היא כי הסגרתו של אביטל לישראל תיארך כמה שבועות.

ר', בעלת אזרחות זרה, שוחחה הערב עם "אולפן שישי" והבהירה שבכוונתה להגיש תלונה נגד אביטל באירופה. "מצאתי את הסעיף שאומר שפשע שהתקיים נגד אזרח המדינה, גם אם זה מחוץ לגבולות המדינה, על ידי אדם שהוא לא אזרח במדינה – ניתן להביא אותו לדין במדינה השנייה שלי", אמרה.

"התעוררתי לצרור של הודעות כשהוא נעצר, ואני אטוס לאירופה להגיש תלונה נגד שי אביטל על כל מה שהוא עשה לי בשנים האחרונות", תיארה ר'. "המקרה האחרון היה תקיפה נוראית. התחלתי טיפול פסיכולוגי לא מזמן ואובחנתי עם פוסט טראומה מורכבת על סף הקיצון, בנוסף לדיכאון".

לדבריה, בנוסף לטיפול הפסיכולוגי – היא מקבלת טיפול פסיכיאטרי תרופתי. "יש הרבה האשמה עצמית. הגעתי למצב של מחשבות מאוד אובדניות. אני כן אופטימית שימצו איתו את הדין ואני יודעת שמהצד שלי אני אעשה כל מה שאני יכולה כדי שזה יקרה".

חיים אתגר, מי שהתחקיר שלו על שי אביטל התחיל את הפרשה, סיפר על סגירת המעגל ב"אולפן שישי": "יצאנו לתחקיר לפני יותר משנה. הסיפור מסתובב הרבה זמן בעולם הבידור. הגענו להרבה נשים ו-26 התלוננו במשטרה – זה מספר מטורף. ראינו שלמשטרה לוקח זמן לבצע את הפעולה שנעשתה והחלטנו שחייבים להמשיך להציף את הנושא, רצינו להגיע אליו", אמר אתגר.

"האיש חי בזחיחות מסוימת בתקופה הזו", ציין אתגר. "הוא ניסה לייצר תחקיר נגדי, השמיץ את המתלוננות ובחלק מהזמן חגג ביוון. הייתה לו תחושת ביטחון. אנחנו מקבלים לא מעט תגובות מנשים שהרגישו הקלה, שהנה, עדותן נשמעה היטב. כבר הייתה תחושה שכל המהלך הזה היה לשווא, אבל עכשיו הן מרגישות שקולן נשמע. זה נותן תחושה שיש משמעות ליציאה הזו החוצה".

"תודה לאל, הגיע הזמן"

הדוגמניות שיוצגו אצל הסוכן המוכר בארץ הגיבו גם הן למעצר. אביטל, בעל סוכנות הדוגמנות "All In One", עזב את הארץ בעקבות עדויות קשות שהובאו בתוכנית "חשיפה" על הטרדות מיניות לכאורה מצידו.

שי אביטל 2022

שי אביטל בעת מעצרו באמסטרדם


יוצאת הריאליטי הילה קרוגמן, שבעבר טענה כי שי אביטל ניסה לכפות את עצמו עליה והתעלל בה נפשית, לא הביעה אופטימיות רבה: "איזו דרך נחמדה לפתוח את השבת. אומנם באיחור מפדח, ואין ספק שאני לא בונה על שום צדק שייעשה. בכל זאת, הצליח להתחמק עד עכשיו. רוב הסיכויים שיחמוק שוב, אבל לדעת שלפחות חווית המעצר טלטלה קצת את הזחיחות שלו – מנחמת מאוד".

גם הדוגמנית שיר אלמליח יוצגה בעבר בידי אביטל וטענה שאיים עליה ועל משפחתה במשך תקופה ארוכה כשרצתה לעזוב את הסוכנות שלו. לאחר שפורסם על מעצרו באמסטרדם, פרסמה אלמליח בחשבון האינסטגרם שלה: ״תודה לאל. הגיע הזמן. התמונה של שי אביטל באזיקים היא התמונה שעשרות נשים חיכו לה כבר יותר משנה, והגיע הזמן שהצדק ייעשה".


Source link

פוסטים קשורים

 • אפליקציות לקטנטנים

  by Shokor
  by Shokor

  למי מאיתנו שיש ילדים קטנים, יודע כמה הם נמשכים לסמארטפונים וכמה הם מוקסמים מאינסוף האפשרויות שהעולם הזה מציע. אז לכן החלטתי הפעם לסקור עבורכם מספר אפליקציות חינוכיות ומועילות שינעימו את …

  0 FacebookTwitterPinterestEmail
 • פריצה היא גישה בלתי מורשית למערכות אבטחת רשת מחשבים או שליטה עליהן למטרה בלתי חוקית כלשהי. פריצה מצריכה הבנה מלאה של מערכת אבטחת מחשבים. אפשר פשוט לומר שהאקר הוא מישהו …

  0 FacebookTwitterPinterestEmail

BShokor.Net

[tell-a-friend id="1" title="לחץ כאן להמליץ לחבר"]