הדר מוכתר ממשיכה להתעקש: ״הדירה – היא לא שלי״ - BShokor

הבלוג של שוקור בדארנה

مدونة شكر بدارنة

יום רביעי | 29/05/2024 |
شكر في درنة
שוקור בדארנה
Home » מאמרים » הדר מוכתר ממשיכה להתעקש: ״הדירה – היא לא שלי״

הדר מוכתר ממשיכה להתעקש: ״הדירה – היא לא שלי״הדירה של הדר מוכתר: על אף שפורסם היום (ראשון) כי בבעלותה של יו״ר מפלגת ״צעירים בוערים״ דירה בחיפה, הצעירה בת ה-20 ממשיכה לטעון כי הדירה היא של הוריה ולא שלה. בריאיון עם עודד בן עמי ניסתה מוכתר להסביר את עצמה.

מגזין N12: הדר מוכתר ומבחן הידע הכלכלי

״אני רוצה להגיד, הדירה – היא לא שלי״, טענה מוכתר בתגובה לשאלה בנוגע לשאלה בדבר הדירה, על אף שבקמפיין שלה היא טוענת כי דירה היא אינה דבר בר השגה עבודה. ״הדירה הזו היא הפנסיה של ההורים שלי. הם עבדו קשה והם השקיעו בדירה. נראה לך שאני אגור בדירה הזו? מה, אני אקח להורים שלי את הפנסיה?״.

כשבן עמי המשיך ללחוץ על הצעירה הבוערת בנוגע לבעלות הדירה ועל שם מי היא רשומה, אמרה מוכתר: ״בסדר, היא רשומה על שמי, וואטאבר. יש להם (ההורים שלה) את הסיבות שלהם״. על אף שניסתה להקטין את חשיבות הדבר התעקש בן עמי לשוב לנקודה זו.

לכן הסבירה מוכתר: ״את הכסף מהשכירות אני מעבירה להורים שלי – אני לא אגור בדירה הזאת. אני מרגישה שעושים לי פה עוול. אני שוב חוזרת – אין לי דירה בישראל. הדירה היא הפנסיה של ההורים שלי, ואני לא יכולה לגור בדירה הזו. אני אוכל לקבל את הדירה רק אם חס וחלילה הם ימותו, זו הדרך היחידה שלי לקבל את הדירה הזאת וזו הדרך היחידה של הצעירים לקבל דירות – רק שההורים שלהם נפטרים״.

הדר מוכתר (צילום: חדשות 12)

הדר מוכתר | צילום:
חדשות 12


מוכתר המשיכה בהסבר וטענה כי ״ההורים שלי קנו לי אותה, זה סיפור יותר מורכב. אי אפשר לתפוס בן אדם במילה. כן, היא (הדירה) רשומה על שמי, את כספי השכירות אני מעבירה להורים שלי״. אבל כשנשאלה לגבי מי משלם את המיסוי על הדירה, נותרה הצעירה ללא תשובה: ״אני לא מעורה בדברים האלה״.

הדר מוכתר, יו"ר צעירים בוערים (צילום: החדשות 12)

הדר מוכתר | צילום:
החדשות 12


״לגדעון סער אתה לא מדבר על ההורים שלו״

בשלב זה עודד בן עמי הסביר למוכתר את הנושא: ״מישהו הלך וקנה דירה, רשם אותה על שמך, ואז זה פטור מתשלום המיסוי״. לכך השיבה: ״את ההורים שלי תשים בצד. לגדעון סער אתה לא מדבר על ההורים שלו… אבל אני לא יכולה לגור בדירה הזאת כי זו הפנסיה של ההורים שלי, הם חיים מהכסף הזה״.

אז שבה מוכתר על הטענות שלה כי היא לא תוכל לגור בדירה הזו. ״אם אני צריכה לגור בדירה משלי, 4 קירות, אני צריכה לעבוד קשה כמו כל צעיר בישראל. הדירה הזאת היא כל הפנסיה שיש להורים שלי. הם צריכים את השכירות הזו כדי לחיות בכבוד כשהם יהיו מבוגרים״.

הדר מוכתר מפוצצת ראיון אצל אופירה וברקוביץ' (צילום: מתוך אופירה וברקוביץ', קשת12)

סגן המפלגה של מוכתר | צילום:
מתוך אופירה וברקוביץ', קשת12


לאחר הלוך ושוב סביב הנושא, חזרה מוכתר על הטענות שלה כי נעשה לה עוול: ״אני אומרת לך – אני לא אוכל לגור בדירה הזאת בחיים. מה לא ברור? דף זה לא נחשב דירה. איזה עוול אתם עושים לי. בת 20 שרוצה לעשות שינוי – אז מה זה כל הקמפיין התקשורתי הזה? אני חייבת להגיד – אף אחד לא אומר לי 'תבכי בתקשורת'. אני בת 20 ואין לי את עור הפיל הזה שפוליטיקאים פיתחו לעצמם״.

מה הסיפור של הדר מוכתר?

בשלב זה נשאלה מוכתר על הסיפור בדבר פרישת סגן מפלגת ״צעירים בוערים״ לאחר שטען שההתנהלות שלה לא תקינה. ״מכתב תביעת דיבה על 300 אלף שקל שהוגש נגדו היום״, אמרה. ״אני חושבת שאנחנו נסגור את זה בזה. שקר וכזב, אני לא אתן שאף אחד ישחיר את השם שלי. אין שום דבר בעייתי בהתנהלות שלי. ושוב, כל הדברים שלו הם״.


Source link

פוסטים קשורים

 • פריצה היא גישה בלתי מורשית למערכות אבטחת רשת מחשבים או שליטה עליהן למטרה בלתי חוקית כלשהי. פריצה מצריכה הבנה מלאה של מערכת אבטחת מחשבים. אפשר פשוט לומר שהאקר הוא מישהו …

  0 FacebookTwitterPinterestEmail
 • קורס מסחר אלקטרוני

  by avidan
  by avidan

  מבוא העולם מתקדם מהר והמסחר האלקטרוני נמצא בכל מקום. רוב האנשים עדיין מתחילים,  ראית את היתרונות של קמעונאות מקוונת בעבר: מכירות מוגדלות, רווחים טובים יותר והכרה מוגברת של המותג. אבל …

  0 FacebookTwitterPinterestEmail

BShokor.Net

[tell-a-friend id="1" title="לחץ כאן להמליץ לחבר"]