"הבאנו מאמן הצגה. הטוב ביותר בליגה" - BShokor

הבלוג של שוקור בדארנה

مدونة شكر بدارنة

יום ראשון | 14/04/2024 |
شكر في درنة
שוקור בדארנה
Home » מאמרים » "הבאנו מאמן הצגה. הטוב ביותר בליגה"

"הבאנו מאמן הצגה. הטוב ביותר בליגה"

חומסקי אופטימי (באדיבות אתר הפועל ירושלים) (צילום: ספורט 5)

חומסקי אופטימי (באדיבות אתר הפועל ירושלים) | צילום:
ספורט 5


בעלי הפועל ירושלים איל חומסקי התראיין היום (שישי) לרדיו ירושלים וסיפר על האתגרים הרבים שעומדים בפני הקבוצה, על השינויים שנעשו בגזרת הבעלות וההנהלה והתקוות לקראת עונת הכדורסל החדשה.

״אני בהחלט בעיצומו של תהליך שבו אני משנה הרבה דברים״, אמר חומסקי, ״אבל לא יודע אם צריך לקרוא לזה מהפכה, כי בסך הכל ב-8 השנים האחרונות הפכנו למועדון מקצועי ברמות הכי גבוהות באירופה, אבל אני רוצה לעלות עוד כמה דרגות. ביקשתי מגיא הראל להמשיך ללוות אותי כיד ימיני בכל התחום המקצועי ובליווי המאמן והמועדון, כי הוא משתייך לטופ באירופה בתחומו. בקרוב נמנה מנכ״ל עסקי ברמה גבוהה, מישהו שישדרג את העולמות העסקיים, השיווקיים והפיננסיים״.

על הקבוצה אמר: ״הבאנו מאמן הצגה, מהרמות הכי גבוהות. אני אפילו לא יכול לתאר לכם איזו הקפדה, איזו מקצוענות, בירידה לפרטים הכי קטנים. הוא מגיע שעתיים לפני כל אימון והוא בנה פה קבוצה שתהיה קבוצה ולא אינדיבידואלים. יש לנו את המאמן הכי טוב בליגה שבנה כאן קבוצה בצלמו ובדמותו. אני מאוד מאמין שנעבור עם דז׳יקיץ׳ חוויה דומה למה שעברנו עם סימונה פיאניג׳אני״.

חומסקי הרחיב גם על הנושא התקציבי: ״אני לא רוצה שאף אחד ירחם עלי. לקחתי על עצמי את המשמעויות לשדרג את הפועל וזה להביא הרבה מאוד כסף, חלקו אני אביא מהבית וחלקו אנחנו מגייסים בספונסרים. ראש עיריית ירושלים מאוד עוזר לנו ומקשר אותנו לגורמים עסקיים שמצטרפים אלינו כנותני חסויות. תקציב השחקנים שלנו עלה בכ-20 אחוזים יותר מהעונה שעברה, והתקציב הכולל שלנו ינוע בין 25 ל-30 מיליון שקלים. נכון להיום אנחנו עברנו בעשרות אחוזים את כמות המנויים בהשוואה לאותה תקופה בעונה שעברה והמטרה שלנו היא ללכת עד הסוף בכל המסגרות. בעידן הנוכחי, עונה שמסתיימת ללא תארים – זה כישלון״.

לסיכום סיפר הבעלים: ״אני מאוד מאמין בלשתף את האוהדים במה שקורה בקבוצה, וכמו שהעמדנו את המדים החדשים לבחירה, כך נעשה בתחומים נוספים, כמו למשל עיצוב חדש של האוטובוס שלנו. אנחנו נקיים פגישות קבועות עם האוהדים כדי לשמוע אותם ולשתף אותם כמה שיותר״.

Source link

פוסטים קשורים

 • זהו למעשה עידן מפרסום ושיווק חומרי: חלפו למעשה הזמנים מפרסום אוניברסלי. חברת שיווק דיגיטלית יוצרת את יוזמת הפרסום והשיווק תוך הדגשת התכונות הבולטות בצורה כזו שהן פוגעות בקהל בהזדמנות המהירה …

  0 FacebookTwitterPinterestEmail
 • קורס מסחר אלקטרוני

  by avidan
  by avidan

  מבוא העולם מתקדם מהר והמסחר האלקטרוני נמצא בכל מקום. רוב האנשים עדיין מתחילים,  ראית את היתרונות של קמעונאות מקוונת בעבר: מכירות מוגדלות, רווחים טובים יותר והכרה מוגברת של המותג. אבל …

  0 FacebookTwitterPinterestEmail

BShokor.Net

[tell-a-friend id="1" title="לחץ כאן להמליץ לחבר"]