האלימות הקשה בבית הספר בקריית גת - BShokor

הבלוג של שוקור בדארנה

مدونة شكر بدارنة

יום רביעי | 29/05/2024 |
شكر في درنة
שוקור בדארנה
Home » מאמרים » האלימות הקשה בבית הספר בקריית גת

האלימות הקשה בבית הספר בקריית גתניסיון הלינץ' בבית הספר: לאחר ש-4 נערות, תלמידות תיכון מתל אביב, נעצרו בחשד למעורבות באירוע האלימות הקשה שתועד בבית ספר בקריית גת – המשטרה הודיעה הבוקר (שישי) כי חשודה חמישית בתקיפה נעצרה. במהלך חקירתן, הנערות התוקפות קשרו עצמן למעשה וחלקן אף הביעו חרטה.

סיקור N12 בנושא:

על פי החשד, הנערות החשודות, בנות 16-15, הגיעו מבית הספר וחיכו לקורבנות מחוץ לו. השומר לא נתן להן להיכנס, והן הסתתרו בסמטה סמוכה. כשהמותקפות יצאו משער בית הספר – הנערות תקפו אותן.

על פי התיעוד שקיים בידי חוקרי המשטרה, כל החשודות המרכזיות מופיעות בסרטון שהופץ – בו נראית אחת מהנערות המותקפות שוכבת על הרצפה, כשהחשודות נראות בועטות וחובטות בה שוב ושוב ומקללות אותה. הן יובאו הבוקר בפני בית משפט השלום באשקלון בבקשה להאריך את מעצרן.

ליאור ביטון, תלמיד כיתה י"ב בבית ספר שלידו התרחש האירוע, סיפר ל-N12: "יצאנו להפסקה לנוח קצת מהשיעור. באו לפה חבורה של בנות באוטו, הן היו עם חפצים חדים בתיקים. דיברו מלוכלך, קיללו, זרקו אבנים על בית הספר. אני לא מכיר אותן, הן חיפשו להרביץ למישהי ובסוף תפסו אותה בסימטאות מאחורי הבניינים. אני לא מכיר אותה, אבל יש הרבה שמועות".

 

 


Source link

פוסטים קשורים

BShokor.Net

[tell-a-friend id="1" title="לחץ כאן להמליץ לחבר"]