האונס בצפון: המתלוננת תובעת 4 מיליון שקלים מהמדינה עקב... - BShokor

הבלוג של שוקור בדארנה

مدونة شكر بدارنة

יום ראשון | 14/04/2024 |
شكر في درنة
שוקור בדארנה
Home » מאמרים » האונס בצפון: המתלוננת תובעת 4 מיליון שקלים מהמדינה עקב…

האונס בצפון: המתלוננת תובעת 4 מיליון שקלים מהמדינה עקב…המשטרה "בחרה לזלזל בתובעת, התרשלה וגרמה לנזקי ענק", המדינה והפרקליטות "בחרו שלא לפעול במהירות בתיק רגיש וחמור" – לאחר שאתמול (שלישי) אחרי שנים של סחבת, הוגש כתב אישום נגד זוג הורים מהצפון בגין עבירות מין חמורות שביצעו בבתם לאורך שנים, המתלוננת תובעת היום (רביעי) 4 מיליון שקלים מהמדינה עקב "הנזקים הנפשיים החריפים להם גרמו הנתבעים".

בכתב התביעה שהגישה רבקה (שם בדוי) נגד תחנת חיפה, מדינת ישראל ופרקליטות מחוז חיפה, היא תובעת 4 מיליון שקלים בגין הרשלנות של הגורמים השונים. הטיפול בפרשה החמורה, במסגרתה מואשמים הוריה שביצעו בה אונס ומעשי סדום, נגרר יותר מ-6 שנים, על אף החשדות החמורים ולמרות שנולדה למתלוננת תינוקת מגילוי עריות. 

מרגע הגשת התלונה של הבת על מעשי הוריה בתחנת משטרת מגדל העמק בשנת 2016 ועד לשנת 2018: "אף אחד מאנשי משטרת חיפה לא יצר ולו שיחה אחת עם התובעת באשר לתלונתה על שעברה שנים של אונס על ידי אביה ואמה". משיצרה התובעת בעצמה קשר עם המשטרה, נאמר לה במעמד השיחה ש"כדאי לה לבטל את התלונה כי ממילא לא יצא ממנה כלום", כך על פי הכתוב בתביעה.

בתביעה הודגש כי "בגלל הרשלנות החמורה והקיצונית, וכן הימנעות הנתבעים מלבצע את המוטל עליהם כהלכה – פונה התובעת לבית המשפט הנכבד על מנת לקבל את הסעד על הנזקים האין סופיים שגרמו לה הנתבעים כולם – לכל חייה, בלי דין ובלי דיין".

בכתב התביעה שהוגש על ידי עורך הדין מתן לקר שמייצג את המתלוננת נכתב: "התירוצים של הנתבעים לאורך כל 6 שנות חיי התיק – מלמדות על נתבעים לא מקצועיים, רשלניים, חסרי עניין בתובעת ובסיפורה, ורצונם היה אחד – לדאוג שהעסק 'יירדם' וישמר השקט כי הרשויות לא מעוניינות לטפל בתיק כהלכה – וכפי שהיה מצופה מהם".

עו"ד מתן לקר, מייצג את המתלוננת (צילום: N12)

עו"ד מתן לקר, מייצג את המתלוננת | צילום:
N12


כאמור, על פי כתב האישום שהוגש אתמול, להורים הנאשמים (בני 61 ו-62) 5 ילדים, ביניהם המתלוננת – כיום בת 36. לאורך השנים השליט האב אווירת טרור מתמשכת בביתם, ונהג באלימות פיזית ומילולית בבני המשפחה, כאשר וההורים אף השתמשו בסמים מסוכנים בביתם.

לפי כתב האישום, החל משנת 2002, אז בתם חגגה את יום הולדתה ה-17, ועד לשנת 2016, האב אנס את הבת וביצע בה מעשי סדום ומעשים מגונים בהזדמנויות רבות – שלא בהסכמתה. בחלק מהמקרים, שהתרחשו בעת שהמתלוננת הייתה כבר בגירה, אימה ביצעה בה אונס ומעשי סדום, יחד עם האב.

 

 


Source link

פוסטים קשורים

 • מבוא שיווק ברשתות חברתיות הוא לא רק פרסום בחשבונות המדיה החברתית שלך. מדובר ביצירת הרגלים בריאים ושיפור התוכן שלך כדי למשוך לקוחות. פרסום תמידי ועקבי תמיד כדאי לפרסם לפחות פעם …

  0 FacebookTwitterPinterestEmail
 • אבטחת מידע וסייבר

  by avidan
  by avidan

  אבטחת סייבר חשובה להצלחת החברה כמו שהיא חשובה ללקוחותיה. חומת האש של יישום האינטרנט חוסמת כל גישה לאתר לפרק זמן – בדרך כלל כ-30 דקות עד שעה – ומונעת התקפות …

  0 FacebookTwitterPinterestEmail
 • סיומות אתרי אינטרנט

  by Shokor
  by Shokor

  האם מפת האינטרנט הולכת להשתנות, לפחות בכל מה שקשור לכתובות האינטרנט והסיומות הידועות שכולנו מכירים? יכול מאוד להיות שהתשובה החיובית. מסתבר שיש גוף שנקרא "תאגיד האינטרנט לשמות משויכים" (ICANN), שמחליט …

  0 FacebookTwitterPinterestEmail

BShokor.Net

[tell-a-friend id="1" title="לחץ כאן להמליץ לחבר"]