דרעי: "חייבים להילחם ביד ברזל", רגב: "מחזקת את כוחות הביטחון" | התגובות לפיגוע הירי בשועפאט - BShokor

הבלוג של שוקור בדארנה

مدونة شكر بدارنة

יום ראשון | 26/05/2024 |
شكر في درنة
שוקור בדארנה
Home » מאמרים » דרעי: "חייבים להילחם ביד ברזל", רגב: "מחזקת את כוחות הביטחון" | התגובות לפיגוע הירי בשועפאט

דרעי: "חייבים להילחם ביד ברזל", רגב: "מחזקת את כוחות הביטחון" | התגובות לפיגוע הירי בשועפאט

לוחמת צה"ל נרצחה בפיגוע הירי במחסום שועפאט

יו"ר סיעת ש"ס אריה דרעי התייחס הבוקר (ראשון) לפיגוע הירי הרצחני במחסום שועפאט וכתב בחשבון הטוויטר שלו: "אבל על מותה של החיילת נועה לזר בת ה-19, שנרצחה אתמול בפיגוע ירי בידי מחבל ארור. ניחומים מעומק הלב למשפחתה".

דרעי הוסיף: "נתפלל כולנו להחלמת הפצועים. ישראל חייבת להילחם ביד ברזל וללא רחמים במחבלים ובכל מבקשי נפשנו".

ח"כ מירי רגב ממפלגת הליכוד כתבה: "משתתפת בצער משפחתה של נועה לזר ז"ל, לוחמת בגדוד ארז שנהרגה אתמול בפיגוע המתועב בצפון ירושלים. מתפללת להחלמה מלאה של הפצועים, ומחזקת את כוחות הביטחון שישימו ידיהם על המחבלים השפלים. רק יד חזקה והשבת ההרתעה תוביל לחיסול הטרור! מי יתן והמקום ינחם אותם. תהיה נשמתה צרורה בצרור החיים".

"קיבלתי הבוקר בצער רב את הידיעה על הירצחה של סמל נועה לזר הי"ד", כתב ח"כ איתמר בן גביר. "בשעה קשה זו שולח תנחומים כנים ומשתתף בצער המשפחה. יהי זכרה ברוך!"

ח"כ בצלאל סמוטריץ': "הלב נשבר על הרצח של סמלת נועה לזר הי"ד בפיגוע אמש. משתתף בצערה הכבד של משפחתה. מבקש מכל עם ישראל להרבות בתפילות למען המאבטח הפצוע בפיגוע שנמצא במצב קשה, ובעז"ה הקב"ה ישלח לו רפואה שלמה במהרה".

ח"כ דני דנון: "בוקר עצוב מאוד עם הבשורה הקשה על מותה של נועה לזר הי"ד לוחמת המעברים שנפצעה אנוש בפיגוע אמש במחסום שועפט. משתתף בצער המשפחה ומתפלל לרפואתו המלאה של המאבטח הפצוע. מדינת ישראל חייבת לעבור להתקפה ולרסק את תשתיות הטרור. מי שקיבל את ההחלטה על ביטול הסגר בחול המועד, זה הזמן להפוך אותה".

"הלב נשבר מהבשורה הקשה על הירצחה של לוחמת צה״ל סמל נועה לזר ז"ל מבת חפר בפיגוע הירי בירושלים", כתב ניר ברקת. "נועה ז״ל רק בת 18 במותה, שירתה כלוחמת מעברים בגדוד ארז של המשטרה הצבאית מתוך שליחות והקרבה למען מדינת ישראל. אני שולח תנחומים מעומק הלב למשפחתה, שאיבדה את היקר לה מכל. יהי זכרה ברוך".

Source link

פוסטים קשורים

 • קורס שיווק דיגיטלי

  by avidan
  by avidan

  מבוא לקורס שיווק דיגיטלי קורס שיווק דיגיטלי הוא תהליך של יצירה, ניהול ואספקת תוכן שמושך, ממיר ומשמר לקוחות ביעילות. זה קשור ליצירת קשר עם הקהל שלך בצורה הנכונה כדי להבטיח …

  0 FacebookTwitterPinterestEmail
 • קורס מסחר אלקטרוני

  by avidan
  by avidan

  מבוא העולם מתקדם מהר והמסחר האלקטרוני נמצא בכל מקום. רוב האנשים עדיין מתחילים,  ראית את היתרונות של קמעונאות מקוונת בעבר: מכירות מוגדלות, רווחים טובים יותר והכרה מוגברת של המותג. אבל …

  0 FacebookTwitterPinterestEmail

BShokor.Net

[tell-a-friend id="1" title="לחץ כאן להמליץ לחבר"]