דיווח: בלם אנטוורפן קרוב לסיכום בחיפה - BShokor

הבלוג של שוקור בדארנה

مدونة شكر بدارنة

יום רביעי | 29/03/2023 |
شكر في درنة
שוקור בדארנה
Home » מאמרים » דיווח: בלם אנטוורפן קרוב לסיכום בחיפה

דיווח: בלם אנטוורפן קרוב לסיכום בחיפה
(GETTY) (צילום: ספורט 5)

(GETTY) | צילום:
ספורט 5


חמש הופעות במדי סנגל. סק (GETTY) (צילום: ספורט 5)

חמש הופעות במדי סנגל. סק (GETTY) | צילום:
ספורט 5


אחרי עזיבתו של בוגדן פלאניץ', במכבי חיפה עובדים קשה על מציאת בלם במקומו של הסרבי, וע"פ דיווחים זרים, היא מצאה אותו. בבלגיה מדווח כי עבדולאי סק, בלמה של אנטוורפן הבלגית, קרוב לסיכום תנאיו אצל אלופת המדינה.

על פי הדיווחים הבלגים, הבלם לא רצוי בקבוצתו ואנטוורפן לא צפויה לעמוד בדרכו של הבלם. אם אכן יגיע לסיכום ויעבור את הבדיקות הרפואיות שלו, סק עשוי להפוך בקרוב לבלמה החדש של חיפה.

סק החל את הקריירה המקצועית שלו בסנגל וקפץ בין מספר קבוצות בהשאלות ועסקאות רכישה מ-2010 ועד 2014. ב-2015 עבר לשחק בנורווגיה וב-2018 חתם באנטוורפן תמורת 25 אלף יורו, במדיה הוא כאמור משחק גם בימים אלה.

בעונה החולפת רשם 27 הופעות בכל המסגרות במדי הבלגים, במהלכן כבש שני שערים, שניהם בליגה הבלגית. בנוסף, יש לו חמש הופעות במדי נבחרת סנגל והוא אף ישב על הספסל במהלך ההעפלה של סנגל למונדיאל הקרוב בקטאר.


Source link

פוסטים קשורים

 • סיומות אתרי אינטרנט

  by Shokor
  by Shokor

  האם מפת האינטרנט הולכת להשתנות, לפחות בכל מה שקשור לכתובות האינטרנט והסיומות הידועות שכולנו מכירים? יכול מאוד להיות שהתשובה החיובית. מסתבר שיש גוף שנקרא "תאגיד האינטרנט לשמות משויכים" (ICANN), שמחליט …

  0 FacebookTwitterPinterestEmail
 • אפליקציות לקטנטנים

  by Shokor
  by Shokor

  למי מאיתנו שיש ילדים קטנים, יודע כמה הם נמשכים לסמארטפונים וכמה הם מוקסמים מאינסוף האפשרויות שהעולם הזה מציע. אז לכן החלטתי הפעם לסקור עבורכם מספר אפליקציות חינוכיות ומועילות שינעימו את …

  0 FacebookTwitterPinterestEmail

BShokor.Net

[tell-a-friend id="1" title="לחץ כאן להמליץ לחבר"]