דיווח: בלם אנטוורפן קרוב לסיכום בחיפה - BShokor

הבלוג של שוקור בדארנה

مدونة شكر بدارنة

יום חמישי | 22/02/2024 |
شكر في درنة
שוקור בדארנה
Home » מאמרים » דיווח: בלם אנטוורפן קרוב לסיכום בחיפה

דיווח: בלם אנטוורפן קרוב לסיכום בחיפה
(GETTY) (צילום: ספורט 5)

(GETTY) | צילום:
ספורט 5


חמש הופעות במדי סנגל. סק (GETTY) (צילום: ספורט 5)

חמש הופעות במדי סנגל. סק (GETTY) | צילום:
ספורט 5


אחרי עזיבתו של בוגדן פלאניץ', במכבי חיפה עובדים קשה על מציאת בלם במקומו של הסרבי, וע"פ דיווחים זרים, היא מצאה אותו. בבלגיה מדווח כי עבדולאי סק, בלמה של אנטוורפן הבלגית, קרוב לסיכום תנאיו אצל אלופת המדינה.

על פי הדיווחים הבלגים, הבלם לא רצוי בקבוצתו ואנטוורפן לא צפויה לעמוד בדרכו של הבלם. אם אכן יגיע לסיכום ויעבור את הבדיקות הרפואיות שלו, סק עשוי להפוך בקרוב לבלמה החדש של חיפה.

סק החל את הקריירה המקצועית שלו בסנגל וקפץ בין מספר קבוצות בהשאלות ועסקאות רכישה מ-2010 ועד 2014. ב-2015 עבר לשחק בנורווגיה וב-2018 חתם באנטוורפן תמורת 25 אלף יורו, במדיה הוא כאמור משחק גם בימים אלה.

בעונה החולפת רשם 27 הופעות בכל המסגרות במדי הבלגים, במהלכן כבש שני שערים, שניהם בליגה הבלגית. בנוסף, יש לו חמש הופעות במדי נבחרת סנגל והוא אף ישב על הספסל במהלך ההעפלה של סנגל למונדיאל הקרוב בקטאר.


Source link

פוסטים קשורים

 • מבוא שיווק ברשתות חברתיות הוא לא רק פרסום בחשבונות המדיה החברתית שלך. מדובר ביצירת הרגלים בריאים ושיפור התוכן שלך כדי למשוך לקוחות. פרסום תמידי ועקבי תמיד כדאי לפרסם לפחות פעם …

  0 FacebookTwitterPinterestEmail
 • קורס שיווק דיגיטלי

  by avidan
  by avidan

  מבוא לקורס שיווק דיגיטלי קורס שיווק דיגיטלי הוא תהליך של יצירה, ניהול ואספקת תוכן שמושך, ממיר ומשמר לקוחות ביעילות. זה קשור ליצירת קשר עם הקהל שלך בצורה הנכונה כדי להבטיח …

  0 FacebookTwitterPinterestEmail

BShokor.Net

[tell-a-friend id="1" title="לחץ כאן להמליץ לחבר"]