דור פרץ: "חזרתי לישראל מוקדם משחשבתי" - BShokor

הבלוג של שוקור בדארנה

مدونة شكر بدارنة

יום ראשון | 26/05/2024 |
شكر في درنة
שוקור בדארנה
Home » מאמרים » דור פרץ: "חזרתי לישראל מוקדם משחשבתי"

דור פרץ: "חזרתי לישראל מוקדם משחשבתי"
(אלן שיבר) (צילום: ספורט 5)

(אלן שיבר) | צילום:
ספורט 5


שחקני מכבי ת

שחקני מכבי ת"א ודור פרץ. חזר לארץ (אלן שיבר) | צילום:
ספורט 5


מכבי תל אביב הרשימה אתמול (שני) עם 0:6 גדול מול הפועל חדרה. מי שהבקיע את השער הנועל עבור הצהובים היה דור פרץ, ששב למכבי ת"א מוונציה ועלה מהספסל. הקשר דיבר בהרחבה בסיום המשחק.

פרץ דיבר על החזרה לישראל: "בסופו של דבר עזבתי בית, ידעתי שאחזור. זה קרה מוקדם משחשבתי, אבל זה המקום שאני הכי שלם והכי שמח להגיע אליו. לקח לי זמן להחליט כי שאפתי להמשיך באירופה, מכבי ת"א מועדון אירופי לכל דבר. אף אחד לא ישן איתי ולא מקבל איתי החלטות, זה יותר מלחזור אחרי שנה לארץ, לוזר? זה גדול מזה. לכל אחד יש את דעתו".

הקשר המשיך: "המטרה היא לצעוד לאליפות כקבוצה חזקה. יש שלד חזק ושחקנים ברמה גבוהה ומאוד מקצועית, המטרה היא להיות בורג מרכזי בקבוצה יחד עם עוד שחקנים. אני מקבל יותר דקות ממשחק למשחק, היום טיפה פחות אבל הרגליים מרגישות טוב. תחילת העונה טובה ואנחנו לפני עונה ארוכה מאוד, יש לנו על מה לעבוד. בכל שנה מכבי תל אביב מתחילה הכי חזק שהיא יכולה, השנה לשמחתי התחלנו חזק".

פרץ דיבר על הקמפיין האירופי: "מאכזב אותנו כקבוצה, שאפנו להתמודד עם קבוצות ברמה גבוהה. אין שום תירוצים בליגה, יש הרבה מה להפיק מכל מגרש על הקהל. להגיע לנתניה, לניס או לריינה. אנחנו רק רוצים להמשיך ביכולת הזאת".

פרץ דיבר על חברו לקבוצה, אוסקר גלוך: "הוא תופעה מיוחדת מאוד. אין ספק שמיוחד ולא רגיל בנוף הישראלי שלנו, לשמחתי הוא איתנו. אנחנו מטפחים אותו ונותנים לו כלים להישאר על הקרקע ולהראות את יכולותיו".

הקשר דיבר על מכבי ת"א אליו הגיע: "הסגל שונה. יש שחקנים כמו ניר ביטון וערן זהבי שהגיעו עם הרבה ניסיון, מאמן בעל אישיות מיוחדת, הרבה שחקנים מוכשרים כמו פארפה גויאגון ואוסקר גלוך. זאת קבוצה רעבה, יש ניסיון וכישרון. רק הרעב יוביל להישגים".


Source link

פוסטים קשורים

BShokor.Net

[tell-a-friend id="1" title="לחץ כאן להמליץ לחבר"]