דבורה נקלעה להלוויה ההמונית בירושלים והותקפה בידי המון... - BShokor

הבלוג של שוקור בדארנה

مدونة شكر بدارنة

יום שני | 22/07/2024 |
شكر في درنة
שוקור בדארנה
Home » מאמרים » דבורה נקלעה להלוויה ההמונית בירושלים והותקפה בידי המון…

דבורה נקלעה להלוויה ההמונית בירושלים והותקפה בידי המון…עשרות אלפי משתתפים לקחו חלק בהלוויית הרב חכם שלום כהן, נשיא מועצת חכמי התורה של ש"ס, שנפטר ונטמן בתחילת השבוע בירושלים. דבורה, בת 20 מירושלים, נקלעה להלוויית הענק כשהיא נוסעת על אופנוע וספגה אלימות, קללות ופגיעות פיזיות.

דבורה שסיימה שיעור בו היא משתתפת, לא הייתה מודעת כי היא נמצאת בסמוך למקום ההתאספות של ההלוויה ההמונית. "באותו יום היה לי קורס החלקת שיער שנמצא ברחוב סמוך למקום ההלוויה", היא סיפרה, "משם הייתי צריכה לנסוע לנהיגה מונעת, שמתי את הכתובת ב-Waze, כשכבר הייתי בתוך הרחובות החסומים, ידעתי שיש הלוויה אבל לא הבנתי מה המשמעות".

הלוויית הרב שלום כהן

העומס בהלוויה

דבורה מתגוררת בשכונת פסגת זאב בעיר ולא בקיאה ברחובות בהם נערכה ההלוויה: "בדרך כלל אני לא מסתובבת במקומות האלה והגעתי לשם רק בגלל הקורס להחלקות שיער. נסעתי בין האנשים בזהירות ובשלב מסוים הגעתי לפינת רחוב צפופה בגברים חרדים עד כדי כך שאי אפשר לעבור. ניסיתי לחזור אחורה, זרקו עליי דברים והתחילו לצעוק עליי".

דבורה שהותקפה על ידי המון חרדי (צילום: דניאל עמרם)

דבורה שהותקפה על ידי המון חרדי | צילום:
דניאל עמרם


"היו גברים שהחליטו להשתמש באלימות ושברו לי את האופנוע", שחזרה דבורה, "לא הבנתי את ההתנהגות הזאת. למה לא לאפשר לי לעבור? נכנסתי לשם בטעות, למה לגרום לחילול השם ולהרים ידיים על אישה? אני פשוט בהלם, לא ציפיתי להתנהגות אלימה כזו. מאות אנשים מנסים להרביץ לאישה אחת".

הרב שלום כהן (צילום: אהרון קרון, פלאש 90)

הרב שלום כהן | צילום:
אהרון קרון, פלאש 90


אל מול האלימות, מספרת דבורה, שהביאה לראשונה את סיפורה בשיחה עם הבלוגר דניאל עמרם, שהיו גם מי שניסו לסייע לה: "היו גם אנשים טובים שהגנו עליי ויצרו שרשרת אנושית כדי שלא יגעו בי. אחרי התקרית, כאב לי לקרוא את התגובות ברשת של אנשים שטוענים שאני לא מכבדת. הרי ברור שאני לא עשיתי את זה בכוונה וזו הייתה טעות אנוש".


Source link

פוסטים קשורים

  • אחרי המתנה לא קצרה וציפייה רבה, גוגל מתחילת בהשקת השירות הגדול הבא שלה – Google TV. מדובר בשיתוף פעולה של גוגל עם ענקית האלקטרוניקה סוני, שמייצרת טלוויזיה ייעודית שתותאם במיוחד …

    0 FacebookTwitterPinterestEmail
  • מבוא שיווק ברשתות חברתיות הוא לא רק פרסום בחשבונות המדיה החברתית שלך. מדובר ביצירת הרגלים בריאים ושיפור התוכן שלך כדי למשוך לקוחות. פרסום תמידי ועקבי תמיד כדאי לפרסם לפחות פעם …

    0 FacebookTwitterPinterestEmail

BShokor.Net

[tell-a-friend id="1" title="לחץ כאן להמליץ לחבר"]