גיא לוזון: "הנבחרת היא לא הצגה של איש אחד" - BShokor

הבלוג של שוקור בדארנה

مدونة شكر بدارنة

שבת | 03/06/2023 |
شكر في درنة
שוקור בדארנה
Home » מאמרים » גיא לוזון: "הנבחרת היא לא הצגה של איש אחד"

גיא לוזון: "הנבחרת היא לא הצגה של איש אחד"
sportFive1224985 (צילום: ספורט 5)

צילום:
ספורט 5


יחגגו גם השבוע? (אלן שיבר) (צילום: ספורט 5)

יחגגו גם השבוע? (אלן שיבר) | צילום:
ספורט 5


נבחרת ישראל הצעירה תפגוש בפגרת הנבחרות הקרובה את אירלנד בפלייאוף העלייה ליורו. הנבחרות ישחקו ב-23 וב-27 בספטמבר, ורגע לפני ההתמודדות המאמן גיא לוזון מדבר על הסגל וההכנות.

גיא לוזון אמר: "אירלנד נבחרת חדשה שעברה הרבה שינויים, נבחרת שלא דומה לנבחרת שהייתה ברוב הקמפיין מסיבות כאלה ואחרות. נצטרך לנצל את הזמן שיש לנו כדי להכין את הנבחרת ברמה הטובה ביותר, הטקטית והמנטלית. אנחנו יוצאים למחצית הראשונה של הקרב הזה ונעשה הכל כדי להעביר את ההכרעה לכאן. נעשה הכל כדי למלא את בלומפילד, לעשות היסטוריה ולשוב לאליפות אירופה".

לוזון המשיך: "מצב הסגל שלי הוא מצב נתון. גם סוף פודגוראנו וגם עומרי גנדלמן פצוע וגם אור בלוריאן לא בפעילות כרגע, יש שחקנים שעלו לבוגרת. אנחנו מתעסקים במי שנמצא והוא הטוב ביותר בעיניי, אלה שיהיו, חלקם בהופעת בכורה, יצטרכו להביא את המיטב כדי שנעשה את המשימה הזאת".

"המשימה שלנו לא פשוטה. ההרכב שאמור לפתוח ביום שישי לא התאמן ביחד אפילו, יש לנו זמן קצר. נצטרך להיות ממוקדים ומרוכזים, את השחקנים במיטבם ובמלוא הריכוז. אני בטוח שהם יהיו שם כי לכולנו ברורה חשיבות המשימה. כאחד שחווה אליפות אירופה…זאת חוויה של פעם בחיים. כולנו רוצים לחוות את זה".

"אירלנד נבחרת פיזית, רוב הסגל משחק באנגליה. הם משחקים כדורגל אנגלי טיפוסי, מאוד פיזי ודינמי עם הרבה מעברים ופיזיות מבחינה הגנתית. נצטרך להיות חכמים ולנצח אותם בדשא שלנו. ננצל את נקודות התורפה שלהם, אסור לזלזל ולהקל ראש. זאת נבחרת שעלתה לפלייאוף וגברה פעמיים על שבדיה החזקה. אני מאמין בשחקנים שלנו ובמה שיש לנו, נצטרך להיות במיטבנו בשביל זה", הוסיף המאמן.

לוזון התייחס למהפכה בסגלו: "השינויים בסגל מקצועיים לחלוטין. הייתי צריך שחקנים עם תכונות אחרות ולדעתי מי שנמצאים הם הטובים ביותר, בלי לפגוע באחרים שלא איתנו. אנחנו נקבל שחקנים מהבוגרת, כי הנבחרת הבוגרת במשחק אימון ולנו יש משחק רשמי. השחקנים יהיו איתנו".

"אנחנו נעלה עם הכלים הכי טובים שיש לנו כדי להגיע לתוצאה הכי טובה שיש. אנחנו חושבים על מה שטוב לנבחרת כרגע, אף אחד לא נמצא כאן בחסד. כולם בזכות בלי קשר לשם או לגיל. היא על הכתפיים של כולם, זה לא טניס. כדי לנצח את אירלנד נצטרך את כל 14-15 השחקנים שישחקו במיטבם. לא הופעה של איש אחד".

זיו מורגן הוסיף: "המטרה שלנו מעצם התפקיד היא לעשות את ההתאמות שלנו בצורה הטובה ביותר, להיות מוכנים ולשחק עם כל שחקן בין אם שיחקנו איתו בשבת. יש לנו 180 דקות לעשות יורו, אני לא חושב שאף אחד יכול להגיד שלא התאמנו או שיחקנו ביחד. רואים את המטרה ונעשה את זה".

אל ים קנצפולסקי סיכם: "כבוד גדול לעלות בצעירה, הנוער זה משהו אחר. חווינו משהו מדהים, אני יכול להעיד שזאת חווייה לכל החיים. אני מנסה להתחבר לכמה שיותר מהר בשחקנים ולחוות את זה שוב, אין תחושה דומה לזו. הלוואי שאצליח להבקיע מול אירלנד, אעשה הכל".


Source link

פוסטים קשורים

BShokor.Net

[tell-a-friend id="1" title="לחץ כאן להמליץ לחבר"]