גורם בכיר בליכוד: "אמסלם עושה נזק לקמפיין, מתנהל מתוך... - BShokor

הבלוג של שוקור בדארנה

مدونة شكر بدارنة

יום ראשון | 14/04/2024 |
شكر في درنة
שוקור בדארנה
Home » מאמרים » גורם בכיר בליכוד: "אמסלם עושה נזק לקמפיין, מתנהל מתוך…

גורם בכיר בליכוד: "אמסלם עושה נזק לקמפיין, מתנהל מתוך…בזמן שנתניהו דורש משמעת ברזל במסגרת קמפיין הבחירות של הליכוד, בכיר במפלגה אומר: "אמסלם מנהל קמפיין עצמאי, האמירות שלו יותירו אותו מחוץ לממשלה" • בשבוע שעבר אמר חה"כ אמסלם כי הוא היה רוצה להתמנות לשר המשפטים ותקף פעם נוספת את מערכת המשפט: "רוצה למחוק כל זכר יהודי"
אולפן שישיאמסלם נגד נתניהו – ולהפך: בזמן שבליכוד מנסים לנהל קמפיין בחירות זהיר, הערב (שישי) דיווח העיתונאי אמיר איבגי ב"אולפן שישי" כי גורם בכיר במפלגה אומר: "דודי אמסלם עושה נזק לקמפיין הליכוד".

נתניהו דורש משמעת ברזל במסגרת הקמפיין, זאת מתוך ההבנה שהבחירות הקרובות יכולות להיות מוכרעות על חודו של מנדט אחד. אולם, לא בטוח שכל הגורמים בתוך הליכוד מספקים לו זאת. אחד מהם הוא חה"כ דודי אמסלם, שהתבטא בתקופה האחרונה בצורה בוטה וחדה נגד מערכת המשפט.

דודי אמסלם, בנימין נתניהו (צילום: לפי סעיף 27 א')

"התבטאויותיו אומצו לקמפיין הנגדי", חה"כ אמסלם ויו"ר הליכוד נתניהו | צילום:
לפי סעיף 27 א'


"אמסלם מנהל קמפיין עצמאי, שום דבר אצלו לא מתואם ואין פלא שכמה מההתבטאויות שלו בראיונות האחרונים אומצו מיד לקמפיין של המחנה הממלכתי נגד הליכוד", אומר הגורם הבכיר במפלגה.

עוד הוא מדגיש כי אמסלם מתנהל מתוך סערת רגשות בכל מה שקשור לסוגיית מערכת המשפט. לדבריו, "האמירות שלו, והתנאים שהוא מציב – יותירו אותו מחוץ לממשלה שנרכיב".

בשבוע שעבר התראיין אמסלם ל"שישי בחמש" עם גדעון אוקו, ואמר כי היה רוצה להתמנות לשר המשפטים הבא – במידה והליכוד יזכה בבחירות. הוא המשיך ותקף את מערכת המשפט וציין בין היתר כי לדעתו בית המשפט העליון "רוצה למחוק כל זכר יהודי, כתפיסת עולם".


Source link

פוסטים קשורים

BShokor.Net

[tell-a-friend id="1" title="לחץ כאן להמליץ לחבר"]