ג'ון אוגו: "גאה בעור שלי בכל יום ובכל זמן" - BShokor

הבלוג של שוקור בדארנה

مدونة شكر بدارنة

שבת | 20/04/2024 |
شكر في درنة
שוקור בדארנה
Home » מאמרים » ג'ון אוגו: "גאה בעור שלי בכל יום ובכל זמן"

ג'ון אוגו: "גאה בעור שלי בכל יום ובכל זמן"
sportFive1229195 (צילום: ספורט 5)

צילום:
ספורט 5


sportFive1229203 (צילום: ספורט 5)

צילום:
ספורט 5


מכבי קביליו יפו עלתה הערב (שישי) למקום השני בליגת העל, בזכות 0:1 על בני יהודה, אך מה שהעיב על הניצחון היה שחלק מהקהל של הקבוצה מהשכונה קרא קריאות גזעניות נגד ג'ון אוגו, שהתכונן לרדת מהמגרש יחד עם יתר שחקני מכבי יפו, אך המשחק חודש.

אחרי המשחק, הקשר הניגרי התייחס לאירוע המכוער ברשתות החברתיות: "לפעמים הדבר היחיד שצריך לעשות הוא לגשת אליהם ולשאול שאלות. איך המשיכו להגיד 'ג'ון אוגו בוא לקחת בננה' ואפילו לקרוא לי קוף, זה קצת משוגע אם לומר בכנות. אני גאה בעור שלי, בכל זמן ובכל יום".

בנוסף, אוגו הודה על התמיכה: "לכל מי שפנה אליי, אני מודה לכם מאוד. מעריך את כולכם. ולאוהדים שלי וחבריי לקבוצה שעמדו לצידי, אני אוהב אתכם. שלוש נקודות גדולות היום עשו לי את היום. למשחק הבא".

חברו של אוגו לקבוצה, ג'וסי לופטה, כתב גם הוא: "אני תמיד אהיה מאחוריך, מה שקרה היום במהלך המשחק היה לא מקובל. תגובה נהדרת של הקבוצה ו-3 נקודות גדולות. אמרו לא לאלימות! גאה להיות שחור!".


Source link

פוסטים קשורים

 • קורס מסחר אלקטרוני

  by avidan
  by avidan

  מבוא העולם מתקדם מהר והמסחר האלקטרוני נמצא בכל מקום. רוב האנשים עדיין מתחילים,  ראית את היתרונות של קמעונאות מקוונת בעבר: מכירות מוגדלות, רווחים טובים יותר והכרה מוגברת של המותג. אבל …

  0 FacebookTwitterPinterestEmail
 • פריצה היא גישה בלתי מורשית למערכות אבטחת רשת מחשבים או שליטה עליהן למטרה בלתי חוקית כלשהי. פריצה מצריכה הבנה מלאה של מערכת אבטחת מחשבים. אפשר פשוט לומר שהאקר הוא מישהו …

  0 FacebookTwitterPinterestEmail

BShokor.Net

[tell-a-friend id="1" title="לחץ כאן להמליץ לחבר"]