גאוני או מגעיל? פרסם שיטה לקילוף ביצים קשות - ושבר את הרשת - BShokor

הבלוג של שוקור בדארנה

مدونة شكر بدارنة

יום שלישי | 30/05/2023 |
شكر في درنة
שוקור בדארנה
Home » מאמרים » גאוני או מגעיל? פרסם שיטה לקילוף ביצים קשות – ושבר את הרשת

גאוני או מגעיל? פרסם שיטה לקילוף ביצים קשות – ושבר את הרשת

קילוף ביצים קשות זו לא משימה קשה, אך לעשות זאת על ידי נשיפת אוויר מהפה – זו בהחלט מיומנות. סרטון שפורסם על ידי משפיען ברשתות החברתיות הפך לוויראלי לאחר ששיתף דרך שככל הנראה, גם אתם לא הכרתם קודם.

מקס קלימנקו זכה לעניין רב מגולשים רבים מרחבי העולם, לאחר שהעלה קליפ בו הוא מקלף ביצה באמצעות נשיפה. "כך תקלפו ביצה מבלי לקלף אותה", אמר בסרטון. לאחר מכן הוא נראה מקלף את חלקה התחתון של הביצה ואת החלק העליון. מיד אחר כך, הוא נשך אוויר מפיו לתוך אחד מהחורים והביצה יצאה מהקליפה כשהיא מושלמת.


יום לאחר פרסום הסרטון, זכה קלימנקו לכ-1.3 מיליון צפיות. בנוסף, הוא גרר מאות אלפי תגובות מגולשים שצפו בשיטה יוצאת הדופן. "אני תמיד מקלף ביצים בצורה נוראית. רוב החלבון נזרק עם הקליפה. אני מתכוון לנסות את השיטה שלך", כתב לו גולש אחד. שני הגיב: "לא בטוח לגבי זה. אם אקלף בשיטה הזו זה יהיה רק לעצמי, לא לאחרים". שלישי הוסיף: "אני מת על התוכן שאתה מפרסם. תמשיך כך".

אנחנו  לא התרשמנו במיוחד מהשיטה של כוכב הרשת. ומה דעתכם?

Source link

פוסטים קשורים

 • אפליקציות לקטנטנים

  by Shokor
  by Shokor

  למי מאיתנו שיש ילדים קטנים, יודע כמה הם נמשכים לסמארטפונים וכמה הם מוקסמים מאינסוף האפשרויות שהעולם הזה מציע. אז לכן החלטתי הפעם לסקור עבורכם מספר אפליקציות חינוכיות ומועילות שינעימו את …

  0 FacebookTwitterPinterestEmail
 • מבוא שיווק ברשתות חברתיות הוא לא רק פרסום בחשבונות המדיה החברתית שלך. מדובר ביצירת הרגלים בריאים ושיפור התוכן שלך כדי למשוך לקוחות. פרסום תמידי ועקבי תמיד כדאי לפרסם לפחות פעם …

  0 FacebookTwitterPinterestEmail

BShokor.Net

[tell-a-friend id="1" title="לחץ כאן להמליץ לחבר"]