בת 10 תפסה טורף אימתני באורך של יותר מ-2 מטר - BShokor

הבלוג של שוקור בדארנה

مدونة شكر بدارنة

יום שני | 24/06/2024 |
شكر في درنة
שוקור בדארנה
Home » מאמרים » בת 10 תפסה טורף אימתני באורך של יותר מ-2 מטר

בת 10 תפסה טורף אימתני באורך של יותר מ-2 מטראמילי מאיירס (צילום: מתוך הרשתות החברתיות לפי סעיף 27א' לחוק זכויות יוצרים)

"היא מאוד מוכשרת וטובה במה שהיא עושה" | צילום:
מתוך הרשתות החברתיות לפי סעיף 27א' לחוק זכויות יוצריםילדה בת 10 מטקסס תפסה טורף עצום באחד הנהרות הסמוכים לעיר יוסטון: אמילי מאיירס תפסה ביום ראשון האחרון דג אליגטור שנמדד באורך של יותר מ-2 מטרים וכמעט שברה את השיא המקומי לילדים ונוער.

פול מאיירס, אביה של אמילי, סיפר בשיחה עם כתבי אתר ה-Houston Chronicle שבתו תפסה את הדג המפלצתי 10 דקות אחרי שהגיעו לנהר. "לימדתי אותה את כל מה שהיא יודעת והיא ידעה בדיוק מה היא עושה", סיפר. "היא בחרה בעצמה את המיקום וידעה איפה הדג יתפוס את הפיתיון. זה ממש מדע מדויק והיא מכירה אותו בעיניים עצומות".

פול ואמילי מדדו את הדג באופן עצמאי ואמרו שהוא היה באורך של 248 ס"מ – ארוך ב-12 ס"מ מהשיא הנוכחי. בשלב הזה, בת ה-10 נאלצה להחליט החלטה גורלית: האם לקחת את הדג למדידה רשמית כדי לשבור את השיא, מה שעלול לגרום למותו בתהליך, או לשחרר אותו בחזרה בנהר?

"אמרתי לה: 'אני יודע מה אני הייתי עושה, אבל את תפסת את הדג אז ההחלטה שלך'", ציין פול. "בסופו של דבר, היא החליטה לשחרר אותו בחזרה בנהר". בהמשך, הוא הוסיף שהחלום של אמילי הוא לתפוס שמנון כחול במשקל 50 ק"ג או שמפנון שטוח-ראש במשקל 40 ק"ג.

דג אליגטור הוא מין פרימיטיבי ממשפחת דגי התנין שחי בעיקר בנהרות וביצות שבין חלקה הדרומי של יבשת צפון אמריקה וחלקה הצפוני של יבשת דרום אמריקה. הפרט הארוך ביותר שאי-פעם נתפס הגיע לאורך של כמעט 260 ס"מ ולמשקל של 148 ק"ג – אם כי פרטים ארוכים יותר כבר נראו בעבר.

פול סיפר שבתו דגה איתו מאז שהיא בת 3 ולאורך השנים, תפסה פרטים בגדלים שונים – מפורלים קטנים בנחלים ועד כרישי שור עצומים מול חופי מפרץ מקסיקו. "תמיד הייתי טוב בדיג ואני שמח מאוד שהצלחתי להעביר את הידע שלי לאמילי", הוסיף האב. "היא מאוד מוכשרת וטובה במה שהיא עושה, הרבה יותר מכל הבנים בני גילה".


Source link

פוסטים קשורים

 • קורס מסחר אלקטרוני

  by avidan
  by avidan

  מבוא העולם מתקדם מהר והמסחר האלקטרוני נמצא בכל מקום. רוב האנשים עדיין מתחילים,  ראית את היתרונות של קמעונאות מקוונת בעבר: מכירות מוגדלות, רווחים טובים יותר והכרה מוגברת של המותג. אבל …

  0 FacebookTwitterPinterestEmail
 • מבוא שיווק ברשתות חברתיות הוא לא רק פרסום בחשבונות המדיה החברתית שלך. מדובר ביצירת הרגלים בריאים ושיפור התוכן שלך כדי למשוך לקוחות. פרסום תמידי ועקבי תמיד כדאי לפרסם לפחות פעם …

  0 FacebookTwitterPinterestEmail

BShokor.Net

[tell-a-friend id="1" title="לחץ כאן להמליץ לחבר"]