בת הזוג החדשה והזיכרונות מהכלא: נוכל הטינדר סיימון... - BShokor

הבלוג של שוקור בדארנה

مدونة شكر بدارنة

יום חמישי | 01/06/2023 |
شكر في درنة
שוקור בדארנה
Home » מאמרים » בת הזוג החדשה והזיכרונות מהכלא: נוכל הטינדר סיימון…

בת הזוג החדשה והזיכרונות מהכלא: נוכל הטינדר סיימון…סיימון לבייב חי בסרט, והוא אפילו לא ניגש לאודישנים. נוכל הטינדר, ששמו האמיתי הוא שמעון חיות, התפרנס במשך שנים מלקלף נשים מכל הכסף שלהן. הוא היה בטוח שאחרי הסרט בנטפליקס שחשף אותו הוא ייאלץ למרבה הצער להחליף קריירה – אבל אפילו לבייב מעלי אקספרס לא דמיין מה עומד לקרות.

נוכל הטינדר – סיקור נרחב ב-N12:

זה לא פרופורציונלי, מה שקורה פה

"אם ביבי יכול, גם אני יכול, רק שאני משלם על זה", הוא עונה במהלך סיבוב בטיילת בתל אביב כשהוא מוקף במאבטחים ובחברה החדשה. "לא יצאתי מהבית במשך שלושה חודשים, לא ידעתי מה יהיו התגובות – ואז התחילו להגיע הצעות".


סיימון לבייב הולך עם המאבטחים (צילום: חדשות 12)

לבייב הולך עם מאבטחים: "לא יצאתי מהבית במשך שלושה חודשים" | צילום:
חדשות 12


לבייב המזויף הפך לסלב על עם חולצות ולוגו: "זה מטורף, אנשים ממש עומדים ליד האוטו כדי להצטלם, זה הזוי. אני מרגיש כמו שימפנזה בגן חיות". הוא מצלם ברכות לבר מצווה ולחתונה, הוא יאחל הצלחה למתגייסת טרייה – והכול בתשלום כמובן. "מי הדפוק שמשלם, מה הוא רוצה ממני? אני אומר לו עשר שניות 'תרוץ כאילו האויבים שלי רודפים אחריך' – והוא משלם לי 200 דולר, ואם זה חברות אז 600-600 דולר, על 15-10 שניות".

העולם הזה מטומטם, העולם מטומטם

"חד משמעית. מה הבעיה? הציעו לי, עשיתי, יצא כסף, מה אכפת לי? סתם לדוגמה, אתמול הייתי בחתונה חרדית – 'אתה החרדי הכי מפורסם שיצא אי פעם מבני ברק'. נכון, אפילו יותר מהרב קניבסקי – אני הישראלי המפורסם ביותר בעולם וזו עובדה".

אבל אתה מפורסם בצורה שלילית

"נכון, אבל זה לא אומר. גם קים קרדשיאן התפרסמה עם קלטת סקס והיום אנשים סוגדים לה. את מה היא מוכרת? סלחי לי, את הישבן שלה".

ומה אתה מוכר?

"את עצמי!"

נוכל

"אני לא נוכל, אני סיימון, אני דמות. את מסתכלת על זה בתור נוכל…"

סיימון לבייב (צילום: חדשות 12)

לבייב: "אני לא נוכל, אני דמות" | צילום:
חדשות 12


לא לא, אתה סיימון נוכל הטינדר

"אז תקראי לי נוכל הטינדר ואם צריך אני אעשה גם קעקוע 'נוכל הטינדר'. בסופו של דבר, צוחק מי שצוחק אחרון"

אבל זה ממש לא נגמר בברכות: נמצאה חברת ההפקה שמוכנה לרפד אותו בכסף בשביל לתעד את חייו לסדרה. באחד הימים הוא מגיע למקעקע אליאב אוזן למחוק את השם של האקסית. אוזן שואל אותו: "אתה באמת אבא, נכון סיימון?" ולבייב עונה: "כן, יש לי ילדה, שרה. בת 6". אוזן שואל: "מתי ראית אותה בפעם האחרונה?" וסיימון עונה: "וואו, 2019"

סיימון לבייב במכון הקעקועים (צילום: חדשות 12)

סיימון לבייב במכון הקעקועים | צילום:
חדשות 12


הסדרה Simon Says תיתן ללבייב המזויף הרבה יותר מאשר כסף – זו תהיה מבחינתו במה לטעון שוב שהוא חף מפשע, נשמה טהורה, צדיק יסוד עולם ותיק הראיות המרשים שהוצג בנטפליקס, אתם כבר יודעים – "קורס, מגוחך". הכסף מהסדרה לא ישמש חס וחלילה להחזיר את הכסף שהוציא מנשים שנפלו באשליה. כל ההכנסות "ייתרמו" לפרויקט שימור רמת החיים שאפשרה לו להציג את עצמו כלבייב מלידה.

שמעון חיות לבייב מגיע לצילומים עם בת זוג, אר ג'יי בת 22 מלונדון ודומה באופן קצת מקריפ לאחת הקורבנות בסרט. "אני אוהבת את ישראל, היא כל כך שונה מלונדון", היא אומרת. והוא מציע נסיעה רומנטית: "אני רוצה אירופה, אולי יוון, משהו צ'יל, אולי קרואטיה". מי הבחורה שתצא עם הנוכל מהדוקו הנצפה ביותר בתולדות נטפליקס? והאם לא אכפת לה מהכסף שלה?

האם שמעת על סיימון לפני שנפגשתם?

"כן, צפיתי בסרט עליו. בהתחלה לא בדיוק הייתי מעריצה, אבל כשלמדתי להכיר אותו כבן אדם זה לא היה כמו שחשבתי שהוא יהיה"

את יודעת, אומרים שההיסטוריה חוזרת על עצמה

"כן, לא הייתי אומרת שסיימון ישקר לגבי זה. אם הוא היה משקר, הוא כבר היה עושה את זה עכשיו. אני לא חושבת שהוא היה רוצה להעביר אותי משהו שאני לא ארצה או שלא יהיה בסדר מבחינתי, אז לא הייתי אומרת שאני מפחדת, לא"

למה אתה צריך להטיס אותה?

"כי אנחנו גרים בשתי מדינות שונות, יש לי יכולת יותר גדולה ואני רוצה לראות אותה"

אתה חושב שהיא הייתה איתך אם לא היית עושה את כל הדברים האלה?

"לעולם אי אפשר לדעת. האם היא איתי בגלל הפנים היפות שלי? לא בהכרח, לא בהכרח"

אז יכול להיות שהיא עושה עליך סיבוב?

"יש מצב והכול בסדר ואני אתן לה ואני גם נהנה מזה. אם היא הייתה פחות יפה – וואלה לא הייתי יוצא איתה, אני אומר לך את האמת. אם היא תהיה עכשיו מישהי ערסית – 'כפרה, חיים שלי, נשמה שלי' – לא. גם כשהיא אומרת לי 'חיים שלי', אני אומר לה פליז סטופ. אני לא רוצה לשמוע מילים כאלה בעברית כי אני אישית לא אוהב את זה, וזה בסדר". לפניה הייתה קייט וגם היא בתורה הגנה על נוכל הטינדר שלה וכינתה את הסיפור "מזויף". לא הרבה אחר-כך ירד הפני.

"היום בכל דור האינסטגרם והדור הזה אתה רוצה להכיר את הנשים היפות בעולם – הן לא נמצאות בסופר ב-AM:PM", מצהיר לבייב, "הן נמצאות במקומות שהאנשים הכי עשירים והכי מצליחים בעולם נמצאים בהם. זו המציאות, זה עצוב אבל זו המציאות. אתה הולך למונאקו ולמיקונוס ולמקומות האלה – שם נמצאים האנשים הכי מצליחים בעולם והנשים הכי יפות בעולם וזה בסדר".

"עבור גבר בגיל 21 להגיע לאותו שולחן שבחורה בת 21 יכולה לשבת בו – בחורה צריכה רק להיות יפה, והוא צריך להיות בן מלוכה או מיליארדר כדי להגיע לאותה רמה"

מה, אישה צריכה להיות יפה ודוגמנית וגבר צריך להיות עשיר ומצליח? זה כזה "של פעם"

"אם אתה עכשיו בתור גבר רוצה להכיר מישהי וואו – מאיפה תכיר? מה האופציות שלך? היום הכול קורה באינסטגרם. כל הבחורות שאת רואה מעלות סטורי במיקונוס, על יאכטות – מי משלם על זה? הם? הם רבים עם שליח של וולט על 30 שקל, נו ברצינות"

היקף ההונאות של חיות לבייב מוערך ב-10 מיליון דולר לא סופי. בישראל הוא יצא בזול – הסדר טיעון שבו הורשע רק בגניבת צ'קים, זיוף חתימות ומסירת צ'ק גנוב. הוא נשפט ל-15 חודשי מאסר אבל ישב 5 בלבד בגלל הקורונה. לפני זה הוא הספיק לדגום את מערכות הכליאה של פינלנד ויוון

אתה מפחד לחזור לכלא?

"מפחד לחזור לכלא? לא, למה, מה עשיתי?"

איך היה בכלא?

"לא קל"

היו לך חברים בכלא?

"חברים לא כי אני בן אדם שלא מתחבר, אבל ידעתי לנתב את יכולותיי לנוע בין השיטים ולצאת ללא פגע כמעט, כמעט"

סיימון לבייב והחברה החדשה אר ג'י (צילום: חדשות 12)

סיימון לבייב והחברה החדשה אר ג'י | צילום:
חדשות 12


מה זה אומר, הצלחת לקנות מהקנטינה בלי לשלם?

"חס וחלילה, זה דבר בלתי אפשרי. כלא זה דבר הישרדותי, אתה נמצא שם עם אנשים שהם לא נורמטיביים. שמו אותי גם בתנאי החזקה מאוד מאוד קשים כי הוגדרתי סג"ב – סיכון גבוה לבריחה – כי נמלטתי מהארץ. אז הייתי בבתי סוהר לא של צווארון לבן, עם מאסרי עולם, וכן – לא היה קל"

עכשיו מתנהלת נגדו קובלנה פלילית שהגישה משפחת לבייב האמיתית, וגם החקירה הפלילית רחוקה מסיום. אבל חיות-לבייב ממשיך לחגוג. העולם מטומטם, בזה אפילו הוא מודה. אז הוא רמאי שהפיל אנשי עסקים ועשק נשים שמאמינות שהוא מיליארדר? מה זה משנה – הוא מפורסם וזה כל מה שצריך. סיימון לבייב צוחק על כולנו ומתפרנס מזה ממש יפה ובסוף הוא באמת יהיה מיליארדר.


Source link

פוסטים קשורים

BShokor.Net

[tell-a-friend id="1" title="לחץ כאן להמליץ לחבר"]