ברק בכר: "זאת הפעם הראשונה שאין לי מילים" - BShokor

הבלוג של שוקור בדארנה

مدونة شكر بدارنة

יום ראשון | 23/06/2024 |
شكر في درنة
שוקור בדארנה
Home » מאמרים » ברק בכר: “זאת הפעם הראשונה שאין לי מילים”

ברק בכר: "זאת הפעם הראשונה שאין לי מילים"
sportFive1217646 (צילום: ספורט 5)

צילום:
ספורט 5


בכר. הישג השיא הקריירה (אלן שיבר) (צילום: ספורט 5)

בכר. הישג השיא הקריירה (אלן שיבר) | צילום:
ספורט 5


בשביל רגעים כאלה, אנחנו צופים בכדורגל. מכבי חיפה עלתה הערב (שלישי), לליגת האלופות בצורה הכי דרמטית שרק אפשר. הירוקים חזרו מפיגור 2:0 נגד הכוכב האדום בלגרד, מול כ-50 אלף אוהדים סרבים פנאטיים, ובזכות שער עצמי בדקה ה-90 חזרה עם 2:2 שעשה היסטוריה.

המאמן ברק בכר נשמע נרגש מתמיד בסיום: "זאת פעם ראשונה שאפילו אין לי מילים. אין לי מה להגיד כרגע מרוב שמחה והתרגשות. חזרנו כמו ווינרים ממצב אולי בלתי אפשרי, להיות בפיגור נגד קבוצה כזאת עוצמתית, עם קהל כזה ששום דבר לא משתווה אליו. לחזור מ-2:0 דקה 42, לסיים בצורה כל כך מתוקה. אם יש מגיע בכדורגל, מגיע לכל אחד במועדון, ומגיע גם למדינת ישראל. אני שמח שעשינו קצת טוב".

"עמדנו טקטית טוב במחצית הראשונה, אבל שילמנו מחיר על טעויות. הכי קל לדבר אבל ברגע שאתה באצטדיון הזה קשה לתאר את העוצמות, ולא משנה כמה התכוננו. במחצית כבר אי אפשר היה לעצור אותנו. הקבוצה הזאת מראה המון אופי בהרבה משחקים. זה היה הכי בולט שהקבוצה הזאת חזקה מנטלית. מגיע להם".

ההחלטה לתת לחזיזה לבעוט את הפנדל: "יש לנו 2-3 בועטים שהם בסופו של דבר צריכים להחליט ביניהם. חזיזה גם בועט טוב. אנחנו לא מחפשים להאשים. כששחקן בא ולוקח אחריות במצב כזה אנחנו תומכים בו, גם אם הוא מחטיא".

“דיברנו על זה שאנחנו יכולים לחזור והגול המצמק ימנף אותנו להיות אנחנו. כי אנחנו לא קבוצה שיודעת להתגונן. לחצנו, תקפנו, החמצנו והרגשנו שזה בורח לנו, אבל בסוף הצדק נעשה. ההגרלה? יש כל כך הרבה קבוצות חזקות ומעניינות. רוצים שיהיה אטרקטיבי לקהל בארץ. מאריבור ישבה לי עד היום כמו צלקת, אבל היום היא הגלידה ועשינו את זה כמו גדולים. אני שמח”.

בהמשך הוסיף בכר במסע"ת: "קודם כל אני לא נושם כי עלינו חתיכת עליה פה במדרגות, אבל ברצינות רגע, זה משהו שעוד נצטרך לעכל. עשינו פה משהו גדול ואנחנו ידועים את זה, אני באמת מרגיש שייצגנו פה את המדינה, סוג של הפכנו להיות הקבוצה של המדינה, מכל האוהדים מכל הקבוצות וזה חשוב".

האם זה ההישג הגדול בקריירה: "אין פה בכלל שאלה, לעשות ליגת האלופות בדרך שעשינו, לא רק ההעפלה שמדהימה בפני עצמה, היום גם שיחקנו בצורה מאוד אמיצה בגלל הדרך שעשינו, דרך שהתחלנו עוד לפני שנתיים, היום הגענו לשיא. הדרך הזו אחרי שתי אליפויות, התקדמנו לאט לאט והגענו לבמה המרכזית .אני כל כך מרוצה ומסופק מהתהליך הזה, לי אישית אין שאלה. זה ההישג הכי גדול".

האם הוא המאמן הכי גדול שהיה בישראל והרצון להתקדם: "אתם תגדירו. אני לא נכנס להגדרות. שמח על ההישג. בגיל כזה להגיע להישגים כאלו זה לא משהו רגיל, אנחנו רוצים להמשיך. אני מאוד מאוד מרוצה. כל שחקן, מאמן ובנאדם רוצה להתקדם. זה טבעי ובטח אחרי הצלחות כאלו יש שאיפה להתקדם, אבל אני תמיד אומר שלא צריך להסתכל יותר מידי אלא להנות מהרגע, אנחנו מכבי חיפה. כל דבר בזמנו, אני עוד צעיר ואני בטוח שברגע שאצטרך להתקדם אעשה את זה. כרגע אני לא סובל במכבי חיפה".


Source link

פוסטים קשורים

 • קורס מסחר אלקטרוני

  by avidan
  by avidan

  מבוא העולם מתקדם מהר והמסחר האלקטרוני נמצא בכל מקום. רוב האנשים עדיין מתחילים,  ראית את היתרונות של קמעונאות מקוונת בעבר: מכירות מוגדלות, רווחים טובים יותר והכרה מוגברת של המותג. אבל …

  0 FacebookTwitterPinterestEmail
 • אבטחת מידע וסייבר

  by avidan
  by avidan

  אבטחת סייבר חשובה להצלחת החברה כמו שהיא חשובה ללקוחותיה. חומת האש של יישום האינטרנט חוסמת כל גישה לאתר לפרק זמן – בדרך כלל כ-30 דקות עד שעה – ומונעת התקפות …

  0 FacebookTwitterPinterestEmail

BShokor.Net

[tell-a-friend id="1" title="לחץ כאן להמליץ לחבר"]