ברדה: "הייתה לשיפוט השפעה גדולה מאוד" - BShokor

הבלוג של שוקור בדארנה

مدونة شكر بدارنة

יום ראשון | 14/04/2024 |
شكر في درنة
שוקור בדארנה
Home » מאמרים » ברדה: "הייתה לשיפוט השפעה גדולה מאוד"

ברדה: "הייתה לשיפוט השפעה גדולה מאוד"
sportFive1220498 (צילום: ספורט 5)

צילום:
ספורט 5"רמזי טעה ואני לא מצדיק אותו" (אלן שיבר) | צילום:
ספורט 5


הפועל באר שבע ספגה הערב (שבת) הפסד דרמטי, כשנכנעה 2:1 בתוספת הזמן למכבי חיפה, ולמאמן אליניב ברדה היו לא מעט טענות בסיום על השופט יגאל פריד: "זה משחק שני בבית רצוף שמורחק לנו שחקן. זה לא העניין אם ההרחקה מוצדקת או לא, גם אם שתיהן היו צודקות, יש שריקות קטנות שמובילות את השחקנים למקומות האלה".

על ההרחקה של ספורי אמר: "רמזי טעה ואני לא מצדיק אותו. הוא לא היה צריך לעשות את זה, שבוע שעבר אנדרה טעה והשאיר את החברים ב-10 שחקנים. שופטים לא מנהלים את המשחק, אלא שופטים אותו והריכוז שלהם צריך להיות בלשפוט טוב. הייתה לשיפוט השפעה גדולה מאוד על המשחק גם במשחק הקודם".

המאמן הזועם המשיך: "הפועל באר שבע קבוצה חזקה, קשה ולאף אחד לא יהיה קל מול הפועל באר שבע. מרגיש לי שכולם מחכים לנפילה של הפועל באר שבע היא תתרומם ותהיה חזקה מאוד. אם משחק קודם מול אשדוד היו שני פנדלים עלינו ואפילו לא הראו אותם בהילוך חוזר ,לא ב-VAR, לא מתייחסים להפועל באר שבע כאל מועדון גדול ולא יכולים לבוא לפה שופטים".

"כל הכבוד למנצחת", החמיא ברדה למכבי חיפה. "אני רוצה להגיד לשחקנים שלי כל הכבוד כי לא פשוט לשחק מעל 45 דקות פעמיים בשלושה ימים והם עשו את זה בגבורה. אני גאה בהם. לפעמים זו לא תוכנית כבקשתך, שאתה שף מכניס לתנור ויוצאת עוגה. ההכנה הייתה יוצאת מן הכלל ודברים השתבשו לאחר פתיחה יוצאת מן הכלל, קשה לדבר על הכדורגל וזה הכי עצוב פה. קודם כל נבוא בטענות לשחקנים שלנו, חד משמעית".

ברדה הבהיר שהמשחק הזה לא הוציא את הרוח מהמפרשים של קבוצתו: "אנחנו קבוצה חזקה ועוד נוכיח את זה. הכרטיס האדום הכריע, זה מה שאני חושב וזה הכל. לא מתפקידי לומר אם שיחקתי מול הקבוצה הכי טובה בארץ".


Source link

פוסטים קשורים

  • מבוא שיווק ברשתות חברתיות הוא לא רק פרסום בחשבונות המדיה החברתית שלך. מדובר ביצירת הרגלים בריאים ושיפור התוכן שלך כדי למשוך לקוחות. פרסום תמידי ועקבי תמיד כדאי לפרסם לפחות פעם …

    0 FacebookTwitterPinterestEmail
  • זהו למעשה עידן מפרסום ושיווק חומרי: חלפו למעשה הזמנים מפרסום אוניברסלי. חברת שיווק דיגיטלית יוצרת את יוזמת הפרסום והשיווק תוך הדגשת התכונות הבולטות בצורה כזו שהן פוגעות בקהל בהזדמנות המהירה …

    0 FacebookTwitterPinterestEmail
  • אחרי המתנה לא קצרה וציפייה רבה, גוגל מתחילת בהשקת השירות הגדול הבא שלה – Google TV. מדובר בשיתוף פעולה של גוגל עם ענקית האלקטרוניקה סוני, שמייצרת טלוויזיה ייעודית שתותאם במיוחד …

    0 FacebookTwitterPinterestEmail

BShokor.Net

[tell-a-friend id="1" title="לחץ כאן להמליץ לחבר"]