בסמוך למקום הלינץ' ולנקודת משטרה: ערבים גובים דמי חסות מיהודים שחונים בשטח ציבורי | צפו - BShokor

הבלוג של שוקור בדארנה

مدونة شكر بدارنة

שבת | 25/03/2023 |
شكر في درنة
שוקור בדארנה
Home » מאמרים » בסמוך למקום הלינץ' ולנקודת משטרה: ערבים גובים דמי חסות מיהודים שחונים בשטח ציבורי | צפו

בסמוך למקום הלינץ' ולנקודת משטרה: ערבים גובים דמי חסות מיהודים שחונים בשטח ציבורי | צפו

אחרי שמחבלים ביצעו לינץ' מול עיני השוטרים ביהודי שהניף דגל ישראל סמוך לקבר שמואל הנביא מבלי להיעצר במקום, נדמה היה שמדובר בשיא השפל אך כעת נראה שהמשטרה שברה שוב את שיא השפל של עצמה. 

יהודים, תושבי האזור, מדווח על תופעה מדאיגה של גביית דמי חסות בסמוך לנקודת המשטרה בקבר שמואל הנביא. מדובר, על פי ההעדויות, בתופעה מדאיגה במסגרתה ערבים גובים דמי חסות מרכבים של יהודים שחונים בשטח ציבורי בסמוך לקבר שמואל הנביא.

התושבים מספרים כי תחילה פונים נערים ערבים בדרישה לקבל תשלום על החניה, אם הם נתקלים בהתנגדות, פתאום מופיעים עוד מספר ערבים בוגרים שמגיעים לחסום את היציאה ולאיים על היהודים.

"אתה לא תצא מכאן עד שתשלם" הטיחו הערבים ביהודי אחד שלא הסכים להיכנע לסחטנות, "אתה לא תצא מכאן היום", הוסיפו.

כמו כן, תושבים מהאזור מספרים כי גם בהר הזיתים נתקלו בתופעה דומה, בה יהודים אולצו על ידי ערבים לשלם עבור חנייה בשטח ציבורי.

המשטרה טוענת כי לא מוכרת תופעת כזו וכי לא הוגשו תלונות בעניין אך התושבים מספרים כי מדובר בתופעה חוזרת וטוענים כי השוטרים במקום מודעים לדבר אך מתעלמים.

ממשטרת ישראל נמסר: "מבדיקת שערכנו עולה כי לא קיימות תלונות שהוגשו במשטרה ביחס למקרה זה. ככל שתתקבל תלונה שתעלה חשד לביצוע עבירה פלילית – היא תיבדק ותטופל בהתאם.

ללא קשר לכך נציין כי הקמת והפעלת עסק מסוג חניון – מחייבת הליך רישוי עסקים שאינו בתחום אחריות משטרת ישראל".

Source link

פוסטים קשורים

 • סיומות אתרי אינטרנט

  by Shokor
  by Shokor

  האם מפת האינטרנט הולכת להשתנות, לפחות בכל מה שקשור לכתובות האינטרנט והסיומות הידועות שכולנו מכירים? יכול מאוד להיות שהתשובה החיובית. מסתבר שיש גוף שנקרא "תאגיד האינטרנט לשמות משויכים" (ICANN), שמחליט …

  0 FacebookTwitterPinterestEmail
 • זהו למעשה עידן מפרסום ושיווק חומרי: חלפו למעשה הזמנים מפרסום אוניברסלי. חברת שיווק דיגיטלית יוצרת את יוזמת הפרסום והשיווק תוך הדגשת התכונות הבולטות בצורה כזו שהן פוגעות בקהל בהזדמנות המהירה …

  0 FacebookTwitterPinterestEmail
 • אפליקציות לקטנטנים

  by Shokor
  by Shokor

  למי מאיתנו שיש ילדים קטנים, יודע כמה הם נמשכים לסמארטפונים וכמה הם מוקסמים מאינסוף האפשרויות שהעולם הזה מציע. אז לכן החלטתי הפעם לסקור עבורכם מספר אפליקציות חינוכיות ומועילות שינעימו את …

  0 FacebookTwitterPinterestEmail

BShokor.Net

[tell-a-friend id="1" title="לחץ כאן להמליץ לחבר"]