בן 16 נעצר בחשד שדרס בת 4 בנמל ת"א: "מראה מזעזע" - BShokor

הבלוג של שוקור בדארנה

مدونة شكر بدارنة

יום רביעי | 22/05/2024 |
شكر في درنة
שוקור בדארנה
Home » מאמרים » בן 16 נעצר בחשד שדרס בת 4 בנמל ת"א: "מראה מזעזע"

בן 16 נעצר בחשד שדרס בת 4 בנמל ת"א: "מראה מזעזע"

ילד רוכב על אופניים חשמליים (צילום: 123rf)


המשטרה עצרה בן 16 בחשד כי דרס בת 4 בנמל ת"א כשרכב על אופניים חשמליים. מבדיקה ראשונית של המשטרה, עדי ראייה במקום עולה כי רוכב האופניים נסע במהירות ופגע בילדה – העיף אותה ונמלט מהמקום. בת ה-4 פונתה לבית החולים איכילוב כשהיא סובלת משבר בלסת – והוכנסה לניתוח. 

האירוע התרחש בעת שהילדה בילתה עם אביה בנמל תל אביב אתמול. מהמשטרה נמסר כי "יחידת התנועה של משטרת מרחב ירקון, ביחד עם שוטרי המרחב, פתחו בחקירה מאומצת על מנת לזהות ולאתר את החשוד ולפני זמן קצר, השוטרים איתרו אותו סמוך לביתו שבת"א והוא נלקח לחקירה בתחנת המשטרה".

בפוסט של עד ראייה בפייסבוק על האירוע שחזר: "שישי אחר הצהריים, מסתובבים עם הילדים על אופניים בנמל. עוצרים לקנות ארטיק כשחבורת נערים מגיעה במהירות על אופניים חשמליים ועוד זורקת אחד לשני: 'אחי יותר מהר'. לא עוברות 3 שניות ואחד הנערים פוגע בילדה בת 5 – ומעיף אותה באוויר. מראה מזעזע, הילדה מלאה בדם ונער אידיוט אחד מרים את האופניים וממשיך בדרכו".

"חשוב לומר שכל מי שהיה באיזור התגייס לעזרה ומשטרת ישראל הגיעה תוך דקות ספורות. הילדה כרגע באיכילוב". בהמשך הוסיף: "תודה לכולם! העבריין נתפס ונמצא בחקירה, כל הכבוד למשטרת ישראל שעבדה כל הלילה על מנת למצות את הדין. הילדה נכנסה לניתוח ולא נשקפת סכנה לחייה".


Source link

פוסטים קשורים

BShokor.Net

[tell-a-friend id="1" title="לחץ כאן להמליץ לחבר"]