בן גביר וסמוטריץ' חתמו על הסכם ריצה משותפת - BShokor

הבלוג של שוקור בדארנה

مدونة شكر بدارنة

יום רביעי | 22/05/2024 |
شكر في درنة
שוקור בדארנה
Home » מאמרים » בן גביר וסמוטריץ' חתמו על הסכם ריצה משותפת

בן גביר וסמוטריץ' חתמו על הסכם ריצה משותפת

בן גביר וסמוטריץ' חתמו על הסכם ריצה משותפת

מפלגות הציונות הדתית ועוצמה יהודית הגיעו להסכמה בדבר ריצה משותפת לכנסת ה-25. על פי ההסכם סמוטריץ' יהיה ראשון. לבן גביר יהיו 5 נציגים בעשיריה הראשונה.

עוד באותו נושא

אחרי ההסכם: כך תיראה המפלגה המאוחדת

מקומות 1,3,4,6,8 יהיו של הציונות הדתית, 2, 5, 7, 9, 10, יהיו מקומות של עוצמה יהודית. בפתק יהיה כתוב 'הציונות הדתית בראשות סמוטריץ׳ ועוצמה יהודית בראשות בן גביר'. בנוסף, השניים יפעלו לשילוב נועם בעשיריה השניה.

סמוטריץ' כתב: "שהחיינו וקיימנו והגיענו לזמן הזה.שמח לבשר לכם שיחד עם חברי איתמר בן גביר הגענו להסכמה על ריצה משותפת בבחירות למען נצחון מחנה הימין בעזרת השם. נמשיך לפעול לחיבורים נוספים. יחד נעשה ונצליח".

יו"ר עוצמה יהודית ח"כ איתמר בן גביר ברך על ההסכם שנחתם: "בעזרת השם בכנסת הקרובה יכהנו חמישה בן גבירים. נקים ממשלה לאומית, ממשלת ימין מלא מלא, יציבה וחזקה לישראל".

ראש הממשלה לשעבר ויו״ר הליכוד בנימין נתניהו, מברך על ההסכם שהושג בין הציונות הדתית ועוצמה יהודית: "אחדות היא צו השעה כדי להבטיח את ניצחון המחנה הלאומי והקמת ממשלה לאומית יציבה ל-4 השנים הקרובות".

עוד באותו נושא

אחרי שנטש את שקד: קארה מתפצל מימינה


41

יו"ר ש"ס אריה דרעי אמר: "אני מברך את בצלאל ואיתמר על ההסכם שמאחד את מפלגות הציונות הדתית, רק ביחד ובאחדות נוכל להחזיר את המדינה למחנה הלאומי ולהחזיר את השפיות למדינה. שבת שלום ומבורך וחודש טוב".

מצאת טעות בכתבה? התוכן בכתבה מפר זכויות יוצרים שבבעלותך? נתקלת בפרסומת לא ראויה? דווח/י לנו

Source link

פוסטים קשורים

 • קורס שיווק דיגיטלי

  by avidan
  by avidan

  מבוא לקורס שיווק דיגיטלי קורס שיווק דיגיטלי הוא תהליך של יצירה, ניהול ואספקת תוכן שמושך, ממיר ומשמר לקוחות ביעילות. זה קשור ליצירת קשר עם הקהל שלך בצורה הנכונה כדי להבטיח …

  0 FacebookTwitterPinterestEmail
 • אחרי המתנה לא קצרה וציפייה רבה, גוגל מתחילת בהשקת השירות הגדול הבא שלה – Google TV. מדובר בשיתוף פעולה של גוגל עם ענקית האלקטרוניקה סוני, שמייצרת טלוויזיה ייעודית שתותאם במיוחד …

  0 FacebookTwitterPinterestEmail
 • זהו למעשה עידן מפרסום ושיווק חומרי: חלפו למעשה הזמנים מפרסום אוניברסלי. חברת שיווק דיגיטלית יוצרת את יוזמת הפרסום והשיווק תוך הדגשת התכונות הבולטות בצורה כזו שהן פוגעות בקהל בהזדמנות המהירה …

  0 FacebookTwitterPinterestEmail

BShokor.Net

[tell-a-friend id="1" title="לחץ כאן להמליץ לחבר"]