בן גביר וסמוטריץ' חתמו על הסכם ריצה משותפת - BShokor

הבלוג של שוקור בדארנה

مدونة شكر بدارنة

יום שני | 11/12/2023 |
شكر في درنة
שוקור בדארנה
Home » מאמרים » בן גביר וסמוטריץ' חתמו על הסכם ריצה משותפת

בן גביר וסמוטריץ' חתמו על הסכם ריצה משותפת

בן גביר וסמוטריץ' חתמו על הסכם ריצה משותפת

מפלגות הציונות הדתית ועוצמה יהודית הגיעו להסכמה בדבר ריצה משותפת לכנסת ה-25. על פי ההסכם סמוטריץ' יהיה ראשון. לבן גביר יהיו 5 נציגים בעשיריה הראשונה.

עוד באותו נושא

אחרי ההסכם: כך תיראה המפלגה המאוחדת

מקומות 1,3,4,6,8 יהיו של הציונות הדתית, 2, 5, 7, 9, 10, יהיו מקומות של עוצמה יהודית. בפתק יהיה כתוב 'הציונות הדתית בראשות סמוטריץ׳ ועוצמה יהודית בראשות בן גביר'. בנוסף, השניים יפעלו לשילוב נועם בעשיריה השניה.

סמוטריץ' כתב: "שהחיינו וקיימנו והגיענו לזמן הזה.שמח לבשר לכם שיחד עם חברי איתמר בן גביר הגענו להסכמה על ריצה משותפת בבחירות למען נצחון מחנה הימין בעזרת השם. נמשיך לפעול לחיבורים נוספים. יחד נעשה ונצליח".

יו"ר עוצמה יהודית ח"כ איתמר בן גביר ברך על ההסכם שנחתם: "בעזרת השם בכנסת הקרובה יכהנו חמישה בן גבירים. נקים ממשלה לאומית, ממשלת ימין מלא מלא, יציבה וחזקה לישראל".

ראש הממשלה לשעבר ויו״ר הליכוד בנימין נתניהו, מברך על ההסכם שהושג בין הציונות הדתית ועוצמה יהודית: "אחדות היא צו השעה כדי להבטיח את ניצחון המחנה הלאומי והקמת ממשלה לאומית יציבה ל-4 השנים הקרובות".

עוד באותו נושא

אחרי שנטש את שקד: קארה מתפצל מימינה


41

יו"ר ש"ס אריה דרעי אמר: "אני מברך את בצלאל ואיתמר על ההסכם שמאחד את מפלגות הציונות הדתית, רק ביחד ובאחדות נוכל להחזיר את המדינה למחנה הלאומי ולהחזיר את השפיות למדינה. שבת שלום ומבורך וחודש טוב".

מצאת טעות בכתבה? התוכן בכתבה מפר זכויות יוצרים שבבעלותך? נתקלת בפרסומת לא ראויה? דווח/י לנו

Source link

פוסטים קשורים

BShokor.Net

[tell-a-friend id="1" title="לחץ כאן להמליץ לחבר"]