במעמד נשיא המדינה: 70 עיטורים וצל"שים יחולקו באירוע מיוחד - BShokor

הבלוג של שוקור בדארנה

مدونة شكر بدارنة

יום שני | 24/06/2024 |
شكر في درنة
שוקור בדארנה
Home » מאמרים » במעמד נשיא המדינה: 70 עיטורים וצל"שים יחולקו באירוע מיוחד

במעמד נשיא המדינה: 70 עיטורים וצל"שים יחולקו באירוע מיוחד

השוטר שנרצח בפיגוע בבני ברק: אמיר חורי מנוף הגליל


בתחילת חודש נובמבר הקרוב יחולקו 70 עיטורים וצל"שים באירוע מיוחד ובמעמד נשיא המדינה יצחק הרצוג ומפכ"ל המשטרה קובי שבתאי. 6 עיטורים יחולקו ללוחמות ושוטרות, 5 עיטורים יוענקו לאזרחים שיקבלו צל"ש אזרחי מידי המפכ"ל. באירוע יחולקו גם 5 עיטורי אומץ, מהעיטורים הגבוהים ביותר שמעניקה מדינת ישראל על מעשי גבורה שיש בהם "גילוי של אומץ לב בלתי רגיל".

את עיטורי האומץ יקבלו רב סמל בכיר אמיר חורי ז"ל ורב סמל מתקדם ע' מיחידת האופנועים של משטרת בני ברק, על החתירה למגע וחיסולו של המחבל שרצח 4 אזרחים ואת אמיר חורי עצמו בפיגוע בבני ברק לפני כחצי שנה. מלבדם, העיטור יוענק גם לשלושה לוחמים ביחידת המסתערבים של מג"ב איו"ש, שישבו במסעדה בחדרה במרץ 2022 ושמעו את היריות של שני מחבלים שבאו לבצע טבח המוני. אותם מחבלים הספיקו לרצוח שני שוטרי מג"ב ולפצוע 5 לפני שחוסלו בידי הלוחמים המסתערבים. המפכ"ל קובי שבתאי ומפקד מג"ב אמיר כהן קבעו ששלושת הלוחמים, בהם שני קצינים, פעלו בגבורה עילאית ומנעו אסון כבד.


רב ניצב קובי שבתאי, מפכ"ל המשטרה (צילום: חדשות 12)

מפכ"ל המשטרה, רב-ניצב קובי שבתאי | צילום:
חדשות 12


האזרחים שיקבלו צל"ש אזרחי: ישראל קיסר, שנטרל מחבל שדקר במברג נוסעים באוטובוס ליד נווה דניאל ב-31 במרץ 2022, ארתור חיימוב ואופיר רחמיאל על חיסול המחבל שביצע פיגוע רצחני בבאר שבע ב-22 במרץ 2022, אדיר בסינו על אומץ הלב שגילה בעת שחילץ יחד עם כוח משטרה ילד מדירה שעלתה באש בחודש אפריל השנה בראשון לציון, ותושב העיר העתיקה בירושלים שחיסל בנובמבר 2021 מחבל שנאבק ופגע בלוחמי מג"ב ברחוב הגיא בעיר.

סך הכול יחולקו 30 עיטורי צל"ש מפכ"ל, 30 עיטורי מופת, 5 עיטורי צל"ש אזרחי ו-5 עיטורי אומץ.


Source link

פוסטים קשורים

 • קורס מסחר אלקטרוני

  by avidan
  by avidan

  מבוא העולם מתקדם מהר והמסחר האלקטרוני נמצא בכל מקום. רוב האנשים עדיין מתחילים,  ראית את היתרונות של קמעונאות מקוונת בעבר: מכירות מוגדלות, רווחים טובים יותר והכרה מוגברת של המותג. אבל …

  0 FacebookTwitterPinterestEmail
 • זהו למעשה עידן מפרסום ושיווק חומרי: חלפו למעשה הזמנים מפרסום אוניברסלי. חברת שיווק דיגיטלית יוצרת את יוזמת הפרסום והשיווק תוך הדגשת התכונות הבולטות בצורה כזו שהן פוגעות בקהל בהזדמנות המהירה …

  0 FacebookTwitterPinterestEmail

BShokor.Net

[tell-a-friend id="1" title="לחץ כאן להמליץ לחבר"]