"בוחר לזכור רק את הדברים הטובים": סטטיק נפרד מבן אל - BShokor

הבלוג של שוקור בדארנה

مدونة شكر بدارنة

יום שני | 24/06/2024 |
شكر في درنة
שוקור בדארנה
Home » מאמרים » "בוחר לזכור רק את הדברים הטובים": סטטיק נפרד מבן אל

"בוחר לזכור רק את הדברים הטובים": סטטיק נפרד מבן אל

לאחר שבע שנים משותפות, ואחרי שהודיעו על פרידה דרמטית סטטיק ובן-אל תבורי הופיעו בפעם האחרונה כצמד מוזיקלי. "אשכרה הגענו עד כאן", כתב סטטיק.

"הייתה דרך באמת מטורפת אחי, היו רגעים של שמחה, של כעס, של עצב. מה לא עשינו ביחד? מלישון בעליית גג של אבא שלך בבית דגן ועד למלונות חמישה כוכבים. משני ילדים עם חלום שבכלל כל כך פחדו על המקום שלהם שהם לא רצו להיות צמד, לצמד הכי מוצלח שאי פעם היה כאן", כתב לחברו. 


עוד הוסיף: "קטפנו כל פרס, טיפסנו לכל פסגה. עברנו באמת הכל יחד. מצד אחד זה יום עצוב כי כל מה שאני מכיר ויודע זה להיות סטטיק מסטטיק ובן-אל. ומהצד השני, זה יום חג. יום שממנו רק נלמד ונשתפר. יש לפנינו לא מעט אתגרים, באיך כל אחד מוצא את עצמו לבד באולפן, על הבמה ובכללי בכל פן אחר במקצוע ובחיים עצמם. רוצה לומר לך תודה ענקית על מה שהיית בשבילי. אני בוחר לזכור רק את הדברים הטובים, רק את החברות האמיתית, האוזן הקשבת, הצחוקים, התכנונים, האסטרטגיה, העצות והאירועים המרגשים שהיינו בהם. פאקינג הכנסת אותי לחופה! מטורף".

"מאחל לך שתתפתח, שתמצא ותחזיק באור החזק שיש בך, שתצליח בכל מה שתעשה, שתיצור מוסיקה טובה אם תבחר בכך ו שתצליח בעסקים ובנדלן כמו שתמיד חלמת. אני מאמין בך בן בון. אוהב המון ואני בטוח שיבוא יום ועוד ישמעו את צמד המילים סטטיק ובן אל ביחד", סיכם. 

Source link

פוסטים קשורים

 • אבטחת מידע וסייבר

  by avidan
  by avidan

  אבטחת סייבר חשובה להצלחת החברה כמו שהיא חשובה ללקוחותיה. חומת האש של יישום האינטרנט חוסמת כל גישה לאתר לפרק זמן – בדרך כלל כ-30 דקות עד שעה – ומונעת התקפות …

  0 FacebookTwitterPinterestEmail
 • מבוא שיווק ברשתות חברתיות הוא לא רק פרסום בחשבונות המדיה החברתית שלך. מדובר ביצירת הרגלים בריאים ושיפור התוכן שלך כדי למשוך לקוחות. פרסום תמידי ועקבי תמיד כדאי לפרסם לפחות פעם …

  0 FacebookTwitterPinterestEmail

BShokor.Net

[tell-a-friend id="1" title="לחץ כאן להמליץ לחבר"]