בדרך לשינוי? הפורמט לטורניר גביע ב-NBA - BShokor

הבלוג של שוקור בדארנה

مدونة شكر بدارنة

שבת | 02/12/2023 |
شكر في درنة
שוקור בדארנה
Home » מאמרים » בדרך לשינוי? הפורמט לטורניר גביע ב-NBA

בדרך לשינוי? הפורמט לטורניר גביע ב-NBA
sportFive1222205 (צילום: ספורט 5)

צילום:
ספורט 5


האם ה-NBA לקראת שינוי פורמט? בארצות הברית נמשכים הדיווחים על טורניר אמצע העונה שעשוי להיערך במתכונת של גביע החל מעונת 2023/24. זאת מתוך כוונה לעורר יותר עניין במהלך העונה הסדירה.

על פי שאמס צ׳ראניה, פרט ל-82 המשחקים בעונה הסדירה, הקבוצות ישתתפו במפעל גביע בחודש נובמבר. 8 קבוצות יעלו לשלבי הנוקאאוט בחודש דצמבר והשאר ימשיכו בעונה הסדירה במקביל, כאשר כל שלב גביע ייערך במתכונת של משחק אחד (ולא סידרה כמו בפלייאוף).

מלבד שתי הפיינליסטיות שישחקו משחק נוסף, יתר הקבוצות ישתתפו בסך הכל 82 משחקים בליגה ובטורניר החדש. יש לציין כי הליגה וארגון השחקנים דנים בהענקת פרסים לקבוצות שיעפילו לנוקאאוט וכי הפורמט עדיין לא נקבע סופית.

הקומישנר של ה-NBA, אדם סילבר, דחף להקמת טורניר אמצע עונה כבר ב-2014, אך החזון שלו טרם יצא לפועל. מעניין יהיה לגלות, האם הפעם יגיעו הקברניטים, השחקנים והקבוצות להסכמה על שינוי.

Source link

פוסטים קשורים

 • קורס מסחר אלקטרוני

  by avidan
  by avidan

  מבוא העולם מתקדם מהר והמסחר האלקטרוני נמצא בכל מקום. רוב האנשים עדיין מתחילים,  ראית את היתרונות של קמעונאות מקוונת בעבר: מכירות מוגדלות, רווחים טובים יותר והכרה מוגברת של המותג. אבל …

  0 FacebookTwitterPinterestEmail
 • פריצה היא גישה בלתי מורשית למערכות אבטחת רשת מחשבים או שליטה עליהן למטרה בלתי חוקית כלשהי. פריצה מצריכה הבנה מלאה של מערכת אבטחת מחשבים. אפשר פשוט לומר שהאקר הוא מישהו …

  0 FacebookTwitterPinterestEmail

BShokor.Net

[tell-a-friend id="1" title="לחץ כאן להמליץ לחבר"]