בגלל יאיר נתניהו? משה קלוגהפט עזב את קמפיין הליכוד תוך 48 שעות - BShokor

הבלוג של שוקור בדארנה

مدونة شكر بدارنة

יום חמישי | 22/02/2024 |
شكر في درنة
שוקור בדארנה
Home » מאמרים » בגלל יאיר נתניהו? משה קלוגהפט עזב את קמפיין הליכוד תוך 48 שעות

בגלל יאיר נתניהו? משה קלוגהפט עזב את קמפיין הליכוד תוך 48 שעות

ברקע ההכנות לבחירות הקרבות, ראש האופוזיציה, חבר הכנסת בנימין נתניהו, מינה את משה קלוגהפט ליועצו האסטרטגי, אשר ישמש כיועצו המיוחד לקמפיין הבחירות. יומיים לאחר בחירתו, ויתר קלוגהפט על התפקיד.

פחות מחודשיים לבחירות: זה המועמד שנבחר להוביל את קמפיין הבחירות של נתניהו

זמן קצר אחרי שקיבל את ההצעה, הודיע קלוגהפט בעמוד האינסטגרם שלו כי הוא מוותר על הצעת נתניהו לחזור לעבוד עמו. בהודעתו כתב: "חצי יום אחרי ההודעה שהוציא הליכוד, נמסר לי שיש התנגדות מגורמי חוץ והמינוי יתעכב. אני לא אכנס למלחמות ואני מוותר על התפקיד עוד לפני שהתחלתי". עוד הוסיף כי הוא "חוזר ללקוחות בארץ ובעולם ולפרשנות, אמשיך להיות חבר של כולם, מימין ומשמאל, וגאה בכך". 

הודעתו של משה קלוגהאפט (צילום: צילום מסך מתוך אינסטגרם)הודעתו של משה קלוגהאפט (צילום: צילום מסך מתוך אינסטגרם)

גורמים המעורים בפרטים , טוענים כי יאיר נתניהו שם ווטו הרמטי והודיע על כך לכל בכירי הקמפיין. הסיבה, לפי הערכות של אותם גורמים: פגישה ידידותית של קלוגהפט עם בני גנץ במוצאי שבת האחרון. מהליכוד נמסר בתגובה: "מודים למשה קלוגהפט ומאחלים לו הצלחה".

כזכור, קלוגהפט שימש כיועץ האסטרגי במערכות הבחירות של הבית היהודי ב-2013 ו-2015, בהם הגיעה המפלגה לשיא מנדטים, ולתפקידים בכירים בממשלה. כמו כן, יעץ בשנת 2018 לתמר זנדברג, כשהתמודדה לראשות מרצ, וניצחה ברוב של 71%, ועם נתניהו בתקופת הסכמי אברהם. 

Source link

פוסטים קשורים

 • אבטחת מידע וסייבר

  by avidan
  by avidan

  אבטחת סייבר חשובה להצלחת החברה כמו שהיא חשובה ללקוחותיה. חומת האש של יישום האינטרנט חוסמת כל גישה לאתר לפרק זמן – בדרך כלל כ-30 דקות עד שעה – ומונעת התקפות …

  0 FacebookTwitterPinterestEmail
 • קורס שיווק דיגיטלי

  by avidan
  by avidan

  מבוא לקורס שיווק דיגיטלי קורס שיווק דיגיטלי הוא תהליך של יצירה, ניהול ואספקת תוכן שמושך, ממיר ומשמר לקוחות ביעילות. זה קשור ליצירת קשר עם הקהל שלך בצורה הנכונה כדי להבטיח …

  0 FacebookTwitterPinterestEmail

BShokor.Net

[tell-a-friend id="1" title="לחץ כאן להמליץ לחבר"]