בגובה עשרות מטרים: לוחמי האש חילצו ילדים שנתקעו על קרוסלה באילת | צפו - BShokor

הבלוג של שוקור בדארנה

مدونة شكر بدارنة

שבת | 03/06/2023 |
شكر في درنة
שוקור בדארנה
Home » מאמרים » בגובה עשרות מטרים: לוחמי האש חילצו ילדים שנתקעו על קרוסלה באילת | צפו

בגובה עשרות מטרים: לוחמי האש חילצו ילדים שנתקעו על קרוסלה באילת | צפו

מספר ילדים נתקעו על מתקן הקרוסלה באילת בגובה של עשרות מטרים ללא יכולת לרדת. צוותי כיבוי וחילוץ שיצאו למקום הבחינו בעשרה ילדים תקועים בגובה של כ-30 מטרים על המתקן ועשרות אזרחים מודאגים עומדים בטיילת ומביטים בדאגה במתרחש.

כוחות הכיבוי חברו לאנשי המתקן ואלה מסרו להם כי עקב תקלה טכנית המתקן נתקע בגובה ללא אפשרות להוריד אותו. מיד החלו צוותי החילוץ בחילוץ הילדים באמצעות מנוף גבהים אשר נפרס לגובה של כ-30 מטרים על מנת להגיע לילדים בבטחה.

לאחר מספר סבבי חילוץ, כאשר כל פעם מחולצים זוג ילדים אל הקרקע, חולצו עשרה ילדים בגילאי 8-12 אל עבר הוריהם אשר המתינו בדאגה מתחת למתקן.
הילדים חולצו בשלום ולא נזקקו לטיפול רפואי.

רשף רז בכור, מפקד האירוע מסר: "כשהגענו למקום הבחנו בעשרה ילדים תקועים בגובה על מתקן הקרסולה, בגלל הגובה הרב שבו שהו הילדים וחוסר יכולת להוריד את המתקן ביצענו חילוץ באמצעות מנוף אל עבר הקרקע של כל עשרת הילדים כאשר חלקם היו מפוחדים ומבוהלים אל עבר ההורים המודאגים, כלל הילדים חולצו בבטחה ולא נזקקו לטיפול רפואי".

Source link

פוסטים קשורים

 • פריצה היא גישה בלתי מורשית למערכות אבטחת רשת מחשבים או שליטה עליהן למטרה בלתי חוקית כלשהי. פריצה מצריכה הבנה מלאה של מערכת אבטחת מחשבים. אפשר פשוט לומר שהאקר הוא מישהו …

  0 FacebookTwitterPinterestEmail
 • אבטחת מידע וסייבר

  by avidan
  by avidan

  אבטחת סייבר חשובה להצלחת החברה כמו שהיא חשובה ללקוחותיה. חומת האש של יישום האינטרנט חוסמת כל גישה לאתר לפרק זמן – בדרך כלל כ-30 דקות עד שעה – ומונעת התקפות …

  0 FacebookTwitterPinterestEmail

BShokor.Net

[tell-a-friend id="1" title="לחץ כאן להמליץ לחבר"]