בבית היהודי מאשרים את האיחוד עם שקד: "הקמת רשימה משותפת" - BShokor

הבלוג של שוקור בדארנה

مدونة شكر بدارنة

יום שלישי | 26/09/2023 |
شكر في درنة
שוקור בדארנה
Home » מאמרים » בבית היהודי מאשרים את האיחוד עם שקד: "הקמת רשימה משותפת"

בבית היהודי מאשרים את האיחוד עם שקד: "הקמת רשימה משותפת"

יו"ר הבית היהודי חגית משה, יו"ר רשימת הבית היהודי יוסי ברודני ומנכ"ל המפלגה יגאל דנינו מכנסים הערב (א') את מוסדות המפלגה ובכללם נשיאות המפלגה וחברי המזכירות ומביאים לאישוררם את ההסכם המתגבש אל מול שרת הפנים איילת שקד בדבר הקמת רשימה משותפת של הבית היהודי יחד עם מפלגתה של איילת שקד.

כאמור, על רקע פירוק השותפות בין שקד והנדל מוקדם יותר, הואצו המגעים בין איילת שקד והבית היהודי ונראה שיש הסכמות בין המפלגות. מחר בבוקר צפויה הצהרה של שקד וברודני עם הכרזה רשמית על ריצה משותפת בבחירות. המפלגה המאוחדת צפויה לרוץ תחת השם 'הבית היבודי' והפתק ב' בקלפי. מוקדם יותר, בסקר שערך מכון דירקט פולס ופורסם בערוץ 14, מפלגה בראשות איילת שקד יחד עם הבית היהודי לא עברה את אחוז החסימה. 

פגישת שקד – אורבך

ברקע הסיכומים בין שקד והבית היהודי, פירסמנו הערב על פגישה שנערכה בין איילת שקד וניר אורבך. בפגישה אורבך העביר מסר לשקד שאם היא לא תיתן מענה לאנשי ציוניות דתית שאין להם כרגע בית אז יש את הליכוד שכבר פנו אליו בעניין.

ניר אורבך

ניר אורבך צילום: יונתן סינדל פלאש 90

 

Source link

פוסטים קשורים

 • פריצה היא גישה בלתי מורשית למערכות אבטחת רשת מחשבים או שליטה עליהן למטרה בלתי חוקית כלשהי. פריצה מצריכה הבנה מלאה של מערכת אבטחת מחשבים. אפשר פשוט לומר שהאקר הוא מישהו …

  0 FacebookTwitterPinterestEmail
 • סיומות אתרי אינטרנט

  by Shokor
  by Shokor

  האם מפת האינטרנט הולכת להשתנות, לפחות בכל מה שקשור לכתובות האינטרנט והסיומות הידועות שכולנו מכירים? יכול מאוד להיות שהתשובה החיובית. מסתבר שיש גוף שנקרא "תאגיד האינטרנט לשמות משויכים" (ICANN), שמחליט …

  0 FacebookTwitterPinterestEmail

BShokor.Net

[tell-a-friend id="1" title="לחץ כאן להמליץ לחבר"]