"באים לפיצרייה ומחפשים אותי, זה מטורף והזוי" - BShokor

הבלוג של שוקור בדארנה

مدونة شكر بدارنة

יום רביעי | 22/05/2024 |
شكر في درنة
שוקור בדארנה
Home » מאמרים » "באים לפיצרייה ומחפשים אותי, זה מטורף והזוי"

"באים לפיצרייה ומחפשים אותי, זה מטורף והזוי"נבו אלון היה שקוע בהכנת פיצות בפיצרייה בטיילת בטבריה שבה הוא עובד, כשפתאום ואלרי חמאתי ניגשה אליו והזמינה אותו לעלות על לימוזינה, כאן ועכשיו, ולנסוע לאולפני "הכוכב הבא" לאודישן VIP. המסע שהחל באותו לילה מפתיע, הסתיים אמש (חמישי) כשנבו הודח מהתחרות בסיום פרק הדואטים.

נבו ומיכאל לוי ביצעו דואט לשיר "אמא" של שלומי שבת, השופטים לא התחברו, השולחן התמלא באדומים והשניים סיימו את דרכם בתחרות. "הרגשתי שהביצוע עבד, אבל השופטים חשבו אחרת. הדעה שלהם נחשבת קצת יותר משלי, אני אפילו עוד לא בתחילת הדרך", אומר נבו בשיחה עם mako לאחר ההדחה, "אני לא רואה את זה כהפסד. עצם זה שהתמודדתי ושרתי מולם, מבחינתי זה כבוד ענק. בסוף זה טעם אישי, זה לא ספורט".

נבו (25) שחשף בביצועיו הנדירים קול מרגש ויוצא דופן, נכנס לכולנו עמוק ללב. ההדחה קטעה את המסע שלו ב"הכוכב הבא". "זה הדבר הכי מבאס בעולם. אתה מתחיל משהו ופתאום זה נעצר לך. הרגשתי שאני יכול לתרום עוד מלא, כאילו שרק ליטפתי את התוכנית ועוד לא הראיתי מה אני שווה".

"אני גאה בעצמי למרות הכל, עשיתי דרך. הכרתי חברים, הייתה לי שגרה איתם: חזרות, באלאנס, מדידות, ימי צילום, ראיונות. נהיינו כמו משפחה. אלה האנשים שראיתי כל היום והתחברתי אליהם, זה מטורף ממש. זאת תקופה שלא אשכח אף פעם בחיים, לא משנה מה יהיה. אמשיך להיפגש איתם, אין סיכוי שלא".

כשוואלרי הפתיעה אותך בפיצרייה, מה חשבת ברגעים הראשונים?
"זו הייתה התרגשות שיא. חשבתי בהתחלה שזה רק איזשהו ראיון, לא ידעתי שיפתיעו אותי עם אודישן. חשבתי לעצמי: אני לא מוכן, אני אחרי עבודה עכשיו, נלחצתי ממש. זה הפתיע אותי, התרגשתי מאוד. ואלרי זו המתמודדת האהובה עליי מהעונה שעברה, ככה שזה עוד יותר הוסיף על הבלגן שהיה לי בלב. היא באה עד לטבריה, שזו חתיכת דרך. כשאתה מציע למישהו מהמרכז לבוא לטבריה, הוא מיד נבהל".

התלבטת אם לעשות את האודישן בכלל?
"בן אדם חכם אמר לי פעם שאם אתה אוהב משהו, אל תפחד לעשות. אם אתה מרגיש שאתה טוב בזה וזה שלך, לך על זה. גם אם לא תעוף הכי גבוה, לפחות תגיד שעשית את זה. אם הזדמנות מגיעה עד לידיים שלך, תנצל את זה. אם אתה מוותר על זה אתה הבעיה, כנראה שאתה לא רוצה את זה מספיק. אני מאוד רציתי את זה".

נבו אלון - "אישה נאמנה" (צילום: הכוכב הבא, קשת 12)

"מאוד רציתי את זה". נבו אלון | צילום:
הכוכב הבא, קשת 12


"מעריץ את אמא, האהבה שלה אליי מטורפת"

בנסיעה מטבריה לאולפני "הכוכב הבא", שיתף נבו את ואלרי: "לא גדלתי עם אבא. הוא לא ידע איך להתנהל נכון, וזו הסיבה שאני אוהב ומעריך רק את אמא שלי. היא נתנה לי כל דבר אפשרי שרציתי, גם כשלא היה הרבה. לא החסירה ממני דבר, למרות שהיה קשה. זאת אמא שהיא גם אבא, סבתא וסבא כשצריך. אני אוהב אותה ברמות שאין לתאר בכלל".

לא בכל יום שומעים בן מדבר ככה על אמא שלו.
"אמא היא חברה שלי גם, השפה בינינו שונה. נולדתי כשהיא הייתה בת 20, זה ממש מטורף. יש לה את השיטה לפגוע לי בול בלב, רק במילים. אני מספר לאמא הכל, לא חושב שיש אנשים בגילי שמספרים לאמא הכל. היא נותנת לי את ההרגשה שהיא פה בשביל לשמוע הכל ולעזור בהכל. לפעמים אני חושב לעזוב את הבית כי רוצה פינה משלי, ומיד מתחרט. אני חושב לעצמי: איך אהיה רחוק ממנה? איך אסתדר בלי החיבוק מאמא כשאני מסיים יום עבודה?".

אתה בנתק מאבא שלך?
"אבא לא בתמונה. אמא שלי התגרשה פעמיים. בנישואים החיים לא האירו לה פנים. אבא ואמא שלי התגרשו כשאני עוד הייתי בבטן של אמא שלי, ככה שלא נולדתי לחיים עם אבא. אמא דאגה שיהיה לי הכל, השלימה לי את החסר. גם כשהיו לי קשיים בבית הספר או שעברתי פרידות, היא דאגה לי. אמא גידלה שלושה בנים לבד, זה ממש קשה. האהבה שלה מטורפת, אני מעריץ ברמות את האישה הזאת. כשאני מדבר עליה המילים לא יוצאות לי. הלוואי שהיית יכול להיכנס שנייה אחת ללב שלי ולהבין את מה שאני מנסה לתאר לך".

כש"הכוכב הבא" עלתה לאוויר, אבא פנה אלייך? אמר משהו?
"התגובה שלו לא הייתה טובה. אם הייתי פותח את כל הסיפור באמת, אנשים היו מזדעזעים – אבל אני לא מחפש את זה. אני מאמין שיש אנשים שהצליחו לנחש ואולי אפילו לפגוע בול, אבל לא פתחתי את זה כי יש לו שני ילדים קטנים. אני מעדיף שלא. הוא בחר להגיב רע, וזה שלו".

הוא אפילו לא הגיב על הביצועים היפים שלך בתוכנית?
"הוא לא התייחס לאף ביצוע. אני גם לא בטוח שהוא יודע שאני שר. הבן אדם הזה לא ליווה אותי בשום חלק בחיים שלי. יש מקרים שאתה אומר לעצמך: שחרר, עזוב. צר לי להגיד את זה, ואני יודע שיש אנשים שלא מאמינים בדרך הזאת, אבל לפעמים גם אהבה של אבא אפשר לשחרר, עם כמה שזה כואב. הנחתי לזה. יש לו שני ילדים קטנים, שיעשה את התיקון איתם. מה שלא נתן לי, שייתן להם כפול. טוב לי איפה שאני נמצא ואני מקווה שגם לו טוב. אם לשני הצדדים טוב, אז אני חושב שהחיים יכולים להתקדם הלאה".

נבו אלון והאמא האהובה (צילום: מתוך "הכוכב הבא", קשת 12)

"אוהב אותה ברמות שאין לתאר בכלל". נבו אלון ואמא | צילום:
מתוך "הכוכב הבא", קשת 12


"איתי לוי נגע לי בלב והפך לי את החיים"

בחזרה לאודישן הראשון ב"הכוכב הבא". נבו ביצע על הבמה את "אישה נאמנה" של ישי לוי וזכה לחמישה כחולים ולמחמאות אדירות מהשופטים. "אלה זמרים שאתה רגיל לשמוע אותם בטלפון ופתאום אתה שר להם והם מחמיאים לך, עם כל הניסיון שלהם. עד עכשיו אני לא מעכל את הדברים שהם אמרו. זו התרגשות שאי אפשר להסביר", הוא מתאר, "אין דבר יותר מספק מזה, אין דבר שיותר ממלא אותך מזה. הם כאילו אומרים לך: אתה בדרך הטובה, עושה את זה נכון, מגשים את החלום שלך בול כמו שאתה רוצה".

בשניות שפני העלייה לבמה באודישן, מה עבר לך בראש?
"לא עמדתי אף פעם מול מצלמות, זה הדבר שהכי הלחיץ אותי. התאמנתי על השיר, ידעתי שאני מכיר אותו, אבל אתה עדיין לא יכול להכין את עצמך לדבר הזה. אתה יכול ללמוד את המילים ולהתכונן, אבל באותו הרגע אי אפשר באמת להיות מוכן לריגוש הזה".

היחיד שלא שם כחול באודישן היה אסף אמדורסקי. הוא אמר שאתה לא בדיוק הטעם שלו.
"הוא אמר, 'קצת בינוני, קצת מעולה'. הוא הכי קשוח, אבל אחד השופטים שאני הכי מעריך. הוא אל במוזיקה. כל דעה שהייתה פחות טובה לקחתי את זה על עצמי וניסיתי ליישם. כשהוא נתן לי את הדעה הזאת, ניסיתי לקחת שיר שאולי יתאים קצת יותר לסגנון שלו. ניסיתי להתאים את עצמי לשופטים, וזה קשה".

בסולו הגורלי, איתי לוי השווה אותך לזוהר ארגוב.
"זאת המחמאה הכי טובה שקיבלתי. הבן אדם הזה לקח לי את החיים והפך לי אותם, פשוט ככה. הוא נגע לי בלב בצורה לא אמיתית פשוט. לראות בן אדם שאתה כל כך אוהב ומעריץ מהיוטיוב, מהטלוויזיה ומהופעות, יוצא בהפסקה שלו ומביא לך חיבוק, אומר לך שאתה תותח, זה לא מובן מאליו. הוא לא חייב לעשות את זה. זה מראה שעל אף ההצלחה, יש לו אנושיות ואהבה. לדעת שנכנסתי לו ללב זה מטורף".

איך היו התחושות כשבישרו לך שעלית לנבחרת?
"הרגשתי כאילו שזכיתי, עשיתי את זה מבין אלפים. היה לי ברור שאלחם על כל שלב אפשרי, אבל מבחינתי גם אם קרה והודחתי בהדחה הראשונה, עדיין זכיתי. ככה אני רואה את זה. אני ממש גאה בעצמי".

נבו יוצא מהתוכנית עם מספר חברים טובים שהכיר בצילומים, ביניהם כפיר צפריר ומיכאל לוי. "כפיר ואני חברים ממש טובים, אנחנו מדברים בטלפון כמעט כל יום. מיכאל זו המתנה שלי מהתוכנית. הפרש הגילאים בינינו מטורף, הוא בגיל של אחי הקטן, אבל אני מת עליו. הילד הזה מקסים אותי. בכל פעם שהוא פותח את הפה זה ואוו. מיכאל מוכשר, בגיל שלו אפילו לא העזתי לשיר במקלחת. הוא כוכב אמיתי".

איך מגיבים אלייך ברחוב מאז שאתה על המסך?
"תושבי טבריה קוראים לי 'הגאווה של טבריה', שזה ממלא אותי ומרגש. כולם מכירים אותי, נהייתי מיני משה פרץ. מלא אנשים באים אליי לפיצרייה ומחפשים אותי. זה מטורף, הזוי וכיף. הטלפון שלי לא מפסיק לצלצל".

מה התוכניות להמשך?
"החלום זה להיות זמר מפורסם ולהופיע בכל מקום אפשרי. אני רוצה להוציא שיר בקרוב ואוסף חומרים חדשים. אני לא הולך לוותר בשום אופן, אני לא רוצה לעשות פיצות כל החיים. אני חולם על זה בלילה, ומאמין שזה יקרה".


Source link

פוסטים קשורים

 • אפליקציות לקטנטנים

  by Shokor
  by Shokor

  למי מאיתנו שיש ילדים קטנים, יודע כמה הם נמשכים לסמארטפונים וכמה הם מוקסמים מאינסוף האפשרויות שהעולם הזה מציע. אז לכן החלטתי הפעם לסקור עבורכם מספר אפליקציות חינוכיות ומועילות שינעימו את …

  0 FacebookTwitterPinterestEmail
 • אחרי המתנה לא קצרה וציפייה רבה, גוגל מתחילת בהשקת השירות הגדול הבא שלה – Google TV. מדובר בשיתוף פעולה של גוגל עם ענקית האלקטרוניקה סוני, שמייצרת טלוויזיה ייעודית שתותאם במיוחד …

  0 FacebookTwitterPinterestEmail
 • פריצה היא גישה בלתי מורשית למערכות אבטחת רשת מחשבים או שליטה עליהן למטרה בלתי חוקית כלשהי. פריצה מצריכה הבנה מלאה של מערכת אבטחת מחשבים. אפשר פשוט לומר שהאקר הוא מישהו …

  0 FacebookTwitterPinterestEmail

BShokor.Net

[tell-a-friend id="1" title="לחץ כאן להמליץ לחבר"]