ארז כלפון: "אני לא זוכר ביזיון כזה" - BShokor

הבלוג של שוקור בדארנה

مدونة شكر بدارنة

יום רביעי | 28/02/2024 |
شكر في درنة
שוקור בדארנה
Home » מאמרים » ארז כלפון: "אני לא זוכר ביזיון כזה"

ארז כלפון: "אני לא זוכר ביזיון כזה"
sportFive1230001 (צילום: ספורט 5)

צילום:
ספורט 5


השוטרים באצטדיון (אלן שיבר) (צילום: ספורט 5)

השוטרים באצטדיון (אלן שיבר) | צילום:
ספורט 5


זה היה דרבי שלא נשכח הרבה זמן, ולצערנו, לא רק בגלל הכדורגל. מכבי תל אביב גברה הערב (שני), 0:3 על הפועל, אבל כמו שהתרגלנו בשנים האחרונות, מי שגנבו את ההצגה היו מיעוט קטן של אוהדים שפשוט החריבו את ההתמודדות במחצית הראשונה, וכמעט הובילו לפיצוץ המשחק.

יושב ראש מנהלת הליגות בכדורגל, ארז כלפון, אמר בסיום: "באתי לדבר על הבושה. מאות אלפי אוהדים ראו את זה גם במגרש וגם בבית. מיעוט עברייני ניסה להרוס, אנחנו עושים הכל אבל בסופו דבר זאת העבודה של המשטרה ושל בתי המשפט".

"ברגע שתהיה ענישה קשה כנגד אלו שזורקים חזיזים למגרש, שזורקים חפצים למגרש, אותם מעטים שבאים להרוס ל-30 אלף איש חוויית כדורגל ימשיכו לעשות זאת כל עוד לא נגדע אותם. השופטים והמשטרה יטפלו באופן קשה ורק ככה נוכל להמשיך לראות כדורגל".

"אני לא זוכר ביזיון כזה. לכן התחלנו בפעולות בשנה האחרונה עם הקנסות המנהליים, מה שלא עבר בעקבות הבחירות. זה צריך להיות מאושר באופן מיידי. צריך לקבל אישור ממשרד הכלכלה, המשטרה כבר אישרה את זה. המגנומטרים ייכנסו לשערים בעייתים. אין פתרון קסם, הפתרון היחידי הוא ענישה קשה. אם תופסים את אותו מתפרע ומביאים את העבריינים לבתי משפט, אם הם נאסרים ל-5 שנים, לא יזרקו חפצים".

"המנהלת לא יכולה לתפוס אוהדים. הפועל ומכבי תל אביב לא אמרו לאוהדים להשליך חפצים. הכי קל להאשים אותן, אבל הקבוצות והמנהלת משלמות מאות אלפים למשטרה, לרשויות החוק, למאבטחים. הן לא אחראיות למה שקורה ביציע. זה לא מכבי או הפועל תל אביב או מכבי חיפה, זאת מערכת המשפט ובתי המשפט. הם צריכים לתת עונשים כבדים לאותם עבריינים ולהעיף אותם מהיציעים. מתוך 30 אלף איש שהיו היום בבלומפילד, חייבים לציין, 29 אלף וחצי התנהגו כמו שצריך".

"צריך להשתמש במצלמות ולנסות למנוע את הדברים האלה. בסופו של דבר אנחנו לא רוצים לתת פרס, יש הוראות לשופטים שמקבלים הוראות מהיו"ר והשופטים. הם מפסיקים את המשחק ושמים את השחקנים באמצע, הכרוז מזהיר את האוהדים כמו שקורה בכל אירופה. הפתרון הוא לא עצירת משחק כי זה פרס לעבריינים. הם באים לשחק כדורגל ספורטיבי, אם נעניש את השחקנים זאת טעות. צריך לא לחפש תירוצים, משטרת ישראל צריכה לתפוס את אותם עבריינים".

"הרשתות והמגנומטרים יוצבו כפיילוטים בחודשים הקרובים באצטדיונים, אך זה לא יספיק. אם לא תהיה ענישה נגד אותו מתפרע הוא ימשיך לזרוק. ענישת בתי המשפט היא הנושא הקריטי, מקווה מאוד שרשויות החוק יבינו שאם הן לא יפעלו כל הכדורגל ייהרס. מקווה שיפעלו במהרה ואני מקווה שכך יקרה. הענישה של השופטים ובתי המשפט תהיה קשה ברגע שהם יבינו שאי אפשר לקבל רק 30 יום הרחקה על זריקת חפצים. אם אוהדים יבינו שהשלכת חפצים היא 3-5 שנים בכלא אז אף אחד לא יזרוק. אני חושב שלא צריך לעצור משחקים בגלל מתפרעים, כי מחר כל מתפרע יראה שעוצרים משחק וינצל את המקרה כדי להמשיך להשליך".

 


Source link

פוסטים קשורים

 • מבוא שיווק ברשתות חברתיות הוא לא רק פרסום בחשבונות המדיה החברתית שלך. מדובר ביצירת הרגלים בריאים ושיפור התוכן שלך כדי למשוך לקוחות. פרסום תמידי ועקבי תמיד כדאי לפרסם לפחות פעם …

  0 FacebookTwitterPinterestEmail
 • קורס מסחר אלקטרוני

  by avidan
  by avidan

  מבוא העולם מתקדם מהר והמסחר האלקטרוני נמצא בכל מקום. רוב האנשים עדיין מתחילים,  ראית את היתרונות של קמעונאות מקוונת בעבר: מכירות מוגדלות, רווחים טובים יותר והכרה מוגברת של המותג. אבל …

  0 FacebookTwitterPinterestEmail
 • קורס שיווק דיגיטלי

  by avidan
  by avidan

  מבוא לקורס שיווק דיגיטלי קורס שיווק דיגיטלי הוא תהליך של יצירה, ניהול ואספקת תוכן שמושך, ממיר ומשמר לקוחות ביעילות. זה קשור ליצירת קשר עם הקהל שלך בצורה הנכונה כדי להבטיח …

  0 FacebookTwitterPinterestEmail

BShokor.Net

[tell-a-friend id="1" title="לחץ כאן להמליץ לחבר"]