ארד לנבחרת הסמבו חופים באליפות העולם - BShokor

הבלוג של שוקור בדארנה

مدونة شكر بدارنة

יום רביעי | 21/02/2024 |
شكر في درنة
שוקור בדארנה
Home » מאמרים » ארד לנבחרת הסמבו חופים באליפות העולם

ארד לנבחרת הסמבו חופים באליפות העולם
ארד לישראל (התאחדות הסמבו בישראל) (צילום: ספורט 5)

ארד לישראל (התאחדות הסמבו בישראל) | צילום:
ספורט 5


הישג. (התאחדות הסמבו בישראל) (צילום: ספורט 5)

הישג. (התאחדות הסמבו בישראל) | צילום:
ספורט 5


נבחרת ישראל בסמבו חופים זכתה הערב (ראשון) במדליית הארד הקבוצתית באליפות העולם בסמבו חופים, שננעלה לפני כשעה בחוף הריביירה בבת ים. בתחרות הקבוצתית השתתפו 8 נבחרות.

לאלופת העולם בסמבו חופים הוכתרה נבחרתה החזקה של רוסיה, שהופיעה תחת דגל ההתאחדות הבינלאומית FIAS ובמדליית הכסף זכתה נבחרת רומניה. הנבחרת הנוספת שזכתה במדליית ארד היא נבחרת ארמניה.

ישראל פתחה את התחרות בניצחון 2:3 על נבחרת צרפת. בהמשך התמודדה מול נבחרתה החזקה של רומניה ונוצחה 3:0. רומניה עלתה לקרבות נגד ישראל אחרי שניצחה ניצחון טכני את נבחרת מרוקו, שלא התייצבה לתחרות. המרוקאים ויתרו על הופעתם בתחרות הקבוצתית. בזמן החימום הבינו המרוקאים שלא יצליחו להעמיד נבחרת לתחרות בגלל פציעה של אחד הספורטאים. גם ישראל נהנתה מניצחון טכני על המרוקאים עמם היו אמורים להתמודד בקרב על מדליית הארד.

ישראל הופיעה הערב בתחרות הקבוצתית עם: אלדר גוב, טלי סמואלסון, מתן איגליצקי, דוד אלברדייב , גנאדי ברוידה, נהורה שבתאי ודניאל שריפוב.

מאמן נבחרת ישראל, פבל מוסין, סיכם את שני ימי התחרות: "התייצבנו לתחרות עם נבחרת צעירה מאד ובגדול עמדנו ביעדים המקצועיים שהיצבנו לעצמנו. שתי ספורטאיות: טלי סמואלסון  ונהורה שבתאי זכו במדליות (כסף ורד בהתאמה). חסרה לנו מדליה אחת של הגברים. האתגר הבא של הספורטאיות והספורטאים האלו, בחודש הבא באליפות אירופה בסמבו חופשי בסרביה ואני מאמין בהם".

קפטן הנבחרת מתן איגליצקי אמר: "אחרי התחרות האישית חלקנו הרגשנו שלא השארנו אתמול בתחרות האישית את כל הלב בחול. היום הגענו לתחרות הקבוצתית עם אנרגיות חדשות ואנחנו שמחים שהצגנו יכולת טובה מול צרפת ובסופו של דבר גם זכינו במדליית הארד".


Source link

פוסטים קשורים

 • סיומות אתרי אינטרנט

  by Shokor
  by Shokor

  האם מפת האינטרנט הולכת להשתנות, לפחות בכל מה שקשור לכתובות האינטרנט והסיומות הידועות שכולנו מכירים? יכול מאוד להיות שהתשובה החיובית. מסתבר שיש גוף שנקרא "תאגיד האינטרנט לשמות משויכים" (ICANN), שמחליט …

  0 FacebookTwitterPinterestEmail
 • מבוא שיווק ברשתות חברתיות הוא לא רק פרסום בחשבונות המדיה החברתית שלך. מדובר ביצירת הרגלים בריאים ושיפור התוכן שלך כדי למשוך לקוחות. פרסום תמידי ועקבי תמיד כדאי לפרסם לפחות פעם …

  0 FacebookTwitterPinterestEmail

BShokor.Net

[tell-a-friend id="1" title="לחץ כאן להמליץ לחבר"]