אפליקציות לקטנטנים - BShokor

הבלוג של שוקור בדארנה

مدونة شكر بدارنة

יום שני | 22/07/2024 |
شكر في درنة
שוקור בדארנה
Home » מאמרים » אפליקציות לקטנטנים

אפליקציות לקטנטנים

למי מאיתנו שיש ילדים קטנים, יודע כמה הם נמשכים לסמארטפונים וכמה הם מוקסמים מאינסוף האפשרויות שהעולם הזה מציע. אז לכן החלטתי הפעם לסקור עבורכם מספר אפליקציות חינוכיות ומועילות שינעימו את זמנם של ילדיכם כשהם משחקים בנייד שלכם.

iStoryBooks

האפליקציה הזאת הורגת עבורכם שתי ציפורים במכה אחת: היא גם מנעימה את זמנם של הילדים וגם תורמת רבות לכישורי האנגלית שלהם. מדובר באפליקציה שמציגה שלל ספרי ילדים דיגיטלים ובהם האגדות המוכרות והאהובות, ספרי חיות, ספרים שמפתחים כישורי אבחנה בין גודל לצבע והכל בתמונות צבעוניות ומעניינות.
פלטפורמה: אנדרואיד
מחיר: חינם

Color & Draw

נמאס לכם ממיליון חוברות הציור שמסתובבות לכם בבית? הילדים לא מפסיקים לקשקש על עצמם בזמן שהם מציירים? אז בדיוק בשביל יש את האפליקציה Color & Draw, שמציעה מגוון עצום של דמויות ובעלי חיים שאותם ניתן לצבוע באמצעות הסמארטפון. האפליקציה מגיעה כמובן עם ערכת צבעים וירטואלית וכל שעל ילדיכם לעשות הוא לבחור דמות לצביעה ולבחור את הצבעים האהובים ולהתחיל לצייר. אחרי שהילד מסיים ניתן לשמור את הציור כקובץ תמונה.
פלטפורמה: אייפון, אנדרואיד
מחיר: 4 ₪

יוטיוב לילדים

האפליקציה הישראלית והפשוטה הזאת פשוט מאגדת את כל תכני הילדים שניתן להשיג ביוטיוב אל תוך אפליקציה ידידותית אחת. התכנים מקוטלגים לפי נושאים בצורה נוחה וקלה לתפעול גם ללא עזרת ההורים. הילד יכול להוסיף סרטונים שאהב לרשימת המועדפים ואז לחזור לרשימה ולצפות בתכנים שאהב שוב ושוב.
פלטפורמה: אייפון, אנדרואיד
מחיר: חינם

איך לצייר קריקטורות

אז אחרי שהילדים למדו לצבוע ולקרוא ספרי אגדות באמצעות הסמארטפון, הגיע הזמן ללמד אותם לצייר באמת, וזה בדיוק מה שהאפליקציה "איך לצייר קריקטורות" עושה. האפליקציה מציעה מגוון רחב של דמויות שאותן ניתן לצייר ומלמדת אתכם צעד אחר צעד כיצד להגיע לתוצאה המושלמת. אפליקציה מעולה ולא לילדים בלבד
פלטפורמה: אנדרואיד
מחיר: חינם
תגיות: אפליקציות, סלולר, אייפון, הצג הכל

פוסטים קשורים

BShokor.Net

[tell-a-friend id="1" title="לחץ כאן להמליץ לחבר"]