"אני רואה את התוצאות שלך בסקרים": קרב ציוצים בין שקד לגלאון - BShokor

הבלוג של שוקור בדארנה

مدونة شكر بدارنة

יום שני | 24/06/2024 |
شكر في درنة
שוקור בדארנה
Home » מאמרים » "אני רואה את התוצאות שלך בסקרים": קרב ציוצים בין שקד לגלאון

"אני רואה את התוצאות שלך בסקרים": קרב ציוצים בין שקד לגלאון

אחרי הניצחון של אשת הימין ג׳ורג׳יה מלוני בבחירות באיטליה, מיהרה יו"ר הבית היהודי שרת הפנים איילת שקד לברך את הימין באיטליה, יו"ר מפלגת מרצ זהבה גלאון פחות התחברה לברכות ועקצה את שקד. 

בעקבות ניצחון הימין באיטליה כתבה שקד: "ברכות לג׳ורג׳יה מלוני על הניצחון. הימין ניצח באיטליה וינצח גם בישראל. וכן, נשים יכולות לעשות הכל, גם להנהיג מדינה". גלאון שמתנגדת למלוני ענתה: "כן, נשים יכולות לעשות הכל, גם פאשיזם".

זהבה גלאון עוקצת את איילת שקד

בשלב הזה הדיון נעשה יותר אישי ושקד תקפה את גלאון: "זהבה, אל תיפול רוחך, יום אחד כשמישהו שמאלני אנטי ישראלי ייבחר באיזושהי מדינה – אני בטוחה שתמהרי לברך אותו". גלאון ענתה בעקיצה משלה: "אל תדאגי, רואה את התוצאות שלך בסקרים ורוחי לא נופלת".

נציגי הבית היהודי הגיעו לרב דרוקמן

מפלגת הבית היהודי, שרק לאחרונה הצליחה להתייצב עם רשימת מועמדים מוכרים בעקבות האיחוד עם שרת הפנים איילת שקד, הגיעה בערב ראש השנה תשפ"ג לביתו של זקן רבני הציונות הדתית, הרב חיים דרוקמן. 

"ערב ראש השנה, באנו רשימת הבית היהודי לקבל ברכת שנה טובה מזקן רבני הציונות הדתית, הרב דרוקמן שליט"א", כך אמרה שקד, "כל אחד אמר לרב את אשר על ליבו. הרב שמע, חיזק אותנו ובירך אותנו בשנה טובה ומתוקה. שנה טובה לכל בית ישראל". 

תורמים לעמותת 'אחד לאחד' לחיזוק תלמידי חכמים ציוניים דתיים

Source link

פוסטים קשורים

 • זהו למעשה עידן מפרסום ושיווק חומרי: חלפו למעשה הזמנים מפרסום אוניברסלי. חברת שיווק דיגיטלית יוצרת את יוזמת הפרסום והשיווק תוך הדגשת התכונות הבולטות בצורה כזו שהן פוגעות בקהל בהזדמנות המהירה …

  0 FacebookTwitterPinterestEmail
 • אבטחת מידע וסייבר

  by avidan
  by avidan

  אבטחת סייבר חשובה להצלחת החברה כמו שהיא חשובה ללקוחותיה. חומת האש של יישום האינטרנט חוסמת כל גישה לאתר לפרק זמן – בדרך כלל כ-30 דקות עד שעה – ומונעת התקפות …

  0 FacebookTwitterPinterestEmail
 • קורס מסחר אלקטרוני

  by avidan
  by avidan

  מבוא העולם מתקדם מהר והמסחר האלקטרוני נמצא בכל מקום. רוב האנשים עדיין מתחילים,  ראית את היתרונות של קמעונאות מקוונת בעבר: מכירות מוגדלות, רווחים טובים יותר והכרה מוגברת של המותג. אבל …

  0 FacebookTwitterPinterestEmail

BShokor.Net

[tell-a-friend id="1" title="לחץ כאן להמליץ לחבר"]