"אני צעירה, אתה בחור גדול": כשאביר קארה והדר מוכתר... - BShokor

הבלוג של שוקור בדארנה

مدونة شكر بدارنة

יום חמישי | 18/04/2024 |
شكر في درنة
שוקור בדארנה
Home » מאמרים » "אני צעירה, אתה בחור גדול": כשאביר קארה והדר מוכתר…

"אני צעירה, אתה בחור גדול": כשאביר קארה והדר מוכתר…הקרב על אחוז החסימה: סגן השר ויו"ר מפלגת חופש כלכלי אביר קארה התעמת הערב (שבת) עם יו"ר מפלגת צעירים בוערים הדר מוכתר, על רקע הצעתה של מוכתר לאחד רשימות. "אני חבר הכנסת שהביא הכי הרבה הישגים בממשלה האחרונה", אמר קארה, שסירב להצעה וקרא למוכתר להקים תא צעיר במפלגתו. "אני חושב שכל המפלגות שנמצאות מתחת לאחוז החסימה צריכות להתאחד תחת חופש כלכלי", הבהיר.

בחירות 2022 – סיקור נרחב ב-N12:

הדיון באולפן, שבו השתתפה גם יו"ר מפלגת 30/40 סטלה וינשטיין, מגיע לאחר שבמהלך השבוע הציעה מוכתר לקארה וליו"ר המפלגה הכלכלית ירון זליכה לאחד רשימות לקראת הבחירות הקרובות. "אני אמנם צעירה עם שכל גדול, אתה בחור גדול אז אל תעשה ראש קטן", פנתה מוכתר לקארה. "יש לנו כאן הזדמנות להקים את גוש יוקר המחייה", הוסיפה. "אביר, בלעדיי אתה לא עובר".


הדר מוכתר (צילום: חדשות 12)

"יש לנו כאן הזדמנות להקים את גוש יוקר המחייה". הדר מוכתר, הערב | צילום:
חדשות 12


"אני חושב שכל מי שנמצא תחת אחוז החסימה, חסרים פה איילת שקד ועוד כמה חברים טובים, צריך להתאחד תחתינו", הבהיר קארה. "אתמול נפגשתי עם הדר מוכתר והצעתי לה להקים תא של צעירים בתוך חופש כלכלי". הוא הסביר כי "אני חושב שצריך ניסיון בפוליטיקה, אני בעצמי עשיתי את זה ולא רצתי בפעם הראשונה".

כדי להראות רצינות, מוכתר הציגה באולפן מסמך שעליו הודפסה הצהרת כוונות לפיה קארה יכהן כשר מטעם המפלגה המאוחדת, וטענה כי "זה מה שהצופים בבית רוצים". סטלה וינשטיין, ששמשה עד לאחרונה כמנכ"לית ימינה, אמרה כי "הדר לקחה והגחיכה נושא מאוד חשוב כמו יוקר המחייה, אבל זה נושא סופר חשוב".

אביר קארה (צילום: חדשות 12)

"צריך ניסיון בפוליטיקה". סגן השר אביר קארה, הערב | צילום:
חדשות 12


"להבדיל מכל מיני הצהרות פומפוזיות לי יש בייס של כמעט 62 אלף עולים שעלו לארץ השנה", טענה וינשטיין. "יש עוד כ-170 אלף עולים מהשנים האחרונות, שכאשר אני פונה אליהם – אני כנראה הקול היחיד שעושה את זה", הוסיפה. לטענתה, מדובר בציבור שרבים ממנו הגיעו מאזורי הקרבות באוקראינה ומתעלמים ממנו. "הציבור הרוסי כבר 30 שנה בארץ ואף אחד לא סוקר אותם", הוסיפה.בחירות 2022 - הזירה הפוליטיתסגן השר קארה טען כי מצב המפלגה שלו בסקרים אינו כל כך נורא, והבהיר כי הקמפיין עדיין בחיתוליו. "הקמפיין שלנו יעלה בשבוע הבא ואני הולך להסביר לציבור מה עשיתי בשנה האחרונה בנושא יוקר המחייה, עם פתיחת השוק והרפורמה בייבוא, בתקנים וברישוי עסקים", הוסיף קארה. "אני בא עם הקבלות האלו לציבור ומבקש לתמוך בי".

הדר מוכתר התייחסה גם לסערה שהתעוררה סביב נושא שירותה בצה"ל. "אני ציונית. אני אוהבת את המדינה, עזבתי את גרמניה והגעתי לארץ ואני הולכת לשרת שש שנים בצה"ל באחת מהיחידות הכי טובות שיש", אמרה מוכתר. "יש לי אינטרס לעשות צבא", הוסיפה, "אני ארוויח כפול אחרי זה באזרחות".


Source link

פוסטים קשורים

 • קורס שיווק דיגיטלי

  by avidan
  by avidan

  מבוא לקורס שיווק דיגיטלי קורס שיווק דיגיטלי הוא תהליך של יצירה, ניהול ואספקת תוכן שמושך, ממיר ומשמר לקוחות ביעילות. זה קשור ליצירת קשר עם הקהל שלך בצורה הנכונה כדי להבטיח …

  0 FacebookTwitterPinterestEmail
 • קורס מסחר אלקטרוני

  by avidan
  by avidan

  מבוא העולם מתקדם מהר והמסחר האלקטרוני נמצא בכל מקום. רוב האנשים עדיין מתחילים,  ראית את היתרונות של קמעונאות מקוונת בעבר: מכירות מוגדלות, רווחים טובים יותר והכרה מוגברת של המותג. אבל …

  0 FacebookTwitterPinterestEmail

BShokor.Net

[tell-a-friend id="1" title="לחץ כאן להמליץ לחבר"]