אליניב ברדה: "נתנו הכל. נצטרך לחזק את הסגל" - BShokor

הבלוג של שוקור בדארנה

مدونة شكر بدارنة

יום רביעי | 29/05/2024 |
شكر في درنة
שוקור בדארנה
Home » מאמרים » אליניב ברדה: "נתנו הכל. נצטרך לחזק את הסגל"

אליניב ברדה: "נתנו הכל. נצטרך לחזק את הסגל"

נשארה עם המחמאות (צילום: אלן שיבר) (צילום: ספורט 5)

נשארה עם המחמאות (צילום: אלן שיבר) | צילום:
ספורט 5


התקציר באדיבות ספורט 1

הפועל באר שבע נכנעה הערב (חמישי) 2:1 לוויאריאל, יריבה עדיפה עליה פי כמה וכמה שרק בעונה שעברה הייתה בחצי גמר ליגת האלופות, ובעקבות ההפסד נותרה עם נקודה אחת בשלב הבתים של הקונפרנס ליג אחרי שני מחזורים. בסיום ההפסד הביתי, אליניב ברדה ועומרי גלזר סיכמו את ההופעה.

"רציתי נקודות", הודה ברדה. "החבר'ה נתנו הכל, אבל בחצי השני ויאריאל די השתלטה על המשחק. חבל מאוד שלא ניצלנו את השוויון קצת יותר דקות, זו תחושת פספוס. אני מסיים את המשחק כועס ועצבני, אנחנו שווים נקודות נגד כל קבוצה בבית. מה היה חסר? מסירות יותר נכונות קדימה, יותר מהירות. הגענו למצבים שלנו, רק קצת היה חסר לנו. בשורה התחתונה אנחנו נשארים ללא נקודות ואני מאוד מאוכזב".

על המשחק הקרוב מול סכנין אמר: "אנחנו רוצים להמשיך את המומנטום הטוב בליגה. אני חושב שזה יהיה המשחק השביעי שלנו בשבועיים, אני חייב להגיד כל הכבוד לשחקנים. הם מקריבים את הגוף שלהם. הייתי רוצה לעבות את הסגל, כי הליגה היא מאוד חשובה ואם אנחנו רוצים להתמודד בכמה מסגרות – נצטרך לחזק את הקבוצה בעוד שני שחקנים כדי לעמוד ביעדים שלנו".

"אני העברתי להנהלה את הבקשות המקצועיות שלי, אמרתי להם מה לדעתם צריך לחזק בקבוצה. אני מקווה שבסופו של דבר נתחזק, אני יודע שמאחורי הקלעים עובדים. המשחק עם סכנין יותר חשוב מהמשחק היום, איבדנו 6 נקודות בליגה ואנחנו לא יכולים להרשות לעצמנו לאבד עוד נקודות".

גלזר הוסיף: "אנחנו מאוד מאוכזבים. שלטנו עד הפנדל, היינו שם. כשאין VAR טעויות שיפוט הן חלק מהמשחק. כמובן שזו קבוצה מאוד איכותית וידענו שהם יענישו, וכך היה. נלחמנו וגם הקהל עזר לנו. אני לא מתעסק בסטטיסטיקה שלי בפנדלים, אני מתבאס שספגתי. יש לנו משימה חשובה בראשון נגד סכנין ואנחנו צריכים את הנקודות".

על הזימון לנבחרת אמר: "אני מרגיש מוכן, אבל זה לא מקומי להגיד אם אני צריך לשחק או לא. אם יחליטו שאשחק – אשמח ואתן את הטוב ביותר. גם אם לא אשחק, אתמוך מהספסל".

Source link

פוסטים קשורים

BShokor.Net

[tell-a-friend id="1" title="לחץ כאן להמליץ לחבר"]