"אלוהים נגלה אלינו עם לורנזו בראון" - BShokor

הבלוג של שוקור בדארנה

مدونة شكر بدارنة

יום רביעי | 22/05/2024 |
شكر في درنة
שוקור בדארנה
Home » מאמרים » "אלוהים נגלה אלינו עם לורנזו בראון"

"אלוהים נגלה אלינו עם לורנזו בראון"

ספרד עדיין על ענן אחרי הזכייה באליפות אירופה, כנגד כל הסיכויים, עם סגל אפור ונטול כוכבים. ב"אס" שוב הדגישו את  התרומה הגדולה של שחקן מכבי ת"א, לורנזו בראון, שהצטרף לנבחרת זמן קצר לפני האליפות.

האזינו לפרק החדש של יורוסטפ לסיכום יורובאסקט 2022 >>>

להאזנה ב-5RADIO

כזכור, בראון היה במרכזה של סערה בעקבות ההחלטה להעניק לו אזרחות ולצרף אותו לסגל בעקבות הפציעות של ריקי רוביו וקרלון אלוסן. "הוא לא רק היה דוגמא להיטמעות מהירה, אלא גם למחויבות", נכתב על הגארד, שהתמודד עם פציעה לא פשוטה בכתף.

על פי ה"אס", בראון סיכן את הבריאות שלו עבור הנבחרת וקיבל זריקות, לפעמים במהלך המשחקים, בכתף, פגיעה ממנה סבל עוד לפני האליפות, אך לא השפיעה על היכולת שלו.

אבל זה לא נעצר שם. בכתבה נחשף כי שיתופו בגמר מול צרפת היה בספק ערב המשחק. בערב שבת הוא התחיל לחוות סימפטומים של שפעת והקיא כמה פעמים. בבוקר בראון כבר הרגיש יותר טוב ובגמר הוא נתן עוד הופעה עם 14 נקודות ו-11 אסיסטים ובדרך לחמישיית הטורניר.

בנוסף, שחקן נבחרת קרואטיה בעבר, מריו קאסון, חשף מידע מעניין אודות לורנזו בראון. לטענתו, מאמן קרואטיה, וליקו מרשיץ', הציע לאיגוד הקרואטי לצרף את בראון כמתאזרח, אך היא סירבה ובחרה בג'יילין סמית' מאלבה ברלין

מלבד מורה לעברית, בראון שכר גם מורה לספרדית כדי שיוכל לדבר בצורה קלה יותר עם חבריו החדשים לנבחרת. "אלוהים נגלה אלינו עם לורנזו", הודו חברי צוות האימון כבר ביולי. בנבחרת כבר חושבים על המשימה הבאה: אליפות העולם.

Source link

פוסטים קשורים

 • אבטחת מידע וסייבר

  by avidan
  by avidan

  אבטחת סייבר חשובה להצלחת החברה כמו שהיא חשובה ללקוחותיה. חומת האש של יישום האינטרנט חוסמת כל גישה לאתר לפרק זמן – בדרך כלל כ-30 דקות עד שעה – ומונעת התקפות …

  0 FacebookTwitterPinterestEmail
 • אפליקציות לקטנטנים

  by Shokor
  by Shokor

  למי מאיתנו שיש ילדים קטנים, יודע כמה הם נמשכים לסמארטפונים וכמה הם מוקסמים מאינסוף האפשרויות שהעולם הזה מציע. אז לכן החלטתי הפעם לסקור עבורכם מספר אפליקציות חינוכיות ומועילות שינעימו את …

  0 FacebookTwitterPinterestEmail

BShokor.Net

[tell-a-friend id="1" title="לחץ כאן להמליץ לחבר"]