איראן מאשימה: "ארה"ב מנסה להשתמש בהפגנות כדי לערער את היציבות" - BShokor

הבלוג של שוקור בדארנה

مدونة شكر بدارنة

יום ראשון | 26/05/2024 |
شكر في درنة
שוקור בדארנה
Home » מאמרים » איראן מאשימה: "ארה"ב מנסה להשתמש בהפגנות כדי לערער את היציבות"

איראן מאשימה: "ארה"ב מנסה להשתמש בהפגנות כדי לערער את היציבות"

איראן האשימה היום (שני) את ארצות הברית בשימוש בהפגנות שמשתוללות במדינה כחלק מהמחאה על הריגתה של מהסא אמיני, צעירה בת 22, שעל פי הדיווחים, הוכתה למוות על ידי "משטרת המוסר" משום שעטתה חיג'אב "באופן מרושל". 

"לא עזה ולא לבנון, אני מקריב את חיי למען איראן": המחאות במדינה נמשכות | צפו

אילון מאסק ניסה לסייע למפגינים באיראן, כך הגיבו במשטר | כל הפרטים

לטענת דובר משרד החוץ האיראני, נאסר כנעני, האמריקאים משתמשים בהפגנות על מנת לנסות לערער את היציבות במדינה. כנעני הזהיר כי הניסיון לא יישאר ללא מענה, "וושינגטון תמיד מנסה להחליש את היציבות והביטחון של איראן למרות שזה לא הצליח".

מחאה באיראן (צילום: WANA (West Asia News Agency) via REUTERS)מחאה באיראן (צילום: WANA (West Asia News Agency) via REUTERS)
המהומות באיראן בעקבות הריגת הצעירה (צילום: REUTERS/Azad Lashkari)המהומות באיראן בעקבות הריגת הצעירה (צילום: REUTERS/Azad Lashkari)

דובר משרד החוץ האשים את מנהיגי ארצות הברית וכמה מדינות באירופה בניצול ה"תקרית הטראגית" לתמיכה במתפרעים, ובהתעלמות מ"הנוכחות של מיליוני אנשים ברחובות ובכיכרות המדינה התומכים במערכת".

ההפגנות נגד הממשלה הן הגדולות ביותר במדינה מאז המהומות על מחירי הדלק ב-2019 – אז דווח כי 1,500 בני אדם נהרגו. כעת, על פי הטלוויזיה הממלכתית נהרגו לפחות 41 בני אדם בתסיסה שהחלה ב-17 בספטמבר.

Source link

פוסטים קשורים

 • אפליקציות לקטנטנים

  by Shokor
  by Shokor

  למי מאיתנו שיש ילדים קטנים, יודע כמה הם נמשכים לסמארטפונים וכמה הם מוקסמים מאינסוף האפשרויות שהעולם הזה מציע. אז לכן החלטתי הפעם לסקור עבורכם מספר אפליקציות חינוכיות ומועילות שינעימו את …

  0 FacebookTwitterPinterestEmail
 • פריצה היא גישה בלתי מורשית למערכות אבטחת רשת מחשבים או שליטה עליהן למטרה בלתי חוקית כלשהי. פריצה מצריכה הבנה מלאה של מערכת אבטחת מחשבים. אפשר פשוט לומר שהאקר הוא מישהו …

  0 FacebookTwitterPinterestEmail
 • אבטחת מידע וסייבר

  by avidan
  by avidan

  אבטחת סייבר חשובה להצלחת החברה כמו שהיא חשובה ללקוחותיה. חומת האש של יישום האינטרנט חוסמת כל גישה לאתר לפרק זמן – בדרך כלל כ-30 דקות עד שעה – ומונעת התקפות …

  0 FacebookTwitterPinterestEmail

BShokor.Net

[tell-a-friend id="1" title="לחץ כאן להמליץ לחבר"]