איך האקרים באמת פורצים - BShokor

הבלוג של שוקור בדארנה

مدونة شكر بدارنة

יום שישי | 29/09/2023 |
شكر في درنة
שוקור בדארנה
Home » מאמרים » איך האקרים באמת פורצים

איך האקרים באמת פורצים

איך האקרים באמת פורצים

פריצה היא גישה בלתי מורשית למערכות אבטחת רשת מחשבים או שליטה עליהן למטרה בלתי חוקית כלשהי. פריצה מצריכה הבנה מלאה של מערכת אבטחת מחשבים.
אפשר פשוט לומר שהאקר הוא מישהו שיכול לפרוץ למערכת מחשבים ולרשת מכיוון שהוא יכול לנצל ולזהות את החולשה באותה מערכת אבטחה או רשת. נראה שהפריצה באמת קשה לאנשים וזה בגלל שאין להם הבנה אמיתית של Computer, אבל האמת היא שכל אחד יכול לפרוץ.
דרכים לפרוץ
ישנן דרכים שונות לפרוץ, אך הדרך הקלה ביותר היא לשתול וירוס במערכת הממוקדת, והמצלמה הזו תתבצע על ידי שליחת הווירוס באמצעות דואר אלקטרוני. היעד לא יראה או יבחין בנגיף.
כעת הווירוס הזה תוכנן לשלוח מידע מהמכשיר הממוקד (מחשב או טלפון) להאקר.
אבל מה זה בעצם וירוס?
וירוס הוא תוכנה זדונית שיכולה לשכפל את עצמה על ידי שינוי תוכנת מחשב אחרת והכנסת קוד משלה. ישנם סוגים שונים של וירוסים והסוג שאתה צריך לפרוץ הוא תוכנת ריגול
תוכנת ריגול היא תוכנה שמטרתה לאסוף מידע על אדם או ארגון דרך המכשיר שלו (מחשב או טלפון) ושולחת מידע חזרה למשתמש דרך האינטרנט.
תוכנות ריגול הן רק קודים כתובים פשוטים שמתנהגים כמו תוכנית במכשיר (מחשב או טלפון).
SPYWARE אינן עדיפות על תוכנות אבטחה של מסדי נתונים, אך ניתן לעצב את תוכנת הריגול כך שתפעל כמו תוכנה שתוכנת האבטחה עשויה לא להבחין בה כפינוק. זו הסיבה שבגללה אפשר לפרוץ כל דבר, כל מה שההאקר צריך לעשות זה למצוא פרצה בתוכנת האבטחה.
הדרך הטובה ביותר למנוע פריצות היא לבדוק באופן קבוע אם יש שינויים במכשירים שלך, כפי שאמרתי מוקדם, תוכנות ריגול מתוכננות לפעול כמו תוכנית ואלה עלולות לגרום לשינוי קל בביצועי המכשיר, השינוי יהיה מורגש אבל רוב פעמים שאנשים לא ממש שמים לב לזה וזה מה שמוביל לפריצה.
דרך נוספת למנוע פריצה היא לא לפתוח אימייל ממשתמש לא ידוע, אתה אף פעם לא יכול לדעת מי רוצה לפרוץ לך, מתי הם רוצים לפרוץ לך או למה הם רוצים לפרוץ לך.
האקרים פורצים לפעמים בשביל הכיף, פעמים שהם פורצים בגלל שהם מקבלים תשלום וברוב הפעמים בגלל עניין אנוכי.

פוסטים קשורים

 • קורס שיווק דיגיטלי

  by avidan
  by avidan

  מבוא לקורס שיווק דיגיטלי קורס שיווק דיגיטלי הוא תהליך של יצירה, ניהול ואספקת תוכן שמושך, ממיר ומשמר לקוחות ביעילות. זה קשור ליצירת קשר עם הקהל שלך בצורה הנכונה כדי להבטיח …

  0 FacebookTwitterPinterestEmail
 • מבוא שיווק ברשתות חברתיות הוא לא רק פרסום בחשבונות המדיה החברתית שלך. מדובר ביצירת הרגלים בריאים ושיפור התוכן שלך כדי למשוך לקוחות. פרסום תמידי ועקבי תמיד כדאי לפרסם לפחות פעם …

  0 FacebookTwitterPinterestEmail
 • קורס מסחר אלקטרוני

  by avidan
  by avidan

  מבוא העולם מתקדם מהר והמסחר האלקטרוני נמצא בכל מקום. רוב האנשים עדיין מתחילים,  ראית את היתרונות של קמעונאות מקוונת בעבר: מכירות מוגדלות, רווחים טובים יותר והכרה מוגברת של המותג. אבל …

  0 FacebookTwitterPinterestEmail

BShokor.Net

[tell-a-friend id="1" title="לחץ כאן להמליץ לחבר"]