"איביץ' מספר סיפורים. ההפסד הוא עליו" - BShokor

הבלוג של שוקור בדארנה

مدونة شكر بدارنة

יום שני | 24/06/2024 |
شكر في درنة
שוקור בדארנה
Home » מאמרים » "איביץ' מספר סיפורים. ההפסד הוא עליו"

"איביץ' מספר סיפורים. ההפסד הוא עליו"

ג'ראלדש. איפה מערך הסקאוטינג של מכבי ת

ג'ראלדש. איפה מערך הסקאוטינג של מכבי ת"א? (אלן שיבר) | צילום:
ספורט 5


לראשונה בקריירת האימון שלו, ולדימיר איביץ' הפסיד למכבי חיפה. מאמן מכבי ת"א עלה למשחק העונה עם הרכב הגנתי והחזיק מעמד 84 דקות, אבל אז הגיע דין דוד וכבש צמד בדרך לניצחון מתוק.

ברגעים שאחרי המשחק, אלי גוטמן, מאמן הנבחרת בעבר, ביקר את איביץ' על קבלת ההחלטות במשחק מול האלופה: "זה מאכזב, אבל עוד יותר מאכזב אותי הראיון איתו. כאילו באנו מעולם אחר של כדורגל, מנסה לספר לנו סיפורים".

"לא שיחקת עם גלוך, ה-שחקן שהכדורגל הישראלי רוצה ומשווע לראות", המשיך גוטמן. "אתה מוציא את ערן זהבי ומכניס את יובאנוביץ' במקום לשחק איתם כצמד, ביחד הם קטלניים בחלק הקדמי. אתה מכניס את ואן אובריים שלא מועיל, גויאגון לא משחק, בלם הרכש לוקאסן יושב על הספסל".

"זה מראה לי מה קורה במערך הסקאוטינג של מכבי ת"א, ככה לא תקראו תיגר על מכבי חיפה. נקודה, סוף פסוק. ההפסד הזה הוא כולו איביץ'. הוא ניהל את המשחק הזה בצורה מאוד הגנתית. בסדר לפתוח עם מערך זהיר, אבל ככל שהמשחק התקדם הוא היה צריך לבצע שינוי והוא לא עשה. כולם רחוקים מכולם, מעיפים כדורים למעלה. הלו, אתם מכבי ת"א, זה הכדורגל שאתם רוצים להראות?".

"מי שלא הבין או לא קיבל או לא רצה להבין, הערב זו החותמת של שינוי הסדר בכדורגל השיראלי. מכבי חיפה לא מסתכלת עוד על מכבי תל אביב בייראת כבוד".

גוטמן סיכם: "למכבי תל אביב יש עוד הרבה חומר למחשבה. אם לוקאסן לא משחק, איפה מערך הסקאוטינג של מכבי? אין שם מערך סקאוטינג. אם אני מקבל את ייני ואת פיבן במרכז ההגנה, אז עם כל הכבוד מכבי ת"א לא שינתה כלום. בשביל להביא את ערן זהבי, ניר ביטון ויונתן כהן לא צריך מנהל מקצועי – אלא בסך הכל את פנקס הצ'קים של מיץ' והרצון שלהם לחזור".

Source link

פוסטים קשורים

 • קורס שיווק דיגיטלי

  by avidan
  by avidan

  מבוא לקורס שיווק דיגיטלי קורס שיווק דיגיטלי הוא תהליך של יצירה, ניהול ואספקת תוכן שמושך, ממיר ומשמר לקוחות ביעילות. זה קשור ליצירת קשר עם הקהל שלך בצורה הנכונה כדי להבטיח …

  0 FacebookTwitterPinterestEmail
 • קורס מסחר אלקטרוני

  by avidan
  by avidan

  מבוא העולם מתקדם מהר והמסחר האלקטרוני נמצא בכל מקום. רוב האנשים עדיין מתחילים,  ראית את היתרונות של קמעונאות מקוונת בעבר: מכירות מוגדלות, רווחים טובים יותר והכרה מוגברת של המותג. אבל …

  0 FacebookTwitterPinterestEmail
 • זהו למעשה עידן מפרסום ושיווק חומרי: חלפו למעשה הזמנים מפרסום אוניברסלי. חברת שיווק דיגיטלית יוצרת את יוזמת הפרסום והשיווק תוך הדגשת התכונות הבולטות בצורה כזו שהן פוגעות בקהל בהזדמנות המהירה …

  0 FacebookTwitterPinterestEmail

BShokor.Net

[tell-a-friend id="1" title="לחץ כאן להמליץ לחבר"]