אח בן 24 הואשם ברצח שלושת אחיו - BShokor

הבלוג של שוקור בדארנה

مدونة شكر بدارنة

יום רביעי | 29/05/2024 |
شكر في درنة
שוקור בדארנה
Home » מאמרים » אח בן 24 הואשם ברצח שלושת אחיו

אח בן 24 הואשם ברצח שלושת אחיו

החשוד ברצח אנדי קאש (צילום: מתוך הרשתות החברתיות לפי סעיף 27א


אנדי קאש הואשם בבית המשפט ברצח שלושת אחיו בביתם בדבלין ביום ראשון – אחיו התאומים בני השמונה, צ'לסי וכריסטי קאולי, ואחותו ליסה קאש בת ה-18.

בן ה-24 הופיע ביום שני לישיבה מיוחדת בבין הדין הפלילי המרכזי בדבלין. הנאשם שהיה לבוש באימונית שמר על שתיקה במהלך הדיון, שנערך על ידי השופטת פטרישיה מקנמרה. הוא הגיב ב"אין תגובה" כאשר כל אחד מהאישומים הועלו בפניו.

כריסטי וצ'לסי קאולי (צילום: facebook)

כריסטי וצ'לסי קאולי | צילום:
facebook


עורך דינו של הנאשם אמר כי הוא יבקש הערכה פסיכיאטרית ללקוח שלו. הוא הצהיר שהוא מבקש להכניס את מרשו לבידוד בעודו במעצר בכלא. השופטת ציינה כי תעביר את הבקשה. הנאשם הובא להארכת מעצר, שכן בקשת ערבות בגין אישום ברצח יכולה להתקבל רק בבית המשפט העליון.

קודם לכן, התאסף קהל רב מחוץ לבית בשדרות רוספילד כדי להתאבל לצד בני משפחה וחברים על שלושת האחים שנרצחו, כאשר קאש חדר לבית בזמן שאימם לא הייתה, והכה אותם למוות במצ'טה. האחות ליסה נרצחה ראשונה, בזמן שניסה לגונן על התאומים.

ליסה קאש (צילום: facebook)

ליסה קאש | צילום:
facebook


אחיו בן ה-14 של הקורבנות פונה לבית החולים עם פציעות חמורות אך לא מסכנות חיים, לאחר האירוע. הוא היה זה שהצליח להימלט ולהזעיק משטרה. אימם של הילדים, בשנות ה-40 לחייה, שוחררה מבית החולים ביום ראשון ונתמכת על ידי משפחתה.

 

 

 


Source link

פוסטים קשורים

 • קורס מסחר אלקטרוני

  by avidan
  by avidan

  מבוא העולם מתקדם מהר והמסחר האלקטרוני נמצא בכל מקום. רוב האנשים עדיין מתחילים,  ראית את היתרונות של קמעונאות מקוונת בעבר: מכירות מוגדלות, רווחים טובים יותר והכרה מוגברת של המותג. אבל …

  0 FacebookTwitterPinterestEmail
 • סיומות אתרי אינטרנט

  by Shokor
  by Shokor

  האם מפת האינטרנט הולכת להשתנות, לפחות בכל מה שקשור לכתובות האינטרנט והסיומות הידועות שכולנו מכירים? יכול מאוד להיות שהתשובה החיובית. מסתבר שיש גוף שנקרא "תאגיד האינטרנט לשמות משויכים" (ICANN), שמחליט …

  0 FacebookTwitterPinterestEmail
 • אפליקציות לקטנטנים

  by Shokor
  by Shokor

  למי מאיתנו שיש ילדים קטנים, יודע כמה הם נמשכים לסמארטפונים וכמה הם מוקסמים מאינסוף האפשרויות שהעולם הזה מציע. אז לכן החלטתי הפעם לסקור עבורכם מספר אפליקציות חינוכיות ומועילות שינעימו את …

  0 FacebookTwitterPinterestEmail

BShokor.Net

[tell-a-friend id="1" title="לחץ כאן להמליץ לחבר"]