אחרי שתיקה של חודשים: אשתו של סא"ל דן שרוני מדברת - BShokor

הבלוג של שוקור בדארנה

مدونة شكر بدارنة

יום רביעי | 21/02/2024 |
شكر في درنة
שוקור בדארנה
Home » מאמרים » אחרי שתיקה של חודשים: אשתו של סא"ל דן שרוני מדברת

אחרי שתיקה של חודשים: אשתו של סא"ל דן שרוני מדברתשוברת שתיקה: חייה של יערית שרוני, אשתו של סגן אלוף דן שרוני, התהפכו בוקר אחד. היא גילתה שבעלה, אבי שלושת ילדיה – צילם במצבים אינטימיים 49 נשים בסתר: חיילות שלו, מכרות וגם קרובות משפחה. אמש (ראשון) פרסמנו את השיחה עמה ב"מהדורה המרכזית" – ובה היא סיפרה בכאב על הקושי הכלכלי שאליו נקלעה בעקבות המצב. המשכורת של שרוני נפסקה בחודש שעבר והיא הפכה למפרנסת יחידה.

"הייתי בטוחה שאנחנו בישורת האחרונה", אמרה יערית. "שלילדים שלי תהיה אולי טיפה של נחת. אנחנו מדברים על הפן הכלכלי – שכבר אין אותו. אני כבר לא יודעת מה אעשה בחודש הבא. אין לנו משכורת, אין לי. זה גם לא לנו – זה אין לי ולילדים שלי".

יערית שרוני, אשתו של סא"ל שרוני (צילום: חדשות 12)

יערית שרוני, אשתו של סא"ל דן שרוני | צילום:
חדשות 12


היא קיוותה שהסדר הטיעון יאפשר לה ולילדיה גמלת חסד, בעקבות ההודעה של דובר צה"ל ולפיה הרמטכ"ל תומך בשלילת הפנסיה שלו, אך החלק שלה ושל הילדים לא ייפגע. "אני מרגישה שזורקים אותי ואת הילדים שלי, ושאנחנו נהיה בסטטיסטיקה של משפחה שאין לה", אמרה בבכי. "היה יום הולדת החודש לילד שלי, הוא אמר לי: 'את יודעת אימא, נתנו לי הרבה כסף – אני אשמור אותו לפנסיה, אולי את תזדקקי לו'".

כמו כן, יערית לא התעלמה מכאבן של הנפגעות: "אין לי טיפת טענה. מי אני בכלל שאשפוט אותן? איזו זכות יש לי בכלל? אני לא יכולה לקחת את הכאב של אף אדם".

אחת מאותן הנפגעות, היא קרובת משפחה שהייתה בת בית אצל משפחת שרוני, שהחליטה להתראיין ולצאת נגדם בתקשורת – למרות שהתבקשה על ידי יערית לא לעשות זאת. "כואב לי שהיא לוקחת את הכאב הזה והיא הופכת אותו למשהו עליי. ללכלך עליי", אמרה יערית. "אני מבינה שהיא בסערת רגשות, שהיא חווה איזשהו אובדן, גם שלי. אני לא שופטת אותה. כואב לי שהיא משקרת. וזה שהיא בוחרת להשתמש בי ובילדים שלי ללייקים ושיתופים. המקרה, מה שעשו לך – מקובל, לא דרכי ודרך הילדים שלי".

סא"ל דן שרוני בבית המשפט (צילום: פלאש 90)

סא"ל דן שרוני בבית המשפט | צילום:
פלאש 90


תיעוד מהמצלמות של סא"ל דן שרוני  (צילום: N12)

תיעוד מהמצלמות שהציב שרוני בחדרי החיילות | צילום:
N12


בנוסף, יערית סיפרה על הרגעים הקשים בבית, ועל רגע אחד שבו הראו את המתלוננות צועקות לעברו של שרוני. "הבת שלי, לצערי, ראתה בטלוויזיה איך צועקים", היא סיפרה. "היא שאלה אותי: 'מה אימא, אני יותר לא אראה את אבא שלי?' מה הילדים שלי אשמים? בסוף נשארתי אני ושלושת הילדים שלי לבד. הוא (שרוני) גמור, והם גמורים".

בשבוע הבא תתקבל ההחלטה אם הסדר הטיעון של שרוני יתבטל, ואיתו האפשרות שיקבל את הפנסיה הצבאית. בנוסף ל-49 מנפגעותיו שדורשות ענישה מחמירה ככל האפשר, ישנה אישה נוספת שמבקשת לא לשכוח –  שגם היא משלמת מחיר על מעשיו. "מקווה שיבינו שיש פה משפחה שלא קשורה", אמרה יערית. "צריך לדאוג בסוף לשלושה ילדים שיצטרכו לסבול את המעשה הזה, זה כמו אות קין שיהיה עלינו כל החיים".


Source link

פוסטים קשורים

BShokor.Net

[tell-a-friend id="1" title="לחץ כאן להמליץ לחבר"]