אחרי שעות של מצוד: נעצרו 4 חשודים במעורבות בחיסול בני שלמה - BShokor

הבלוג של שוקור בדארנה

مدونة شكر بدارنة

יום חמישי | 01/06/2023 |
شكر في درنة
שוקור בדארנה
Home » מאמרים » אחרי שעות של מצוד: נעצרו 4 חשודים במעורבות בחיסול בני שלמה

אחרי שעות של מצוד: נעצרו 4 חשודים במעורבות בחיסול בני שלמהבתום ארבע שעות של מצוד, המשטרה עצרה אמש (שני) ארבעה מבני משפחת הפשע ג'רושי בחשד למעורבות בחיסול ראש משפחת הפשע בני שלמה. הארבעה, תושבי המרכז בשנות ה-20 לחייהם, הצליחו להימלט מהזירה לאחר ששדדו רכב בצומת חולון. בתום מצוד נרחב של שוטרי מרחב לכיש ויחידות מיוחדות של המשטרה, שלושה מהם נעצרו באזור גדרה בזמן ששהו ברכב וחשוד נוסף אותר בנמל התעופה בן גוריון. החשודים הובאו למשרדי ימ"ר לכיש וייחקרו בחשד לרצח.

העבריין שחוסל - ראש ארגון הפשע בני שלמה

העבריין שחוסל – ראש ארגון הפשע בני שלמה

שלמה, שהיה בין היעדים המרכזיים של המשטרה, נרצח בצוהריים ביריות בתחנת דלק בדרך השבעה ליד היישוב אזור – למרות אבטחה כבדה סביבו ולמרות שהמשטרה הזהירה אותו. איש מארגונו שהיה עמו נפצע קשה. שלמה היה מסוכסך עם לא מעט ארגוני פשע שנמצאים גם במרכז וגם בדרום. הוא ידע שמחפשים אותו ולכן גם הסתובב עם אבטחה כבדה סביבו. על אף הזהירות, בסופו של דבר האויבים שלו השיגו אותו כשחוסל לאור יום בתחנת דלק עמוסה באנשים.


חיסול העבריין בני שלמה (צילום: אבשלום ששוני, פלאש 90)

זירת הירי בתחנת הדלק באזור | צילום:
אבשלום ששוני, פלאש 90


חיסול העבריין בני שלמה (צילום: אבשלום ששוני, פלאש 90)

רכב המתנקשים בצומת חולון | צילום:
אבשלום ששוני, פלאש 90


בתקופה האחרונה העתיק שלמה את מגוריו לאזור תל אביב, אך לא הרבה לשהות בארץ. מאז שהורחק מאזור הדרום הוא שהה בטורקיה וחזר לפני כמה ימים לארץ. הלילה אמור היה לטוס למדריד, אך קיבל שיחת טלפון על פגישה עסקית שאמורה להתקיים בתחנת הדלק באזור. ביחידה המרכזית של משטרת מרחב לכיש בודקים אם הפגישה הזו הייתה "כיפה אדומה", כלומר שהעבריין הבכיר הובא במיוחד לפגישה כדי שניתן יהיה לחסלו.

כמה דקות לפני הירי בתחנת הדלק, התקבל ברשת הקשר המשטרתית דיווח על רכב טויוטה לבן שיצא מכיוון רמלה-לוד עם "מספר משוכפל", כלומר רכב שמספר הרישוי שלו שוכפל ממכונית אחרת או שנגנב מבעליו. כל התחנות באזור קיבלו הוראה לשים עין על הרכב, אך לא התקבל מודיעין לגבי התנקשות אפשרית. כמו כן, המשטרה גבתה עדות מבנו של מספר 2 של שלמה, יהודה עמר, ששהה עמו ולמרבה המזל לא נפגע.

זירת הירי באזור (צילום: N12)

זירת הירי באזור | צילום:
N12


החיסול הדרמטי של בני שלמה – דקה אחר דקה

סמוך לשעה 14:00 הגיע לתחנת הדלק רכב לבן ובתוכו שני צעירים רעולי פנים. הם יוצאים מהמכונית בנשקים שלופים ופותחים באש מטווח קצר לעבר שני גברים שיושבים בתחנת הדלק. שני הגברים שנפגעו מתחילים להימלט לעבר הכביש הראשי, כביש 44, כשהיורים רודפים אחריהם.

העבריין שחוסל - ראש ארגון הפשע בני שלמה

חוסל ביריות. בני שלמה

זירת הירי באזור (צילום: N12)

זירת הירי באזור | צילום:
N12


בשלב זה, שוטר שהיה בחופשה נכנס רכוב על אופנוע לתחנת הדלק ומבחין במתנקשים פותחים באש. תחילה הוא לא מבין אם מדובר באירוע חבלני או פלילי, מזעיק כוחות ופותח במרדף אחר המתנקשים. שני המתנקשים מזהים בשוטר שמתחיל לרדוף אחריהם, חוזרים לרכב ונמלטים לכיוון תל אביב.

השוטר רודף אחר המתנקשים עם האופנוע ונצמד אליהם. הם מזהים אותו ולאחר שהוא קורא להם לעצור – הם מנגחים אותו עם רכבם והוא נופל. תוך כדי האירוע הוא יורה לעברם. בשלב זה, המתנקשים נוטשים את הרכב, בורחים רגלית סמוך לצומת חולון, משתלטים ככל הנראה על רכב אחר, מוציאים את הנוסעים שבתוכו ובורחים עם הרכב החדש לכיוון מזרח.

תיעוד הירי באזור (צילום: סעיף 27א לחוק זכויות יוצרים)

תיעוד הירי באזור | צילום:
סעיף 27א לחוק זכויות יוצרים


בני שלמה

ערק מארגון הפשע של דומרני. בני שלמה

אישה שנפגעה בזמן הימלטות המתנקשים פונתה לבית החולים וולפסון. בעלה איציק סיפר ל-N12: "אשתי נסעה עם האוטו מאזור לכיוון צומת חולון, ירו עליה ואיך שהיא התכופפה נכנסו בה עם האוטו מאחורה. האוטו מלא בסימני ירי וכל הזכוכית מאחורה מנופצת. לא תיארתי שכך ייראה היום הזה. איך שירו עליה היא התקשרה אליי ואמרה: 'ירו עליי, ירו עליי'. אנשים טובים עזרו לה ואז הגיעה המשטרה יחד עם כל הכוחות. הבנתי שהיא לא ראתה את היורים. פינו אותה לוולפסון אבל היא לא נפגעה. רק טראומה".


Source link

פוסטים קשורים

BShokor.Net

[tell-a-friend id="1" title="לחץ כאן להמליץ לחבר"]