אחרי הפוסט והסערה: "חזרה לספא להצטלם בלי השמלה" - BShokor

הבלוג של שוקור בדארנה

مدونة شكر بدارنة

יום שישי | 29/09/2023 |
شكر في درنة
שוקור בדארנה
Home » מאמרים » אחרי הפוסט והסערה: "חזרה לספא להצטלם בלי השמלה"

אחרי הפוסט והסערה: "חזרה לספא להצטלם בלי השמלה"

חדשות סרוגים31.08.22 16:55  ד' באלול תשפב

אחרי הפוסט והסערה: "חזרה לספא להצטלם בלי השמלה"

  (צילום: שאטרסטוק)

בימית 2000 מגיבים לטענות האישה הדתייה לפיהן נמנעה ממנה כניסה למתחם הספא של ימית 2000 בגלל בגד ים צנוע, ואומרים כי הכניסה נמנעה ממנה בגלל שמלה שלבשה – וכי הלקוחה חזרה במיוחד למתחם כדי לצלם תמונה שבו היא עם בגד ים שלא קשור לסיבה בגללה נמנעה ממנה הכניסה.

עוד באותו נושא

שוב: לא הורשתה להכנס לימית 2000 עם בגד ים צנוע


81

"הלקוחה הגיעה אתמול, יום שלישי ה-30.8.2022 סביב השעה 11:00 למתחם הספא שבפארק המים כאשר היא לבושה בשמלה שאינה תואמת את הוראות הכניסה לספא המפורסמות במקום בהתאם לדרישת משרד הבריאות" אמרו בימית 2000.

התיעוד ממצלמות האבטחה שהציגו בימית 2000. מימין: השמלה שבגללה נמנעה הכניסה, משמאל: צילום התמונה עם בגד הים שהפיצה הלקוחה (מצלמות אבטחה)

"טענת הלקוחה שהשומר מנע ממנה את הכניסה לספא אינה נכונה היות והוא הסביר לה שהשמלה אינה עומדת בתנאי התברואה הנאותים הנדרשים בחוק. נדגיש, כי במהלך אותו היום חזרה הלקוחה למתחם, רק כדי להצטלם ללא השמלה שמנעה ממנה את כניסתה בתחילה. הצטלמה ופרסמה פרסום כוזב. כפי שניתן לראות בסרטון".

"אנו מצרים על האירוע" מסרו בפארק המים, "ימית פארק המים פועל וימשיך להקפיד לפעול על פי הוראות והנחיות משרד הבריאות".

בשיחה עם סרוגים אחרי תגובת ימית 2000, אישרה הלקוחה כי אכן הייתה עם "שמלת כתפייה שחורה שאיתה אני מסתובבת במרחבים, הייתי איתה גם קודם, הורדתי אותה בבריכה ואחר כך הלכתי לספא".

לדבריה: "באתי להיכנס, הוא אומר לי לא, אמרתי לו אני מורידה את זה במים, יש לי מתחת. אומר לי לא ומצביע על האייקונים של בגדי הים. אמרתי אני לא אתווכח איתו, מפה לשם הגענו לאחד אחר שאמר לי לא יעזור, ואמר לי "את לא רואה חדשות? היו כמה בזמן האחרון" ואמר שהוא צריך לדבר עם המנהל"

לטענתה, היא הבהירה כי היא מורידה את השמלה ונכנסת רק עם החולצה והמכנסיים, אבל הוא התעקש שהוא פועל לפי הנחיות משרד הבריאות.

מצאת טעות בכתבה? התוכן בכתבה מפר זכויות יוצרים שבבעלותך? נתקלת בפרסומת לא ראויה? דווח/י לנו

Source link

פוסטים קשורים

BShokor.Net

[tell-a-friend id="1" title="לחץ כאן להמליץ לחבר"]