אבדיה: "אנו הנבחרת הכי קשה שסרביה פגשה" - BShokor

הבלוג של שוקור בדארנה

مدونة شكر بدارنة

יום שלישי | 16/07/2024 |
شكر في درنة
שוקור בדארנה
Home » מאמרים » אבדיה: "אנו הנבחרת הכי קשה שסרביה פגשה"

אבדיה: "אנו הנבחרת הכי קשה שסרביה פגשה"
(FIBA) (צילום: ספורט 5)

(FIBA) | צילום:
ספורט 5


מדר. הפנים למשחק הבא (FIBA) (צילום: ספורט 5)

מדר. הפנים למשחק הבא (FIBA) | צילום:
ספורט 5


נבחרת ישראל הפסידה היום (שלישי) 89:78 לסרביה והסתבכה משמעותית בדרכה לשמינית הגמר. הישראלים הפסידו לנבחרת הטובה בבית והפייבוריטית לזכייה באליפות אירופה, וכעת הפנים למשחק מול צ'כיה בו ניצחון יעלה את הבחורים של גיא גודס לשלב הבא.

דני אבדיה סיכם: "תמיד מנסים לנצח, ניסו להוציא אותי מהמשחק. אני חושב שהצליחו להאט אותי, הרבה טראפים ועשיתי הכל כדי לפרגן לחברים. נפלנו על מהלכים לפה ולפה, היינו שם. כמעט הובלנו, כואב לי".

דני המשיך: "אני חושב שהיינו הנבחרת הכי קשה שסרביה פגשה עד עכשיו. זה מה שרצינו לעשות, להלחם, שכלום לא יבוא להם בקלות. הצלחנו בחלק מהרגעים, שחקנים גדולים עושים מהלכים גדולים ברגעי אמת".

אבדיה התייחס למפגש מול סרביה: "היה מיוחד לשחק נגד סרביה. כולם מכירים אותי, גם אוהדים וגם שחקנים, הם יודעים איך אני משחק. יש אווירה טובה. לא שמרתי על ניקולה יוקיץ' כמו ששמרתי על לאורי מרקנן, עשיתי מה שיכולתי. הייתי צריך להקיא דם בשביל הכדור גם בהתקפה וגם בהגנה".

דני התכונן למשחק הבא: "אני חושב שעשינו עבודה טובה במשחק הזה, הראנו שאנחנו יכולים לעשות את זה נגד צ'כיה ואם נבוא בגישה הזאת נהיה במצב טוב".

יוקיץ'. ליגה אחרת (FIBA) (צילום: ספורט 5)

יוקיץ'. ליגה אחרת (FIBA) | צילום:
ספורט 5


ים מדר הוסיף: "ההרגשה יותר טובה מאתמול. נלחמנו, שיחקנו עם גאווה. לא נתנו להם לעשות מה שהם רצו, נלחמנו עד הסוף וחזרנו למשחק. אני גאה בחבר'ה".

מדר אמר: "באנו לנצח את סרביה, אני חושב שבסוף העבירה הבלתי ספורטיבית הוציאה לנו את הרוח מהמפרשים ולא הצלחנו לחזור שוב למשחק. אני נותן להם את הקרדיט, סרביה נבחרת מוכשרת וכל פעם מישהו אחר התעלה ועושה את הנזק. קשה לעצור את זה, צריך לנצח ונתרכז בזה".

מדר סיכם: "היה קשה מאוד נגד ניקולה יוקיץ', הוא עושה מה שהוא רוצה. ניסינו להקשות עליו, זה לא בדיוק עבד. אני גאה בחבר'ה שהיינו במשחק ונלחמנו עד הסוף, זה הכי חשוב. אנחנו מייצגים את הנבחרת, באנו לתת את המקסימום מול סרביה. כולם תומכים בנו, עושים הכל כדי לעשות אותם מאושרים ולוקחים את הלחימה הלאה. אני גאה בחבר'ה, בכל החבר'ה שנלחמו מול נבחרת טובה. חשוב לי להגיע לכל משחק. מגיעים למשחק מול צ'כיה בגישה הכי ישירה שיש, זה משחק של לנצח או ללכת הביתה".


Source link

פוסטים קשורים

BShokor.Net

[tell-a-friend id="1" title="לחץ כאן להמליץ לחבר"]